Opinie o Bogdan Radoń Simkas w Gąsówka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bogdan Radoń Simkas. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bogdan Radoń Simkas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogdan Radoń Simkas w Gąsówka

SIMKAS to dno

Pozytywne opinie wszystkie napisane przez szefa - widać ten sam styl w każdej pozytywnej wypowiedzi. Najlepszy tekst to o marzeniu o pracy tam :D TAM JEST TRAGEDIA! Najlepiej robić za darmo. Po dwóch dniach pracy podjąłem temat umowy o pracę i wynagrodzenia (w końcu to minimum jakie należy się każdemu pracownikowi) - w odpowiedzi usłyszałem, że przez miesiąc powinienem sam chcieć pracować za darmo, żeby później jak najlepiej móc wykonywać swoją pracę za pieniądze i że jak można oczekiwać wynagrodzenia skoro dopiero się zaczyna pracę i nie wiadomo, czy będzie się dobrym pracownikiem XD Te wszystkie negatywne opinie to nie przypadek, ani tym bardziej nie konkurencja, którą Pan Bogdan tłumaczy niepochlebne recenzje. Strzeżcie się przed tą firmą, szkoda marnować czasu. Również nie bez powodu regularnie pojawia się ogłoszenie o pracę tam - jak ktoś się nie da (usunięte przez administratora) to po 2 dniach najpóźniej zrezygnuje, bo zobaczy jak jest. (usunięte przez administratora)

Ayo Nowy wpis

cześć. widziałem ofertę dla informatyka lub serwisanta. Podano w tym krótkim opisie informację o tym, że należy się kontaktować miedzy 8 a 16. Czy godziny pracy też takie są?

Krystian Nowy wpis

Firma na wysokim poziomie. Kupiłem w tej firmie kasę fiskalną. Profesjonalne doradztwo w sprawie zakupu kasy. Kiedykolwiek bym nie zadzwonił to zawsze uzyskam niezbędne informacje i pomoc.

Właśnie widziałem ofertę dla serwisanta sprzętu, wcześniej firmy nie obserwowałem jeszcze, wiec nie wiem czy faktycznie pojawiają się tak regularnie jak tu sugerują. Przyznam jednak, że myślałem nad aplikacją, że względu na wstępne doświadczenie. W opisie piszą o szkoleniu. O jaki zakres chodzi?

SIMKAS to dno Nowy wpis

Bogdan Radoń Simkas prowadziła rekrutację na stanowisko Firma Simkas zatrudni serwisanta sprzętu komputerowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Bogdan Radoń Simkas?

Jest tu oferta dla informatyka / serwisanta. Za dużo o tej pracy we wpisach nie widzę. Udało mi się natomiast znaleźć dawniejsza ofertę w internecie (tu nie ma widełek) i było tam napisane, że od trojki w górę się zaczyna. Skoro tak to ile będzie w tym roku? czwórka na strat na początku? i jak się pracuje? jaka ocena z tego stanowiska? sprzęt i atmosfera?

Potencjalny pracownik

To fajna firma. Wiem, bo moi koledzy tam pracują i nie narzekają ani na zarobki ani na atmosferę. Moim marzeniem jest praca w tej firmie, ale muszę jeszcze bardziej podnieść swoje kompetencję, bo to firma która świadczy usługi na wysokim poziomie. Pewnie dlatego ma tak szerokie grono klientów. W sumie nie ma się co dziwić. Bardzo mnie dziwią te negatywne opinie. Ja na przykład chciałbym tam pracować i mieć miłego szefa oraz godne zarobki.

aaa

Już widzę, że bywają opóźnienia w wypłatach i nadgodziny. A czy można nimi chociaż zarobić? Płacą dodatkowo za takie godziny? Widziałem info na stronie, że szukają technika, szkoda że nie napisali jaka umowa ani stawka. Podobno ciężko było o umowę o pracę, nadal tak jest? Finansowo ile można zarobić w ciągu miesiąca?

Styrany

Podejście szefa do pracowników tragiczne. Pan Bogdan chyba sądzi, że pracownicy w pierwszej kolejności powinni myśleć o firmie, a dopiero później o życiu prywatnym. Ciągłe nadgodziny i spóźnienia z wypłatami dla pracowników nie świadczą o nim zbyt dobrze jako o pracodawcy.

