Arbex

Amsterdam

Opinie o Arbex

Mi

Arbex poszukuje na stanowiska Pokojówek do Amsterdamu, praca w sumie trochę ciężka, ale z całą pewnością do przeżycia i do nauczenia się zasad tam panujących, chociaż wiadomo, że bywa różnie, aczkolwiek radzą sobie ludzie

eloelo

Słowa kojarzące się z Arbex (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .bardzo dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .w porzadku, uczciwi Od jakiej stawki można negocjować pensję?okolo 10 euro Najbardziej podobało mi się w Arbex:mieszkanie, praca Najbardziej nie podobało mi się w Arbex:w sumie nic

Zostaw opinię o Arbex - Amsterdam

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arbex