Opinie o Fadrex Jocek Dariusz w Rzeczyca

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fadrex Jocek Dariusz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fadrex Jocek Dariusz o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fadrex Jocek Dariusz w Rzeczyca

MR Nowy wpis

Nie polecam tej firmy żenada szkoda czasu. Zamówienie złożone w poniedziałek a w piątek nadal nie wysłane gdzie na stronie mają napisane że jak do 11:00 złoży się zamówienie wyślą tego samego dnia. Kontakt zerowy telefonu nie odbierają na @ nie odpisują. Nie polecam szkoda czasu.

Z daleka od tej firmy zdecydowanie odradzam kupowanie od nich czegokolwiek. Przez ponad dwa tygodnie dzwoniąc kilkakrotnie próbowałem odzyskać zamówiony towar za który zapłaciłem przelewami(posiadam bankowe potwierdzenia zapłaty). Przez ponad tydzień okłamywano mnie że część zamówionego towaru została wysłana co jest nieprawdą. Do dzisiaj nie otrzymałem niczego i nie zwrócono mi też pieniędzy. Bardzo zdecydowanie odradzam kupowanie czegokolwiek w tej firmie.

Fadrex Nowy wpis

Witam Nie za bardzo wiemy który to klient ponieważ post anonimowy, jak zapewne cała sytuacja. Za 100000 obsłużonych klientów jedna osoba tutaj opisuje nas? Jeżeli faktycznie coś takiego miało miejsce to proszę o kontakt a postaramy się to wyprostować. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z największa starannością.

Adirtm Nowy wpis

Ja również to samo miałem. Towar wysyłany wielokrotnie niby, ani razu nie doszedł , żadnego nr przesyłki itp . O zwrot pieniędzy paro krotnie dzwoniłem nadal nie doszły. Szef i pracownicy to (usunięte przez administratora)i wodorosty . zamówienie było 28 lipca do teraz ani produktów ani pieniędzy. Jak najdalej od tych (usunięte przez administratora)

Ponury żniwiarz

Żenada powinno być klient nasz pan a jest całkiem na odwrót

Zostaw merytoryczną opinię o Fadrex Jocek Dariusz - Rzeczyca

Fadrex Jocek Dariusz