Słabo, szef nie wypłaca się na czas, atmosfera jak w (usunięte przez administratora), a szef wyładowuje się na pracownikach

Paulina
@Andrzej

Nie wypłaca, to tak jakby co miesiąc tak było. Jest co miesiąc? Wszyscy tak macie, czy komuś się przydarzyło...

Bodzio

Nie pracowałem tam, ale rozważam złożenie CV, wcześniej chciałem zasięgnąć opinii innych, ale widzę , że opinie są różne, więc nie wiem komu wierzyć :-), ciągnie mnie do tej pracy, doświadczenia jako serwisant trochę mam, więc nie wiem ???

Kandydat S I M K A S

Miła i przyjemna firma, moi koledzy tam pracują. Podejrzewam, że negatywne opinie to dzieło pewnej firmy - konkurencji. Czemu autorzy negatywnych komentarzy nie pochwalą się gdzie pracują i co sami osiągnęli do tej pory w swojej pracy zawodowej. Pozdrawiam

?
@Kandydat S I M K A S

Nie rozumiem tego ciągłego pytania się kto gdzie pracuje. Prawda jest taka, że każdemu kto odszedł z SIMKAS jest lepiej. Jeżeli chodzi o to, że osiągnął Pan szczyt sukcesu zawodowego tą swoją "firmą" w garażu to gratuluję... Jeśli ta "pewna firma" jest dla Pana konkurencją to znaczy, że im się powodzi. To dobrze, że powstają nowe firmy, które wypychają z rynku działalności i ludzi, którzy już nie powinni na nim istnieć.

Numernabis

Co za miejsce. Nie do życia.

Marnypopis
@Numernabis

Przynajmniej gorzej nie będzie.

XYZ
@Numernabis

Może Numernabis się przedstawi i sam napisze, gdzie pracuje?

Numernabis
@XYZ

Pan Bogdan! Ale to fajnie, że pan wpadł. Jestem teraz architektem w Aleksandrii. Czasem ktoś zostanie rzucony krokodylom ale ogólnie nie jest źle. Moim zdaniem lepiej niż w Gąsówce.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Bogdan Radoń Simkas? Chętnie zatrudniają?

Odpowiedź

Bardzo chętnie. Niegdyś rotacja była tak duża, że ludzie przychodzili na jeden dzień i uciekali. Kilku takich na miesiąc było! Nie wiem czy w pytaniu chodzi o praktyki. Jeżeli tak, to praca za darmo w tej firmie zawsze miło widziana. Tylko po niej traci się chęci do pracy i poczucie własnej wartości więc nie wiem czy warto. Wiele nie idzie się nauczyć a miejsc takich jak te lepiej unikać.

Klient Simkas

Obsługa i zachętą do zakupu ich towaru jest świetna, ale gdy chciałem po jakimś czasie zadzwonić i zaczerpnąć informacji na temat mojej kasy fisklanej uslyszlalem w słuchawce że użytkownik zablokował mój nr tel, podejrzewam że z reklamacją towaru bądź gwarancja będzie to samo

@Klient Simkas

Proszę o kontakt pod numer : 881-218-221. Nie przypominamy sobie abyśmy zablokowywaliśmy numer telefonu.

Kacper

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy bądź wynagrodzenia

Aneta
@Kacper

Czyli według ciebie wszystko w Simkas jest w porządku, z tego co zrozumiałam. A skoro znasz firmę, to może mógłbyś opowiedzieć coś więcej na temat plusów i minusów tej pracy? Im więcej informacji, tym bardziej jest pomocny wpis. Powiedz coś o atmosferze, benefitach, możliwościach rozwoju - dzięki wielkie.

Uwaga

Najlepsze w ogłoszeniach o pracę w tej firmie jest "umowa o pracę". To chyba cud żeby ją dostać w tej firmie, chyba że akurat opłaca się to właścicielowi. Dzięki temu możliwe jest dostanie mniej niż najniższa krajowa, na przykład 1000 zł za miesiąc.

