Opinie o Roni Cars Ronald Toczek w Dynów

Roni Cars Ronald Toczek
4 5 24 5 1
Bywalec
Nazwa działu: Finanse

Omijać szerokim łukiem. Wymień ia tapicerkę kierownicę i gałki błotniki kupuje w kolorze ba allegro.

Gość
@Bywalec

Masz rację. Pamiętam jezcze jak na allegro gałki zamawiał hurtem. Błotniki tak samo nie wspominając o innych rzeczach.

Xxx
@Gość

Skąd wy znachorzy możecie wiedzieć co gość robi czy zamawia błotniki czy gałki ? Złapaliście go za rękę jak zakładał czy może przywieźliście mu to do domu czy garażu? Weźcie ludzie może czepcie się czegoś pożyteczniejszego, zajmijcie się swoimi biznesami czy czym tam się zajmujecie. Może czas przyjrzeć się samochodom z innych źródeł od tych handlarzy których uważacie za bogów a swoje auta chowają za stodołą albo u rodziców za węglem tak żeby nie było ich widać jak są nie gotowe. Ludzie pamiętajcie ze przyjeżdżacie po samochody używane nie po nowe, Jesteście żałośni, granice stoją otworem macie takie możliwości ze możecie jechać sami i kupić perełki. Ja korzystam z usług Pana Ronalda i jego firmy i jestem zadowolony i zawsze polecam za dobre podejście do człowieka. Nie pozdrawiam hejterow

Audiman Nowy wpis
@Xxx

Ok kolego ale koła jak zamienia to mógłby dokrecic. Bym się zabił przez niego więc daruj sobie.

Brak Nowy wpis
@Xxx

Tak się składa że jestem jasnowidzem. A tak na poważnie to trzeba mieć poprostu oko widać co było wymieniane co nie a gość pisze ze cały oryginał. Jak kupi błotnik w kolorze z oryginalala to jaki ma być? A Ty możesz jechać sam za granicę jak jesteś taki cwane a nie korzystasz z usług gościa co robi ulepy.

Xxx Nowy wpis
@Brak

Jak narazie każde auto które miałem od niego a było ich kilka sprawowało się bardzo dobrze , pamiętaj ze kupujesz auto używane a nie nowe. A z tym twoim fachowym okiem zostań najlepiej rzeczoznawcą nie dość ze się podszkolisz to jeszcze na tym zarobisz. Jeśli Ci nie pasują jego samochody to po prostu ich Nie oglądaj

Audiman

(usunięte przez administratora) Omijać z daleka. Sprzedaje auta po dzwonach a pisze ze igły w oryginale. To używane auta ale po co pisze głupoty w ogłoszeniu? Strata czasu i kasy na paliwo.

Matrix Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
@Audiman

Ale kupiłeś i jeździsz wiec co tak negatywnie podchodzisz a poza tym nie wiadomo kto dokręcał koła czy on czy jakiś Warsztat czy Niemiec zreszta każdemu się może zdarzyć.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Roni Cars Ronald Toczek?

Slavo
Nazwa działu: Marketing

Witam jak samochody to tylko od Roni Cars polecam ????????????????

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Bartosz

Szkoda, że na forum przeznaczonym dla pracowników znalazły się opinie klientów!

Jolanta
@Bartosz

Myślę, że z nich też można trochę wywnioskować o podejściu pracodawcy. W każdym razie pracujesz bądź pracowałeś dla Roni Cars? Wiesz, jakie są tutaj relacje między przełożonymi a pracownikami?

Audi a3

Witam zakupiłem w Roni Cars następny samochód Sprzedający po raz kolejny bardzo profesjonalnie podszedł do całej transakcji. Stan samochodu zgodny z opisem, zero rozczarowania. Jak najbardziej polecam Tego sprzedawcę i na pewno po nastepne auto udam się do tej firmy. Polecam

Polecam
Nazwa działu: Handlowy

Witam państwa dzisiaj zakupiłem w Roni Cars dacie duster 2015 i muszę przyznać ze nie mogę zrozumieć takich negatywnych komentarzy bo są zaprzeczeniem tego z czym ja sie spotkałem a również chciałem zasięgnąć jakiś informacji w internecie o tej firmie . Po długich poszukiwaniach i tysiącu kilometrów , oglądaniu szrotów trafiliśmy do Dynowa gdzie miły pan nas fajnie przyjął, auto zgodne z opisem bezwypadkowe całe w oryginale pełen serwis transakcja sfinalizowana pozdrawiamy i polecamy .????

Migros
Nazwa działu: Handlowy

Polecam fajne auta Fachowa obsługa !! Polecam ????

Brack
Nazwa działu: Handlowy

Uwaga na przekładane fotele gałki kierownicę i skóry. Wszytko na allegro zamawia na allegro. Z konta innego niż sprzedaje. Auta lakierowane a piszę że nie lakierowane. Szroty omijać

Tak1Nie4
GREGOR 73
@Brack

NOWE AUTA BUCU , STOJĄ W SALONIE, DAŁNIEAUTO

David_a4

Witam ja polecam firmę Roni Cars kupiłem już drugie audi i bez problemowo jeździ pan Ronald ma fajne podejście do klienta miły i spokojny nie jak większość handlarzy . Polecam i pozdrawiam

Tak1Nie
Adrian G

Aj tam bez przesady. Kupiłem u tego Pana ładne A4 za duże pieniądze, zdawałem sobie sprawę, ze coś mogło być robione. To normalne, każdy chce zarobić, ale za to ja miałem eleganckie auto w ciekawej wersji, do którego grosza nie dołożyłem i które nigdy mnie nie zawiodło. Pamietajmy, ze to wciąż auta uzywane, nie nowe. Pozdrawiam

Tak4Nie1
Jolanta

Widzę, że dotąd na forum wypowiadali się głównie klienci Roni Cars Ronald Toczek. Czy ten pracodawca zatrudnia jakichś pracowników, czy jest to rodzaj działalności jednoosobowej? Może znajdą się jakieś osoby, które posiadają informacje na ten temat i chciałyby podzielić się nimi na forum. Zachęcam Was do udzielania się!

anonymous

Witam a ja kupiłem od tego jegomościa Golfa z ukrytymi wadami uszczelka pod głowicą turbina .Remont auta to 3500 zł .Omijać Dynów szerokim łukiem

Tak4Nie3
RRS
@anonymous

....tego asa to już po Kielcami znają a mieszka na Podkarpaciu

Tak4Nie2
Python

Firma sprzedaje używane auta z Niemiec. Zakupiłem samochód za niemałe pieniądze. Koła niepodokrecane cudem dotarłem do domu. Cieszyłem się autem uwaga dwa tygodnie. Teraz stoi zepsute u mechanika. Nie polecam, omijać z daleka Roni Cars.

Tak1Nie1

Witam! Ma ktoś z Was najnowsze wieści o firmie Roni Cars Ronald Toczek w mieście Dynów? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie.

TakNie1

Zostaw opinię o Roni Cars Ronald Toczek - Dynów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie