Opinie o Wolski Krzysztof w Parafianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wolski Krzysztof. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wolski Krzysztof o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolski Krzysztof w Parafianka

Cieszko

Człowiek nie płaci ludziom za wykonaną pracę mówiąc prościej (usunięte przez administratora)ludzi ... powinny zająć się tym człowiekiem odpowiednie służby, i tymi co mu dają zlecenia na wykonanie pracy

@Cieszko

A Tobie ile w takim razie nie zapłacił? Zgłosiłeś to gdzieś?

anna
@Łucja

mi wisial 58 koła ale oddal po dzialaniach kancelarii daj spokoj normal;nie sie nie mozna z nimi dogadac .... namiar do kancelarii do pana wojciecha 503.313.318 już w kilku sprawach budowlanych pomagał

@anna

Za co aż tyle?

@anna

Chyba Pani firmy pomyliła. Za co wisiałem 58 tyś???? Jak Pani nie sprostuje komentarza to go zgłoszę i to Panią się zajmą odpowiednie służby a nie mną!

@Cieszko

Panie Cieszko, Pana też zgłoszę jeśli Pan tego nie wyprostuje. Pozdrawiam

Łucja Nowy wpis
@Krzysztof

Po tym jak nie odpisują odnoszę wrażenie, że również i Pańskiej wiadomości nie zobaczą, więc chyba trzeba jakoś inaczej to rozwiązać?

@Łucja

A co tak Pani się mną interesuje?

Mariusz

Z góry nie pozdrawiam komentujących. Wolski to człowiek którego jak widać nie znacie a żale wylewacie bo sami nie jesteście wystarczająco inteligentni i z pewnością odpowiedzialni za opóźnienie w płatnościach jeżeli faktycznie wystąpiło. Wszyscy niewinni. Pamiętam sytuację z poprzedniego roku bo chcąc nie chcąc często widziałem ekipę w pracy. Nie będę komentował dalej. Każdy wie. A Krzysztofa znam z każdej strony dosłownie i stwierdzam że jest po prostu za dobry. Kto zna ten wie i tyle w temacie.

Bożena

Nie rozumie tych co tu żale wylewają.

@Bożena

No niektórzy po prostu czują wewnętrzną misję, żeby innych przestrzec. Jak widać po opiniach to chyba zależy od przypadku. Ale jak faktycznie nie zrobili tego co trzeba i jak trzeba, to do kogo mają właściwie pretensje? A takie czepianie się o jedno czy sporadyczne opóźnienia w wypłatach to ewidentne szukanie dziury w całym. Ciekawa jestem tylko czy takie żale kogokolwiek zniechęcą do pracy tutaj?

Bożena
@Łucja

W sieci nikt nie jest anonimowy. Jeśli jest przesłanka że Krzysztof poniesie jakąkolwiek stratę na takich opiniach, to sama dopilnuje żeby komentujący ponieśli konsekwencje. Wiem że Ci co tu komentują anonimowo, nie byli uczciwi. Znacie złodziei paliwa z tej firmy? Chętnie z wami porozmawiam. Znacie alkoholików? Panowie... Chętnie opublikuję nazwiska.

@Bożena

Tylko co opublikowanie ich da? Jeszcze Cię pozwą o pomówienia, uwierz że to miejsce jest niestety dość drażliwe, jeśli chodzi o dzielenie się takim info. Pytanie tylko czy alkohol w ogólnie im przeszkadza? A właściwie to czy ktoś miałby się o tym dowiedzieć. Ludzie wylatywali stąd dyscyplinarnie?

Bartosz Dębski

Dziękuję za miłą współpracę. Zdarzyły się tylko raz opóźnienia z wypłatą z przyczyn niezależnych od pracodawcy. Resztę wynagrodzeń otrzymałem w terminie. Poza tym Pan Krzysztof to bardzo sympatyczny człowiek i do tej pory najlepszy pracodawca z jakimkolwiek mogłem współpracować. Pozdrawiam serdecznie.

Teresa
@Bartosz Dębski

Czy dostałeś wyjaśnienie, dlaczego wypłata się spóźniła? Na jaką umowę byłeś zatrudniony w firmie?

@Teresa

Po prostu rozstałem się w pokoju. Dam Ci radę. Zawsze podpisuj umowę o pracę, gdzie jest podany termin wypłaty wynagrodzenia i wymagaj najlepiej na konto. Wtedy masz dowód. Wypłata wynagrodzenia jest obowiązkiem pracodawcy, nie aktem jego wolnej woli.

@Bartosz Dębski

Rada na pewno dobra, ale mimo to niektórzy pracodawcy jakimś cudem mogą się z tego wykręcić czy sprawa wtedy już zawsze będzie dla nich przegrana?

