Opinie o Joanna Sadowska Gabinet Stomatologiczny w Izabelin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Joanna Sadowska Gabinet Stomatologiczny. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Joanna Sadowska Gabinet Stomatologiczny o rekrutacji.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joanna Sadowska Gabinet Stomatologiczny w Izabelin

Izabeliniak Nowy wpis

Proszę zwrócić uwagę na ceny usług, zapłaciłem ponad 100% więcej niż za identyczną usługę w innym punkcie.

Uuda

Niefachowy pan z rejestracji mógłby się łaskawie zdecydować, do którego lekarza mnie zapisuje, bo co i raz to trafiałem do innego (i to innego, niż byłem początkowo zapisywany!). Albo tak koszmarna rotacja pracowników (jeżeli, to dlaczego?), albo jakieś głupie niesnaski personalne. Za grosz profesjonalizmu. Jak to ma wpływać na ciągłość mojego leczenia?

Jolanta
@Uuda

Pan przeprosił za taką sytuację czy raczej nie?

@Uuda

U mnie okazało się, że jestem zapisana do innej higienistki, niż byłam. Może tą poprzednią wyrzucili? Jak się pytałam tej pani, co mi robiła czyszczenie, to bała się odpowiedzieć.

Zuzanna Nowy wpis
@Marta

Raczej nikt ci nie powie takich rzeczy klientce a jak cenowo? To ważne

Trelemorele Nowy wpis
@Uuda

Widzę że nadal stosują te same metody. Od kilku lat się nic nie poprawiło. Bez sensu!

Michalina Nowy wpis

Nikt tam nie odbiera telefonu. To miejsce chyba splajtowało. Lub jest blisko tego stanu. Odradzam wszystkim korzystanie z usług tego miejsca, bo nie wiadomo, kto będzie miał potem kończyć to leczenie. Potencjalni pracownicy niech też się dobrze zastanowią czy chcą się w to pakować.

Fatamorgana

Strasznie sztywna i stresująca atmosfera. Mimo ustaleń przez telefon na miejscu okazało się zupełnie coś innego. Nie polecam!

Zaś
@Fatamorgana

Mamy podobne odczucia. Niby dużo sprzętu ale chyba nie ma komu leczyć.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Joanna Sadowska Gabinet Stomatologiczny, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
my

Nie polecamy ze względu na stare podejście do leczenia. Rozumiemy ze to ponoc sprawdzone metody ale wolimy isc z postepem nauki.

Kwas
@my