Robert Prządka Dekram
Marek Nowy wpis

Czyli nie polecacie?

Karol Nowy wpis
Klient

Dokładnie! Też się dałem nabrać, od razu po zamontowaniu skrzynia wyla niewiadomo czy zakładają nowe części czy tylko malują sreberkiem skrzynie żeby z wierzchu ładnie wyglądała.Wymienili na inną, oczywiście nie chcieli zwrócić pieniędzy za ponowny montaż i demontaz plus dodatkowe koszty 1000 zl mimo że to ich ewidentny koszt powinien być z racji prawa konsumenta, w wyniku źle wykonanej usługi.Strzezcie się tej firmy bo poplyniecie z kasa tylko, a auto dalej nie będzie sprawne

Tomasz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 182 dni.
Klient

Przestrzegam wszystkich którzy stanęli przed faktem wymiany skrzyni biegów aby firmę Dekram z Nowej Dębi omijać szerokim łukiem. Skrzynie nie regenerowane tylko używane oczyszczone i odmalowane niedbale sreberkiem dzieki temu skrzynie na zdjęciach wyglądają jak nowe. Wydaje się że dzięki wysokiej cenie i gwarancji na dwa lata jaką daję sprzedawca skrzynie są bardzo dobrze zrobione. Nic bardziej mylnego. Zakupiłem u nich skrzynie poniosłem nie małe koszty demontażu starej i montażu zakupionej skrzyni oraz koszty oleju itd. Niestety okazało się że skrzynia jest niewłaściwie uszczelniona i z łączenia korpusu wycieka olej. Nie dajcie sie przekonać sprzedawcy który podczas zakupu przez telefon tak pięknie opowiada że w skrzyni wymienione jest wszystko łacznie z wałkami kołami zębatymi itd. a gwarancja jaką dają w razie awarii ich skrzyni pokrywa nawet koszty wymontowania i zamontowania skrzyni w autoryzowanym serwisie gdyż w gwarancji którą dostaniecie podczas odbioru skrzyni na piśmie jest zupełnie co innego. Problem zaczął się kiedy poinformowałem sprzedawcę że ze skrzyni cieknie olej. Podał telefon do pracownika żeby ocenił co w tej sytuacji można zrobić. Wysłałem zdjęcia przecieku no i się zaczeło że oni mogą wysłać drugą ale nie pokrywają żadnych kosztów związanych z wymianą itd. Oczywiście wysługiwanie sie pracownikiem bo ze sprzedawcą nie ma już kontaktu bo nie odbiera telefonu. To moja historia. Przestrzegam wszystkich by zastanowili sie kilka razy zanim zakupią skrzynie w firmie Dekram. Bo trafić dobrą to wielka loteria. Na szczęście istnieje taka instytucja jak Rzecznik praw konsumenta i można odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni ale czy warto marnować czas nerwy i sporo pieniedzy na mechanika? A i nie dajcie się zwieść że kurier w cenie 80 zł przywiezie Wam skrzynie i odbierze starą. Starą musicie odesłać kolejnym kurierem na swój koszt.

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Nie widać zbyt wielu wieści o przedsiębiorcy Robert Prządka Dekram w miejscowości Nowa jedlanka, może ktoś z pracowników da znać co u nich się dzieje?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Prządka Dekram - Nowa jedlanka

Robert Prządka Dekram