5 Dodaj merytoryczną opinię
5 5 25 5 1

Opinie o Roni Cars Ronald Toczek

DANY92
 Rekomendacja

Ja kupiłem od gościa jeżdżę 2 lata i nic się nie dzieje brat mój zamówił audi b6 kupił i jest bardzo zadowolony . Zreszta jak się uda nikt nie siedzi w aucie pozdrawiam właściciela bo bardzo wporządku i nie arogancki jak większość z tej branży .

Audi a3

Witam zakupiłem w Roni Cars następny samochód Sprzedający po raz kolejny bardzo profesjonalnie podszedł do całej transakcji. Stan samochodu zgodny z opisem, zero rozczarowania. Jak najbardziej polecam Tego sprzedawcę i na pewno po nastepne auto udam się do tej firmy. Polecam

TakNie2
David_a4

Witam ja polecam firmę Roni Cars kupiłem już drugie audi i bez problemowo jeździ pan Ronald ma fajne podejście do klienta miły i spokojny nie jak większość handlarzy . Polecam i pozdrawiam

Tak1Nie1
Adrian G

Aj tam bez przesady. Kupiłem u tego Pana ładne A4 za duże pieniądze, zdawałem sobie sprawę, ze coś mogło być robione. To normalne, każdy chce zarobić, ale za to ja miałem eleganckie auto w ciekawej wersji, do którego grosza nie dołożyłem i które nigdy mnie nie zawiodło. Pamietajmy, ze to wciąż auta uzywane, nie nowe. Pozdrawiam

Tak4Nie1
Nordi Nowy wpis

Akurat forum pracownicze nie jest odpowiednie na wpisy klientów.

Kris 79 Nowy wpis
Klient

Witam szczerze polecam fajne auta Bezwypadkowe fajnie utrzymane ja kupiłem audi a4 b7 po długim poszukiwaniu trafiłem na firmę Roni Cars i polecam warto pojechać na drugi koniec Polski ale bez rozczarowania , właściciel bardzo miły i pozytywny . Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 85 dni.

Czy Roni Cars Ronald Toczek oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Amg79 Nowy wpis

Witam kupilem.w Roni cars u Roniego audi a4b7 samochod spisuje sie bez zarzutu drugi rok cena nie mala.ale auto super 1.8t jak niemiec sprzedawal to wiadomo klocki tarcze do wymiany jezdrza na.longlife olejach to trzeba silnik przepłukać zrobic serwis auto wiadomo podpicowane ale beZwypadek i mila obsługa i nic sie zlego nie dzieje pozdrawiam

DANY92
 Rekomendacja

Jakub
@DANY92

Każdy może mieć nieco inną opinię o autach sprzedawanych przez tę firmę. Chciałbym dowiedzieć się, czy firma ta zatrudnia jakichś pracowników, czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza?

Tak1Nie
Xxx

Skąd wy znachorzy możecie wiedzieć co gość robi czy zamawia błotniki czy gałki ? Złapaliście go za rękę jak zakładał czy może przywieźliście mu to do domu czy garażu? Weźcie ludzie może czepcie się czegoś pożyteczniejszego, zajmijcie się swoimi biznesami czy czym tam się zajmujecie. Może czas przyjrzeć się samochodom z innych źródeł od tych handlarzy których uważacie za bogów a swoje auta chowają za stodołą albo u rodziców za węglem tak żeby nie było ich widać jak są nie gotowe. Ludzie pamiętajcie ze przyjeżdżacie po samochody używane nie po nowe, Jesteście żałośni, granice stoją otworem macie takie możliwości ze możecie jechać sami i kupić perełki. Ja korzystam z usług Pana Ronalda i jego firmy i jestem zadowolony i zawsze polecam za dobre podejście do człowieka. Nie pozdrawiam hejterow

Audiman
@Xxx

Ok kolego ale koła jak zamienia to mógłby dokrecic. Bym się zabił przez niego więc daruj sobie.

Xxx

Jak narazie każde auto które miałem od niego a było ich kilka sprawowało się bardzo dobrze , pamiętaj ze kupujesz auto używane a nie nowe. A z tym twoim fachowym okiem zostań najlepiej rzeczoznawcą nie dość ze się podszkolisz to jeszcze na tym zarobisz. Jeśli Ci nie pasują jego samochody to po prostu ich Nie oglądaj

Bywalec
@Xxx

(usunięte przez administratora) W Niemczech auta sa droższe niż u nas z czegoś musi to wynikać? Pamiętaj że do Polski auto trafia z jakiegoś powodu. Czytaj " coś musi być z nim nie tak " Niemiec porządne auto nie sprzeda a jak sprzeda to napewno nie Tanio. Niedługo Niemcy będą przyjeżdżac do nas po auta bo będą tańsze landiejszy i z niższymi przebiegami.(usunięte przez administratora)

Jolanta

Czy firma szuka wykwalifikowanych pracowników? Przyjmuje też po samochodówce?

Matrix

Ale kupiłeś i jeździsz wiec co tak negatywnie podchodzisz a poza tym nie wiadomo kto dokręcał koła czy on czy jakiś Warsztat czy Niemiec zreszta każdemu się może zdarzyć.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 353 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Roni Cars Ronald Toczek?

Slavo

Witam jak samochody to tylko od Roni Cars polecam ????????????????

Bartosz

Szkoda, że na forum przeznaczonym dla pracowników znalazły się opinie klientów!

@Bartosz

Myślę, że z nich też można trochę wywnioskować o podejściu pracodawcy. W każdym razie pracujesz bądź pracowałeś dla Roni Cars? Wiesz, jakie są tutaj relacje między przełożonymi a pracownikami?

Audi a3

TakNie2
Polecam

Witam państwa dzisiaj zakupiłem w Roni Cars dacie duster 2015 i muszę przyznać ze nie mogę zrozumieć takich negatywnych komentarzy bo są zaprzeczeniem tego z czym ja sie spotkałem a również chciałem zasięgnąć jakiś informacji w internecie o tej firmie . Po długich poszukiwaniach i tysiącu kilometrów , oglądaniu szrotów trafiliśmy do Dynowa gdzie miły pan nas fajnie przyjął, auto zgodne z opisem bezwypadkowe całe w oryginale pełen serwis transakcja sfinalizowana pozdrawiamy i polecamy .????

Tak1Nie
Migros

Polecam fajne auta Fachowa obsługa !! Polecam ????

GREGOR 73

NOWE AUTA BUCU , STOJĄ W SALONIE, DAŁNIEAUTO

David_a4

Tak1Nie1
Adrian G

Tak4Nie1
Jolanta

Widzę, że dotąd na forum wypowiadali się głównie klienci Roni Cars Ronald Toczek. Czy ten pracodawca zatrudnia jakichś pracowników, czy jest to rodzaj działalności jednoosobowej? Może znajdą się jakieś osoby, które posiadają informacje na ten temat i chciałyby podzielić się nimi na forum. Zachęcam Was do udzielania się!

anonymous

Witam a ja kupiłem od tego jegomościa Golfa z ukrytymi wadami uszczelka pod głowicą turbina .Remont auta to 3500 zł .(usunięte przez administratora)

Tak4Nie3

Witam! Ma ktoś z Was najnowsze wieści o firmie Roni Cars Ronald Toczek w mieście Dynów? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie.

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Roni Cars Ronald Toczek - Dynów