Opinie o DR N. Med. Sylwia Widomska Specjalista Medycyny Rodzinnej w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DR N. Med. Sylwia Widomska Specjalista Medycyny Rodzinnej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DR N. Med. Sylwia Widomska Specjalista Medycyny Rodzinnej o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DR N. Med. Sylwia Widomska Specjalista Medycyny Rodzinnej w Lublin

X Nowy wpis

Pani lekarz po ustaleniu choroby dała mi zwolnienie na jeden dzień!!!! Tylko na jeden, chyba oczekiwała że kolejnego wyzdrowieje już

Ktoś Nowy wpis

Pani doktor to rzeczywiście dramat,zamówiłam teleporade a ona nawet nie raczyła zadzwonić,nie polecam.

xd Nowy wpis

Nie polecam, mi choroby "dokturka" zaleca wizytę stacjonarną gdzie pacjent nie jest w stanie dojechać samodzielnie do przychodni oddalonej o 20km. Omijać, (usunięte przez administratora)lekarz

Czy firma DR N. Med. Sylwia Widomska Specjalista Medycyny Rodzinnej kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DR N. Med. Sylwia Widomska Specjalista Medycyny Rodzinnej? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Małgorzata

Teleporada w sobotę 2.12,szybciutkie zebranie informacji-ok. Po czym zakestionowanie wiedzy oraz kompetencji lekarza,dlaczego został przepisany taki antybiotyk.(Teleporada z powodu reakcji alergicznej na antybiotyk przepisany przez innego lekarza). Otrzymałam od dr Widomskiej nową recepte na nowy antybiotyk.Wykupiłam,w ulotce przed zastsosowanien pkt „kiedy nie stosowac antybiotyku-jesli kiedykolwiek wystapila reakcja uczuleniowa wysypka skorna itp na inny antybiotyk”.Ufając-zastosowałam. Wysypka skórna,swędzenie.Pani Doktor jesli zaczynamy od negacji postepowania kolegi z branzy to wierzmy i działajmy nieomylnie,a nie wsadzajmg pacjenta -niestety chyba niewiedza swoją-na jeszcze większą minę zdrowotna

Miszka

Teleporada okey. Dostałem to co potrzebowałem, jestem zadowolony.

Jak długo trwa proces awansu w DR N. Med. Sylwia Widomska Specjalista Medycyny Rodzinnej?

hilarious

Od pół roku leczyłam się na depresję, w karcie cała historia. Dostałam nowy lek od psychiatry a wraz z nimi nowe mdłości i biegunkę, co uważam za dość standardową reakcję przy lekach psychotropowych. Poprosiłam o zwolnienie na jeden dzień. Otrzymałam info, że muszę udać się do lekarza na miejscu, aby zbadał objawy. Nie spotkałam się z większą znieczulicą i brakiem zdrowego rozsądku. Może pani doktor potrzebuje specjalisty.

Zirytowana

Po e-wizycie pani Sylwia nie chciała wystawić zwolnienia mimo wysokiej temperatury. Poleciła wizytę w najbliższej placówce (około 40km ode mnie) bo ona nie wie czy nie udaje. Dramat nie lekarz

Jak jest z pakietem medycznym w DR N. Med. Sylwia Widomska Specjalista Medycyny Rodzinnej? Można dołączyć rodzinę?

Kamila

Również jestem zaskoczona negatywnymi opinia na temat Pani doktor. Korzystałam z porady telefonicznej - była bardzo miła, dociekliwa, a wdrożone leczenie pomogło

Beata

Jestem pozytywnie zaskoczona wizytą. Dzięki Bogu nie sprawdziły się moje obawy po uprzednim przeczytaniu opinii na temat Pani doktor. Kontakt był miły i rzeczowy - czuje się usatysfakcjonowana udzieloną pomocą. Dziękuję.