Bartosz
@Łucja

Tak. Musi być podkładka w postaci przelewu na konto. Potem można iść do Sądu, bez umowy sąd może stwierdzić istnienie zatrudnienia ale musisz mieć na to świadków.

@Bartosz Dębski

Bartosz, przecież wiesz co się działo. Naprawdę odradzam pracować u niego. Nie robię tego ze złośliwości tylko te bieganie za własnymi pieniędzmi było męczące Nigdy więcej takiej ciężkiej i niewdzięcznej pracy.

@Martin

Niewdzięcznej pracy?? Sytuacja pracodawcy zależy od pracowników. Bartosz to żaden fachowiec. Po za tym było kilku złodziei i cwaniaków co rozwalali system. Pamiętam to dobrze. Ci co tu piszą najwięcej mają na sumieniu. Jak Krzysztof będzie to czytał to pozdrawiam serdecznie i życzę uczciwych ludzi do pracy.

@Bartosz

A znasz może przypadki, żeby taki geniusz nawet z dowodu przelewu się jakoś wykręcił? Bo to zdaje się być niepodważalne, ale o różnych cyrkach w sądach słyszałam. Mówią niby, że dobry prawnik wszystko ogarnie niestety

Martin

Swoje wiem. Nigdy i nikomu nie polecam tego miejsca, no chyba, że lubi ganiać się za kasą.

@Łucja

Raczej to jest trudne. Nie znam takich przypadków.

Iza

Być może spóźnienie z wypłatą było związane z komplikacji covidowymi w gospodarce.. a czy taka sytuacja się powtórzyła? Poniżej widzę różne opinie, ale te najświeższe są jednak pozywyne

@Iza

Po prostu tam nie idź i tyle. Poszukaj ciekawszej pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wolski Krzysztof spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Pilarz

Witam. Jak czytam opinie że Wolski to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to stwierdzam że albo ktoś pomylił firmy albo ma nie równo pod sufitem. Zastanawiam się jak można tak oczerniać ludzi i dlaczego Administrator nic z tym nie robi. Współpracuje już kilka lat i kogo bym nie spotkał to każdy ma pozytywne zdanie. Idealny nikt nie jest ale to za mocne słowa. Mam 40 lat oraz prawie 20 doświadczenia i pracowałem już w różnych firmach i z różnymi typami więc mogę się wypowiedzieć. Facet jest moim zdaniem bardzo pozytywny i wszystkich zaskakuje umiejętnościami i wiedzą. Mnie zadziwił sposobem podejścia do pracy i życia a także nauczył wycinać drzewa które dla wielu byłyby wyzwaniem. Pozdrawiam, Mirek

Ksawery
@Pilarz

Raczej nie wiesz co mówisz, chyba, ze sam dostajesz kasę, a reszta nie.

@Ksawery

Ja wiem co mówię bo znam człowieka. Ale nie znam Ksawerego. Anonimowo to każdy odważny.

Marek W

Ten człowiek nie płaci za pracę ostrzegam każdego to się przyjmuje do pracy !

@Marek W

Jakoś nie znam żadnego,, Marka W" co by pracował. Więc anonimowe komentarze z pewnością nie robią na nikim wrażenia.

Ogrodnik

Witam wszystkich negatywnie nakręconych. Czytam i nie wierzę. Jakaś pomyłka. Pracuję ponad 2,5 roku i złego słowa powiedzieć nie mogę. Szef OK( uczciwości nie można zarzucić), zarobki na przyzwoitym poziomie, atmosfera zawsze przyjazna. Nigdzie się nie wybieram i jak najbardziej polecam.

@Ogrodnik

Witaj, jakie według Ciebie są to zarobki na przyzwoitym poziomie? Każdy co do tego ma inne wyobrażenie, dlatego chciałabym się dowiedzieć na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć w firmie? :) Czy jest oferowana sama podstawa czy też jakieś premie? :)

michał d

Oszust - szuka naiwniaków - nie wysyła na badania lekarskie, nie zawiera umów pisanych. Prostak. Ostrzegam przed oszustem !!!

michał d
@michał d

uwaga skradziono informacje w postaci skanów kwalifikacji zawodowych zaświadczenia nr 31 /2009/ 2 05/07/2009 w razie próby użycia w/w zaświadczeń proszę niezwłocznie poinformować organy ścigania oraz inspekcję pracy.

Dział prawny
@michał d

Proszę nie mylić firm i nie pisać głupot. ostrzegam przed odpowiedzialnością karną. Wpisy o nieuczciwości firmy będą poddawane weryfikacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Wolski Krzysztof - Parafianka

• Jak się pracuje w Wolski Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy Wolski Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolski Krzysztof?

Wolski Krzysztof
  • 37