Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Faryniarz w Kolbuszowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Faryniarz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Faryniarz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Faryniarz w Kolbuszowa

Bronisław Nowy wpis

Żadnych ogłoszeń z ofertą pracy, a na firmowej stronie wpisy kończą się na 2015 r. Czy ta kancelaria funkcjonuje i zatrudnia pracowników? Jeśli tak, to proszę o informację, ile aktualnie mógłbym zarobić?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Faryniarz w Kolbuszowa.

Sprawdź
negatywny Nowy wpis

mało profesjonalizmu, dużo zapału do mnożenia spraw i kosztów, rzadko trafiona pomoc doradcza

Izka Nowy wpis
@negatywny

Polecam panią mecenas we wszystkich sprawach prowadzi mi aktualnie 2 i pełen profesjonalizm

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Faryniarz w miejscowości Kolbuszowa? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe wieści. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Faryniarz - Kolbuszowa

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Faryniarz?

Liczba opinii klientów firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Faryniarz, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Faryniarz
3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 11 Listopada 11
    36-100 Kolbuszowa
  • NIP: 8672150796 REGON: 181162989

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Faryniarz
Przejdź do nowych opinii