Super Firma - The Best

Firma na bardzo wysokim poziomie usług i o wspaniałej atmosferze pracy. Przykładem są "KOMPETĘTNI" i zadowoleni pracownicy oraz liczne grono klientów, które powiększa się z dnia na dzień. Z kolei właściciel to miły i wspaniały człowiek, a w dodatku bardzo wysokiej klasy specjalista. Dzięki temu ta firma jest tak długo na rynku. Moim marzeniem jest tam pracować.

Jaka jak berety
@Super Firma - The Best

Właściciel tego jak to nazwać przybytku tylko myśli o sobie i o nikim więcej pracowników traktuję jak (usunięte przez administratora) ma ich za nic a bez nich on był by nikim o wszystko ma problem do pracowników duże się na okrągło nie polecam tej firmy bo tam nie szanuje się pracowników

Prawda jest inna.
@Super Firma - The Best

Usługi typu "wymontuj stare części i sprzedaj drożej niż nowe". Właściciel jest wysokiej klasy specjalistą w poniżaniu, gnębieniu, kłamaniu, (usunięte przez administratora), hipokryzji, zastraszaniu... Można by tak wymieniać. Poza tym: KOMPETENTNI!!

Czas na relaks

A ja, aby nieco rozweselić tą atmosferę i nadać jej humoru, mogę polecić Wam fajny film pt. "Piraci z Karaibów". Jest tam pewien stwór morski na którego mówią Kraken. Stwór ten pojawia się także w komiksie „Reduktor Prędkości” Blaina. A jeśli chodzi o firmę SIMKAS, może kiedyś będę tam pracował. Myślę, że chyba warto. :)

Czas na żal
@Czas na relaks

Żałosne. "Kraken" to nazwa firmy, którą założyli byli pracownicy, którzy odeszli bo nie mogli znieść niegodnego traktowania. Właściciel Simkas próbował doprowadzić do zrujnowania ich firmy. Jeżeli chodzi o firmę SIMKAS, jak ktoś szuka wyzysku i codziennego mobbingu to faktycznie chyba warto.

S I M K AS jest S U P E R

Jako potencjalny kandydat chciałbym dodać, iż moim marzeniem jest praca w tej firmie. Być może ono kiedyś się spełni. Mój kolega pracuje w SIMKASIE i jest bardzo zadowolony. Pytanie dlaczego? Dlatego bo ma fajnego szefa, miłą atmosferę pracy i zgrany zespół, a przy tym dobrze zarabia. Dobrze zarabia bo ma wysoki poziom wiedzy, więc się nie dziwię. Z kolei wysoki poziom wiedzy to wysoka jakość usług itp. Dzięki kompetentnej kadrze, firma ma wielu klientów i dobrą opinie na rynku od wielu lat. Ja muszę się jeszcze dużo nauczyć i mam zamiar szukać pracy w tej firmie. Więc mam zamiar szukać pracy w simkasie. W tej firmie można się wiele nauczyć i nieźle zarabiać. Szef bardzo wyrozumiały, ma czas dla każdego, chętnie pomaga pracownikom nawet w sprawach nie dotyczących firmy. Nikogo nie pozbędzie w trudnej sytuacji. Człowiek dla ludzi.

Aneta
@S I M K AS jest S U P E R

Napisałeś, że zamierzasz zostać pracownikiem firmy Simkas, czy podjąłeś już jakieś kroki w tym kierunku, np. wysłałeś CV? Jakie konkretnie stanowisko pracy Cię interesuje?

oj
@Aneta

Nikt nie zamierza zostać pracownikiem tej firmy. Opinia jest niewątpliwie napisana przez właściciela firmy, który próbuje poprawić swoją złą sławę. Wiele osób z regionu wie czym jest Simkas, jakie panują tam warunki i jakim "człowiekiem dla ludzi" jest właściciel. Nie spotkałem się jeszcze z dobrą opinią, każdy odradza.

Zostaw merytoryczną opinię o Bogdan Radoń Simkas - Gąsówka

• Jak się pracuje w Bogdan Radoń Simkas?

Zobacz opinie na temat firmy Bogdan Radoń Simkas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bogdan Radoń Simkas?

Bogdan Radoń Simkas