Pacjent

Potwierdzam,tragedia.Pani chyba telemedycynę studiowała i słaby zasięg był,bo na leczeniu się nie zna zupełnie.Że jeszcze nie otrzymała zakazu wykonywania zawodu...tylko szkodzi pacjemtom

Pacjent

Pani doktor niekompetentna,nie umie leczyć i chyba boi się zapisywać lekarstwa i zwolnienia do pracy.Po wizycie u Pani doktor,pojechałam do innego lekarza,który nie miał problemów ze zbadaniem mnie,przepisaniem leków i zwolnienia,chociaż dwie godziny wcześniej Pani Sylwia uznała,że nic mi nie jest...jestem już w trakcie zgłoszenia sprawy do Rzecznika Praw Pacjenta.Pani Sylwia powinna wrócić do czasów studenckich,bo chyba nie takiego leczenia uczą na studiach..dramat,nie polecam i dziwię się firmom,które współpracują z takim pseudo lekarzem.

Pacjent

Tragedia. Ta osoba nie powinna mieć kontaktu z pacjentem. NIGDY NIE POLECAM wizyty u tej osoby.

Patryk

Potwierdzam inne opinie, potrzebowałem głupiej recepty i zwolnienia na 5 dni z pracy fizycznej, przy posiadanym pozytywnym teście na grypę. i objawach. Telewizyta prywatna. Usłyszałem, że na grypę to się tyle nie siedzi, i dostanę na trzy dni. Dziwne, ale ok, tylko że po miesiącu w zakłądzie pracy się okazało, że zwolnienie dostałem na jeden dzień a nie na 3 - pozostałe dwa, które nie pracowałem przekonany że mam zwolnienie, musiałem oddać z ulropu żeby to naprostować.

Chora

Dramat i tragedia Pani współpracuje z Medicoverem ale chyba to błąd

Pacjentka

Jednym słowem- dramat. Ignorowanie Pacjenta i traktowanie z wyższością. Przy niedoczynności tarczycy, skłonnościach w rodzinie do Hashimoto i informacji o planowaniu ciąży, ciężko było doprosić o skierowanie na zwykłe FT3 i FT4.

MD

Nie polecam, są lepsi specjaliści

Pacjent

Pani Sylwia jest tym rodzajem lekarza, którego nie można polecić nawet wrogom. Na prośbę o wystawienie recepty na medyczna marihuanę oraz po podaniu informacji, iż od dwóch tygodni jestem ładowany końskimi dawkami opioidowych leków przeciwbólowych, od których jestem warzywem i od których zacząłem mieć problemy z wątroba Pani Sylwia raczyła rzucić „chyba pan żartuje” po czym się rozłączyła. Bez zapewnienia pomocy czy jakichkolwiek informacji. Dla Pani Sylwii, która edukacje odbierała chyba u lekarzy z czasów 2 wojny światowej połączenie kodeiny i tramalu spożywanych 5 razy dziennie jest bezpieczniejsze od medycznej marihuany, która nie powoduje fizycznego uzależnienia, ani nie rozkłada wątroby. Pani Sylwia jest żartem, lekarzem odzwierciedlającym stan polskiego NFZ i ignorantem, który woli narazić pacjenta na problemy z wątroba, a nie ulżyć mu w bólu pooperacyjnym. Życzę Pani tego, żeby z takim bólem trafiła Pani kiedyś na kogoś rownie niekompetentnego i skorego do pomocy jak Pani. Jest Pani karykaturą lekarza.

Zostaw merytoryczną opinię o DR N. Med. Sylwia Widomska Specjalista Medycyny Rodzinnej - Lublin

• Jak się pracuje w DR N. Med. Sylwia Widomska Specjalista Medycyny Rodzinnej?

Zobacz opinie na temat firmy DR N. Med. Sylwia Widomska Specjalista Medycyny Rodzinnej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DR N. Med. Sylwia Widomska Specjalista Medycyny Rodzinnej?

DR N. Med. Sylwia Widomska Specjalista Medycyny Rodzinnej
  • Franciszka Salezego Jezierskiego 18