Opinie o Traveltrans Paweł Michalski w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Traveltrans Paweł Michalski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Traveltrans Paweł Michalski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Traveltrans Paweł Michalski w Bytom

Renata

Hejka, zaciekawiło mnie to, że ktoś kiedyś napisał, że nie ma umowy o pracę... A jednak najnowsze komentarze piszą zadowoleni ludzie.. Czy to znaczy że już można liczyć na legalne zatrudnienie? W ogóle to ile można tam zarobić?

Jurek
@Aleksandra

Skoro jest tak dobrze to czemu co chwilę ogłaszają się na (usunięte przez administratora)? Siedzę w transporcie ponad 20 lat mam (usunięte przez administratora) znajomych kierowców z krajówki i międzynarodówki niektórzy pracowali w tej firmie na stałe lub dorywczo i raczej mało który dobrze wspomina. Może dka kogoś umowa ustna nic nie znaczy ale dla niektórych tak. Pozdrawiam.

H1n1 Nowy wpis

Brak umowy o prace , lub na śmiesznych zleceniówkach sie jeździ. Pieniadze nie sa takie na jakie sie umawialeś, autokary to złomy. Szczerze odradzam podejmowania w tej firmie pracy!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Traveltrans Paweł Michalski?

Renata

Zawodowy kierowca
@Renata

Kolega znalazł ogłoszenie w OLX zadzwonił wszystko ok po kilku dniach właściciel zadzwonił proszę przyjść od tego i tego dnia. Przychodzisz wsiadasz i jeździsz na gębę zero jakiej kolwiek umowy czego kolwiek. Normalna firma wysyła na badania podpisuje się umowę i dopiero wsiada za kółko. Pozytywne komentarze zapewne są od emerytów i rencistów którym nie zależy na umowie o pracę. Pozdrawiam.

Aleksandra
@Zawodowy kierowca

Co Ty opowiadasz. :o No ale co ostatecznie ten kolega tak naprawdę zrobił? Nawet nie sprawdzili czy on umie dobrze jeździć?

Urszula
@Zawodowy kierowca

I co, długo tak jeździł bez umowy? Czy w końcu później ją dostał?

Jurek Nowy wpis
@Aleksandra

Czy pracownicy w Traveltrans Paweł Michalski dogadują się między sobą?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Traveltrans Paweł Michalski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Bardzo szybki kontakt. Pan Jarek jest mega sympatyczną i wyrozumiałą osobą. Mogę z czystym sumieniem polecić. Szybko i bezpiecznie. Pozdrawiam. ;)

Kamil

Bardzo dobrze się pracuje. Nie ma problemu z urlopem w zgłoszonych terminach. Szefa nie poznałem ale kierownik transportu bardzo miły i da się z nim pracować.

Roman

Bardzo dobrze się pracuje, grafik układany pod kierowcę. Wydaje mi się ze wszystkie negatywne oceny są od pracowników, którzy zostali zwolnieni . Takich trochę było jeden pijak, kilku nie potrafiło jeździć zniszczyli sprzęt i uciekli.

Weronika
@Roman

Co to znaczy że grafik ukladany pod kierowcę? W sensie że można się dogadać czy coś jeszcze innego?

Krzysiek

Pracuję od 2015r i jestem bardzo zadowolony

Aleksandra
@Krzysiek

No to faktycznie trochę lat już za sobą masz. Ciekawa jestem jak finansowo odbija się taki staż na ostatecznym wynagrodzeniu. Zdradzisz?

Super usługa. Kierowca uprzejmy. Wszystko na najwyższym poziomie

Przez cały okres współpracy wszystko było ok. Umowa, nowy bus, wypłata zawsze na czas. Nie pracuje już bo musiałem wyjechać, ale z czystym sumieniem polecam firmę

Szofer

Witam, mam pytanie odnośnie pracodawcy, jak wygląda kwestia pracy na przewozach pracowniczych w tej firmie? Kwestia umowy i czasowego wynagrodzenia oraz co w momencie awarii wozu? Poznam opinie szoferów pracujących w tej firmie. Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się nad przeniesieniem i chciałbym wiedzieć czy jest warto. Pozdrawiam

Pracodawca uczciwy. Nie mogę złego słowa powiedzieć

Hanna
@Marek

Super, że jest uczciwość. To ważne, a jak oceniasz atmosferę w firmie?

Łukasz

Pracodawca ok. Polecam

Bolek

Pracodawca Ok. Nigdy nie miałem żadnych problemów

Leszek

Pracuje w Traveltrans od 2013r wypłatę mam zawsze na czas. Jeżdżę prawie nowym busem. Nie ma problemu z tygodniówka.

Daniel

Jestem pracownikiem firmy travel trans. Jestem zaskoczony wszystkimi negatywnymi opiniami. Aktualnie jeżdżę nowym sprinterem i pieniądze tez zawsze mam na czas nawet jak potrzebuje wcześniejszej zaliczki nie ma żadnego problemu.

Kierowca

Pracował u pana kombinatora, umowę daje na 1/4 etatu przy pracy na pełny etat, nie odpala c ci autobus, nie dzwoń do kierownika bo cię obciąży kosztami serwisu, (usunięte przez administratora) dramat, pieniądze zawsze zaniżone z obciążeniem jakiś napraw których nie było nie polecam i ostrzegsm

Agnieszka
@Kierowca

Czy po czasie nie ma szans w Traveltransie na normalną umowę na pełen etat? Jaki w ogóle rodzaj umowy jest oferowany? Umowa o pracę czy zlecenie?

Witam. Odrazu ostrzegam przed pracą u tego pana.. nie jestem osobą która się mści czy coś ztych rzeczy poprostu wkurza mnie już te wykorzystywanie ludzi takich jak ja.. " właściciel" sciemniacz ze szok,na 1 rozmowie zaproponuje Ci niewiadomo jakie warunki a tak naprawdę śmieszne pieniądze których możesz się nie doczekać..o umowie zapomnij..a jak mu powiesz to usłyszysz że masz wymagania ;) sprzęt zlom..

xyz

niestety potwierdzam brak umowy o prace po 2 miesiącach, jeszcze nigdy nie było pieniędzy na czas nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Traveltrans Paweł Michalski - Bytom

• Jak się pracuje w Traveltrans Paweł Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Traveltrans Paweł Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Traveltrans Paweł Michalski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Traveltrans Paweł Michalski
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Orzegowska 66d lok. 15
    41-907 Bytom