Opinie o Rowerowy Raj i Nie Tylko ... Małgorzata Głuszanowska w Piła

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rowerowy Raj i Nie Tylko ... Małgorzata Głuszanowska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rowerowy Raj i Nie Tylko ... Małgorzata Głuszanowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rowerowy Raj i Nie Tylko ... Małgorzata Głuszanowska w Piła

apka

Sklep zawyża w bezczelny sposób swoje oceny na google poprzez organizowanie "konkursu" gdzie wymogiem jest UWAGA wystawienie oceny na profilu firmy. Jawna niegodziwość

Go1a Nowy wpis

Nie polecam sklepu ,zakup przez internet opłacony z góry .Mija 2 tygodnie od wpłaty ani towaru,ani zwrotu pieniędzy .Pani wymyśla ciągle nowe powody ,żyje sobie z wpłat uczciwych ludzi .Omijać szerokim łukiem .Na maile nie odpowiada ,telefon czasem odbierze .

@Wodnik Nowy wpis
@Go1a

Ja tak samo. Jutro zgłaszam sprawę na policję i do praw konsumenta. Krętactwo. Dziwne ze nikt się za to nie wziął

Klient Nowy wpis

UWAGA NA TEN SKLEP!!! Zamówiłem w tym sklepie baterię do lampy rowerowej. Pani nie odpisuje na maile ani nie odpowiada na telefony. Dopiero tydzień po zakupie na messengerze odpisała na moją wiadomość. Powiedziała, że nada przesyłkę do końca minionego tygodnia i da o tym znać. Nie odezwała się w ogóle. Paczki nie dostałem, ani informacji, że została wysłana. Napisałem, że skoro z jej winy przesyłka nie dotarła (mija 2 tygodnie) do mnie to rezygnuję z zakupu i domagam się zwrotu gotówki. Dopiero wtedy Pani raczyła odpisać na mojego maila (po interwencji na messengerze), że go dostała i wysyła zwrot pieniędzy. Potem na messengerze nagle stwierdziła, że przecież ma 14 dni na zwrot... Pani jest niepoważna, gołosłowna, pisze różne sprzeczne ze sobą rzeczy i kpi sobie z klientów. NIE POLECAM!!!

apka Nowy wpis

Kszysioo

Super sklep, wspaniała obsługa

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Rowerowy Raj i Nie Tylko ... Małgorzata Głuszanowska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Paulina

Dramat obsługa masakra oddałam rower tylko do zmiany opon na nowe dostałam rower bez nóżki tzn pół zostało pół u nich pojechałam a te wredne babsko że zgubiłam Boże co za dramat nie polecam tego sklepu nikomu i to nie jest tylko moja opinia

Zuza

Porażka, zamówienie przez internet, ero towaru, że to kontaktu.(usunięte przez administratora)

Jolanta

Widzę tu jakiś dziwny zarzut odnośnie serwisowania roweru tu u nich. Podobno został oddany w "okradzionym" stanie. Trochę mało wiarygodna sytuacja. Zastanawiam się jak wygląda praca tutaj? Klienci faktycznie są jacyś roszczeniowi albo serwis faktycznie nie wychodzi tak jak trzeba?

Magda

Nie polecam serwisowania rowerów w tym sklepie. Oddałam do serwisu rower który dało się użytkować A po odebraniu rower nie nadaje się do jazdy. Rower trzymali cały miesiac i nic nie zrobili. Posciągami linki hamulcowe, przerzutki i ich nie oddali, nawet krzesełko zniszczyli całkowicie. Jak dla mnie to złodzieje. Okradli mnie a raczej mojego syna. Kontaktu z nimi brak, nie odbierają tel.

pITER

Rower zamowiony za pobarniem. Zero oodzewu dnośnie wysyłki, nie odebieja telefnów, nie odpisuja na emaile, ogólnie tragedia nie polecam, nie zamówie od nich nic

Jolanta
@pITER

Za pobraniem? To chyba o tyle dobrze, że płacisz po obejrzeniu jak przyjdzie? Ciekawe w sumie o co chodzi z tym kontaktem, kiedy dokładnie go zamawiałeś?

Tam tylko Ty wiesz, startujesz w rajdzie :)

Carl

Początek super obsługa A potem dramat nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Rowerowy Raj i Nie Tylko ... Małgorzata Głuszanowska - Piła

• Jak się pracuje w Rowerowy Raj i Nie Tylko ... Małgorzata Głuszanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Rowerowy Raj i Nie Tylko ... Małgorzata Głuszanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rowerowy Raj i Nie Tylko ... Małgorzata Głuszanowska?

Rowerowy Raj i Nie Tylko ... Małgorzata Głuszanowska
  • Rzemieślnicza 6