Opinie o Siek Dariusz Usługi Transportowe w Harasiuki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Siek Dariusz Usługi Transportowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Siek Dariusz Usługi Transportowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siek Dariusz Usługi Transportowe w Harasiuki

Janusz Nowy wpis

Polecam, bo jako firma transportowa są bezkonkurencyjni i niezawodni.

Adam Nowy wpis
@Janusz

Potwierdzam. Jak współpracować to tylko z nimi.

Marlena Nowy wpis

Polecam. Korzystałam z ich usług już kilka razy i są bardzo odpowiedzialni za to co robią.

Hanna Nowy wpis
@Marlena

Długo trzeba czekać na realizację? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Kinga

Dziękuję za sprawny i udany przewóz.

Hanna
@Kinga

Hej a czy można wiedzieć coś więcej? Chociażby to ile biorą za usługę i ogólnie jak ta umowa wygląda, proszę o konkrety innymi słowy

Daniel

Usługi Transportowe Dariusz Siek to niezawodna firma. Wszystko dokładnie i sprawnie bez jakichkolwiek problemów.

Wanda
@Daniel

Jak często korzystasz? I cenowo jak to w Twoim przypadku wygląda?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Siek Dariusz Usługi Transportowe.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Agnieszka

Super firma na której zawsze mogę polegać. Jeżeli będę potrzebowała jeszcze raz pomocy na pewno się zgłoszę.

@Agnieszka

O jaką pomoc chodziło? Napiszesz? Bo zastanawiam się czy jesteś klientką czy pracownikiem?

Same pozytywy jeśli chodzi o współprace. A jak chciałbym się przyjąć to pracownicy też mają tak dobrze? Kasa się zgadza i wyciągnę więcej niż u konkurencji?

Tomasz

Jeżeli chodzi o kwestię zatrudnienia i pensji to musisz zapytać właściciela, ale myślę, że też by było ok. Szanują i swoich klientów i pracowników.

@Tomasz

Wiadomo że trzeba spytać właściciela, ale tak orientacyjnie wiesz ile tu płacą? Żebym wiedział jak będę szedł na rozmowę kwalifikacyjną czy może negocjować zarobki?

Sandra

Dziękuje za udana współprace

Ela

Polecam serdecznie!

Renata

Bardzo udana współpraca

Maciej
@Renata

Na czym polegała ta udana współpraca? Uchylisz rąbka tajemnicy? Firma wykonała dla ciebie usługo transportowe? Chodzi mi o to, czy wywiązali się z terminów?

Łukasz
@Maciej

Firma zawsze wywiązuje się z terminów. Jak dla mnie na duży plus.

Agata

Polecam Serdecznie.

Kasia89

Dobra firma Pan Dariusz bardzo kompetentny i słowny człowiek wszystko przeszło bez problemów . Współpraca bardzo udana :)Dziękuje i oczywiście polecam

Antoni

Dariusz Siek to solidna firma działająca bez opóźnień. Wiele lat w tej branży chyba o czymś świadczy, pozdrawiam.:) Polecam serdecznie naprawdę warto.

Agata

Posiadają bardzo dobrej jakości sprzęt. Korzystałem i się nie zawiodłem.

Pola

Polecam serdecznie. Pan Dariusz to zawodowiec i profesjonalista.

Olaf

Z przyjemnością polecam innym. Pracuję tutaj od pół roku dzięki kumplowi, który mi ich polecił i jestem bardzo zadowolony z atmosfery oraz zarobków.

Dorota
@Olaf

Super, że jesteś zadowolony z pracy w Siek Dariusz Usługi Transportowe. Skoro jak piszesz polecasz innym pracę w firmie z przyjemnością to może przybliżysz temat np. zarobków, o których wspominasz. Na jaką stawkę można liczyć?

Radek

Czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem fachowców, jakie informacje o zarobkach byłyby mile widziane.

Paulina

Bardzo solidna firma, na której można polegać. To co mi się najbardziej podobało to doskonały kontakt z klientem już podczas pierwszej naszej rozmowy. Bardzo konkretne informacje, które tym bardzie pomogły mi podjąć decyzję o współpracy.

Albert Tomaszewski

Powiem jedno. Super firma z doświadczeniem. Wykonują wszystko z godnie z życzeniem klientów z którymi współpracują.

Wiesław

Najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałem. Fajna atmosfera i dobre warunki zatrudnienia.

Jola
@Wiesław

Jestem bardzo zadowolona. Można im zaufać.

Zostaw merytoryczną opinię o Siek Dariusz Usługi Transportowe - Harasiuki

• Jak się pracuje w Siek Dariusz Usługi Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Siek Dariusz Usługi Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Siek Dariusz Usługi Transportowe?

Siek Dariusz Usługi Transportowe
  • 81a