Opinie o Rafo Rafał Rędziniak w Strzyżów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rafo Rafał Rędziniak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rafo Rafał Rędziniak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafo Rafał Rędziniak w Strzyżów

Donald@

Co na temat tej firmy to można dużo mówić, szczególnie w superlatywach negatywnych, jeden panujący chaos, bez ładu i składu, każdy chce rządzic. Szefostwo nie może się nazwać szefostwem, dobrym pracodawca dbajacym o swoich pracowników, chociaż w ich przypadku to pasuje słowo bardziej "poddani" zamiast pracownicy ponieważ nie przestrzegają żadnych reguł, najlepiej jakbyś był dostępny 24/h. Płaczę lamenty użalanie się że kryzys w firmie jest nie ma pieniędzy itp.(usunięte przez administratora) Kierowcy jeżdżą za najniższa stawkę godzina w Polsce czyli 25 zł na godzinę, o podwyżki nie ma co iść bo cie wyśmieje lub poruszysz oburzenie potworne, no bo jak możesz chcieć podwyżkę skoro jest kryzys w dalszym ciągu, więc jak można jeździć za takie pieniądze, równie dobrze można iść za pomocnika i nic nie mieć na głowie i to samo dostać. Szefostwo ma dobrego doradcę,który trzyma rękę nad wszystkim co się dzieje na całej posesji, człowiek orkiestra, mechanik spedytor placowy, siejacy ferment wszędzie. Osoba fałszywa, której sięnie można sprzeciwić bo inaczej podpadniesz i będziesz karany za to, dużo osób pracująch tam wie jaki jest, a szef wierzy jak w Boga w niego (usunięte przez administratora) Między kierowcami też jest (usunięte przez administratora)Grupki porobione są, nie ma współpracy żadnej, ale szef uważa że tak ma być i jest w porządku. Jedna trójca jest nie do ruszenia, w sumie podobni są do siebie z kolorów. Ogólnie podsumowując nie polecam tej firmy w żadnym przypadku, kto wie czy tam będzie jeszcze chciał jeździć pracować przy uwczesnych pracownikach

Bogdan@ Nowy wpis
@Donald@

Kolego proponuję zapoznać się ze słownikiem języka polskiego. Poza tym to pracowałem w tej firmie ponad dwa lata i nigdy nie miałem problemu. Wypłata zawsze na czas, urlop był na każde moje życzenie. Ale niestety musiałem zmienić pracę ze względów osobistych. Zauważyłem że największe pretensje i najbardziej narzekają Ci kierowcy którzy godziny naciągają byle tylko 15h zrobić, a później jest wielkie oburzenie bo szef uwagę takiemu zwróci. Zarobki są na normalnym poziomie a jeśli tak bardzo ktoś narzeka to proponuję założyć własną firmę i płacić pracownikom nawet 100zł za godzinę. Pozdrawiam

Bogdan@ Nowy wpis
@Bogdan@

Pisze Pan że pracował ta 2 lata i był Pan zadowolony.Czy tam się w soboty też pracuje?

Romek Nowy wpis

Obecnie z tego co tu widzę to w firmie panuje chaos roboty jako tako konkretnej nie ma kręcimy się wokół komina i nic więcej. Zarobki średnio koło 5 tysięcy na ciężarówce gdzie piekarz czy sprzedawca w sklepie potrafi więcej zarobić w swoim fachu nie nosząc na sobie takiej odpowiedzialności. Jeździmy przeładowani w strachu przed inspekcja, że nas ściągną i dadzą mandat za przeładunek samochodu. Każdy stwarza pozory że jest ok nic się nie dzieje ale to wszystko jest do czasu.

Jaki jest styl zarządzania w Rafo Rafał Rędziniak?

Rafał

Nie polecam tej firmy. Pracowałem tam 2 lata jako kierowca. To co się tam działo, to jakieś szaleństwo. Szefostwo myśli, że uchodzi za poważną firmę, a ludzi mają za (usunięte przez administratora). W czasach pandemii jak były gorsze czasy pozwalniali ludzi, nie myśląc o ich losie. Teraz przemiał kierowców jest średnio 1 na miesiąc.(usunięte przez administratora) Praca na placu też niczemu sobie - kamer nawalone, nie możesz stanąć nawet na papieroska, bo masz rypać, oczywiście za 17zl/h. Firma nadaje się do zgłaszania do wszystkich firm.

Wacek
@Rafał

Wszystko jasno i dobrze napisane nic dodać nic ująć tylko teraz obecną stawka na naczepie to 25 zł/h szefostwo i tak myśli że to nie wiadomo co jest a tak naprawdę szefostwo ma i tak ustalone ze kierowca na naczepie czy bdfie ma zarobić max 5.5 6 tys nie więcej.(usunięte przez administratora)

Gabriela
@Wacek

Jak te godziny są liczone? Tylko godziny jazdy czy całą delegacja liczona jest do tej wypłaty? Jakie w ogóle trasy się jeździ? Zastanawiam się też skąd tak duża rotacja pracowników? Chodzi o te warunki finansowe? Czy jeszcze o coś innego?

Aplikowałeś do firmy Rafo Rafał Rędziniak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.

Czy ktoś orientuje się o jaki konkretnie system mogło tutaj jednemu z panów chodzić na forum? Odnosiło się to chyba do jakiegoś nieciekawego położenia pracowników ale nie wiem za bardzo co mógł mieć na myśli. Kierowca na jakie warunki może się tutaj nastawiać? co z tym całym tacho o którym ktoś również kiedyś wspominał? Jest przy okazji szansa na określenie obecnego stanu pojazdów?

Aneta

Pomocnik przy układaniu miał płacone w zeszłym roku 2,800. To ile zarabia kierowca? @aa choć tyle byś napisał, a jako były to chyba już i możesz:))

Zostaw merytoryczną opinię o Rafo Rafał Rędziniak - Strzyżów

• Jak się pracuje w Rafo Rafał Rędziniak?

Zobacz opinie na temat firmy Rafo Rafał Rędziniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafo Rafał Rędziniak?

Rafo Rafał Rędziniak
  • Kołłątaja 23