Opinie o Auto-Rosołowski Bartłomiej Rosołowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto-Rosołowski Bartłomiej Rosołowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto-Rosołowski Bartłomiej Rosołowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Rosołowski Bartłomiej Rosołowski w Warszawa

Marcel Nowak

W razie usterki autorosołowski jest niezastąpiony. Nie zawiedli mnie nigdy. Części chyba są na miejscu, bo naprawa naprawdę zawsze jest szybko!!

Grzegorz
@Marcel Nowak

XKlad konkretny i mnie tylko pozostaje polecać.

Czesław Nowy wpis
@Marcel Nowak

Zgadzam się z poprzednia wypowiedzią w 100% tach.

Daria Nowy wpis

Bardzo fajny mechanik.

Bardzo solidna firma godna polecenia każdemu kto potrzebuje dobrego mechanika.

Urszula Nowy wpis
@Marcin

A jesteś w stanie coś powiedzieć o firmie jako o pracodawcy? Bo ja szukam pracy i jakichś opinii o nich.

Dorota

Super firma

Barbara Nowy wpis
@Dorota

Super z jakiego powodu? Piszesz jako klientka czy pracownica? Powiedz cos wiecej!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto-Rosołowski Bartłomiej Rosołowski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Wiesław

Bardzo solidna firma dbająca o najwyższą jakość usług i zadowolenie klienta. Zawsze informują o kosztach wykonywanych napraw.

Renata
@Wiesław

Zakupiłam Forda i nic w niego nie musiałam inwestować. Można było wsiadać i jechać

Ryszard
@Renata

Cieszy fakt, że jesteś zadowolona z zakupu samochodu za pośrednictwem firmy Auto-Rosołowski. W takich sytuacjach zawsze ciekawi mnie, jak w ogóle doszło do tego, że wybrałaś akurat tę firmę do zakupu pojazdu? Znalazłaś interesujący Cię model samochodu w Internecie, czy jak to dokładnie wyglądało?

Witam. Miałam tu naprawianą skrzynię boegów. Coś sie popsuło. ja się na tym nie znam. W każdym razie tu sobie poradzili z usterką. Dziękuję.

Agnieszka

Jakim pracodawcą jest Auto-Rosołowski? Mają duże wymagania do pracowników? Czy zatrudniają osoby z małym doświadczeniem?

W tym warsztacie naprawy wykonywane są sprawnie i bardzo dobrze. Sonda Lambda wymieniona błyskawicznie. Bardzo dziękuję/

Stefan

Prawko nareszcie mam w ręku! Dziękuję!

marek

super mechanik polecam jakość usług widać że jest świadczona na wysokim poziomie a wykonanie ich przebiega szybko polecam!!!

Edward

pompa ABS sprawnie naprawiona. Dziękuję.

Sprawnie szybko i na temat . Bardzo dobry warsztat sumienie wykonywana praca. Cenowo też jak najbardziej ok

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Rosołowski Bartłomiej Rosołowski - Warszawa

Auto-Rosołowski Bartłomiej Rosołowski