Opinie o Monika Burdziak Monika Burdziak Noclegi Zimmervermietung w Piła

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Monika Burdziak Monika Burdziak Noclegi Zimmervermietung. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Monika Burdziak Monika Burdziak Noclegi Zimmervermietung o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Burdziak Monika Burdziak Noclegi Zimmervermietung w Piła

Sabina Bobin Nowy wpis

Obecnie cena za jedną noc to kwota 60 złotych. Hostel znajduje się dość blisko dworca PKP, jest niedaleko do Komendy Powiatowej Policji w Pile no i blisko do rynku. W kuchni brakuję podstawowego wyposażenia m.in. nie ma kubków, sztućców itp. W pokojach brak sprawnego telewizora, łóżko zepsute, brudno, pełno kurzu i pluskw, pościel niewymieniona, w pokojach pełno pajęczyn itp. W toalecie brak ciepłej bieżącej wody. Miła pani właścicielka, zaś nie wystawia paragonów za świadczone usługi. W okresie od 11 kwietnia 2024 roku do 15 kwietnia 2024 roku nie wystawiła mi paragonów na kwotę łączną 1320 złotych. Gdy zażądałam wcześniejszego wymeldowania się właścicielka nie zwróciła mi środków finansowych, które jej zapłaciłam za dodatkowo opłacone 14 dni najmu. Ponadto w dniu 13 kwietnia 2024 roku zameldowali się trzej obywatele Sri Lanki, którym ta sama właścicielka nie wystawiła paragonu za usługę na łączną kwotę 360 złotych. Gdy zwróciłam jej uwagę to ona zaczęła na mnie wrzeszczeć i straszyć policją. Szkoda ,że zapomniała jak Ukraińcy zeszłej nocy mnie (usunięte przez administratora)z 5000 tysięcy złotych. Wiadomo, nie jest to żaden luksus, ale w ogólnym rozrachunku miejsce warte polecenia na maksymalnie jedną noc. Nie więcej !!! Cena znacząco wygórowana jak na lokalizację i standardy. Sprawie nie wystawiania paragonów powinna się przyjrzeć policja i Urząd Skarbowy, zaś sprawie ewentualnych nieprawidłowości sanitarnych powinien się przyjrzeć sanepid !!!

Jak teraz jest w przedsiębiorstwie Monika Burdziak Monika Burdziak Noclegi Zimmervermietung w miejscowości Piła z zatrudnieniem, bo nie ma wieści o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda teraz, pomożecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Burdziak Monika Burdziak Noclegi Zimmervermietung - Piła

Monika Burdziak Monika Burdziak Noclegi Zimmervermietung
  • Tucholska 57