Opinie o Anna Binda Fotografia w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Anna Binda Fotografia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Anna Binda Fotografia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Binda Fotografia w Tychy

Agnieszka Szeliga Nowy wpis

Na profil na FB Pani Anny trafiłam po sesji ciążowej u innego fotografa, było to jeszcze w 2017 roku. Zapłakana z efektów sesji ciążowej u innej pani fotograf szukałam fotografa, który zrobi zdjęcia noworodkowe mojego syna. Znalazłam - Pani Anna Binda Fotografia, robiąca sesje zdjęciowe w swoim studio w Tychach. Pani Ania znalazła dla nas termin, mimo że musieliśmy przekładać go 3 razy ze względu na maluszka. Kiedy w końcu udało się spotkać - od pierwszych chwil poczułam jakbym znała Panią Anię od zawsze. W życiu nie doświadczyłam tyłu ciepłych słów od obcej osoby. Kiedy w pierwszych dniach macierzyństwa takie słowa były na wagę złota, bo było to moje pierwsze dziecko i nie wiedziałam nic o tym jaką piękną, ale i wymagającą drogą jest bycie mamą. Dodam, że z usług Pani Ani korzystamy do dzisiaj. Każda sesja jest wyjątkowa - oczywiście ze względu na aranżacje, które za każdym razem są inne, ale też dlatego, że Pani Ania nie traktuje nas jak klientów tylko bliskie sobie osoby. I ja to sobie cenię najbardziej. Widzę też na przestrzeni lat jak Pani Ania się rozwija w kwestii robienia zdjęć, każdego roku mój zachwyt jest coraz większy. Zawsze terminowa, zdjęcia zawsze na czas, jakość wydruków na najwyższym poziomie, wielki wkład w to, aby zdjęcia były oddane w pięknych opakowaniach, kontakt w każdej formie czy to osobisty, telefoniczny czy pisemny owiany miłym słowem. Myślisz o sobie jestem niefotogeniczny/a? Ja jako klientka, która czuje się raz lepiej, raz gorzej we własnym ciele - gwarantuję Ci, że wybierzesz zdjęcia, na których będziesz się sobie podobać. Czego chcieć więcej? Nie wyobrażam sobie sesji u innego fotografa. Życzę każdemu, aby trafił na swoją Panią Anię, wtedy będzie miał zagwarantowane kadry, do których będzie wracał za każdym razem czując te emocje, które towarzyszyły podczas robienia zdjęć. Ja jestem wdzięczna, że swoją Panią Anię już znalazłam tu, w Tychach. Serdecznie polecam każdemu, aby przekonał się sam, czym są piękne momenty uchwycone dla Was na zawsze. Kadry "szyte na miarę". A Pani Ani życzę wszystkiego co najlepsze zarówno w kwestiach zawodowych jak i prywatnych.

Marta Nowy wpis

Witam, Serdecznie polecam sesje u Pani Ani !!! Profesjonalne podejście do klienta, rodzica i dziecka. Piszę z doświadczenia, od kilku lat korzystam z sesji u pani Ani. Zdjęcia są rewelacyjne a atmosfera w studiu bardzo dobra, swobodna dla dorosłego i dla dziecka. Wszystko odbywa się profesjonalnie ale nie daje tego tak odczuć by nie było stresu. Terminowość i rzetelność tak opiszę profesjonalizm p. Ani. Cena adekwatna do jakości zdjęć i sesji. Za każdym razem jestem zadowolona i mam pozytywne wrażenia!!! Zachęcam i serdecznie polecam do skorzystania z usług p. Ani. :)

Matka przedszkola Nowy wpis

Nie polecam tej fotograf, zdjęcia słabe i to nie tylko moja opinia, a wielu rodziców. Panie przedszkolanki narzekały na podejście pani do dzieci. Do matek podejście roszczeniowe macie zapłacić i już. Cena kosmiczna. Pani w rozmowie nie miła opryskliwa

Aga Nowy wpis

Nie polecam tej fotograf !!! Nie zapisuje sobie sesji zdjęciowej, pomino wysłanego SMS-a. Przyszłam z dziećmi na umówiony termin i godzinę ,a studio było zamknięte . Gdy zadzwoniłam, to Pani była bardzo niemiła i kazała mi przyjść za 3 h, bo w tym momencie nie może przyjechać ,a później ma sesje z kimś innym. Po zwróceniu uwagi ,że to my jesteśmy pierwsi w kolejności z jeszcze większą ,,łaską’’ zgodziła się nas wcisnąć 10 minut przed kolejną sesją. Za takie potraktowanie zrezygnowałam z tej sesji i zapisaliśmy się do kogoś innego.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Anna Binda Fotografia spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Nauczyciel

Sesja świąteczna w przedszkolu, dzieci pięknie ubrane, podekscytowane i gotowe na wyzwanie. Niestety Pani fotograf nie potrafiła tego docenić, zapominając, że to nie sesja z profesjonalnymi modelami tylko z przedszkolakami. Rozpoczęła od porannej kłótni, by następnie własne złe emocje wyładować podczas pracy. Argument, by w ten sposób nie rozmawiać przy dzieciach nie skutkował. Uważam to za poważne uchybienie i brak profesjonalizmu. Każde pytanie odbierane jako atak i dalsza negatywna, nic nie wnosząca do rozmowy dyskusja. Chociaż efekt sesji wyglada obiecująco to nerwowy charakter Pani wniósł bardzo nieświąteczny klimat. Bardzo źle będę wspominać spotkanie z takim fotografem i nie podejmę już dalszej współpracy.

Paula

Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy Pani Ani. Dodatkowym plusem jest jej podejście do dzieci, nie pospiesza, daje czas i bardzo pomaga w uzyskaniu jak najlepszych kadrów, rozweselając dziecko. To jak Pani Ania podchodzi do swojej pracy to fantastyczna sprawa. Niektórzy piszą o wygórowanej cenie, cena jest jawna nikt nikogo nie zmusza ani nie (usunięte przez administratora) porównując z innymi fotografami cena za sesje jest współmierna do ilości i jakości zdjęć. Bylam z roczną córeczką i na pewno pojawimy się kolejny raz !

Natalia

NIE POLECAM! Brak profesjonalizmu, obróbka zdjęć pozostawia WIEEEEELE do życzenia. Przypomina raczej zabawę dziecka w paintcie niż profesjonalną obróbkę przez w tym wypadku "fotografa". Nie trzymanie się przez panią w ogóle terminów, brak kontaktu z panią - nie odpisywanie, nie odbieranie telefonów i tłumaczenie się tym, że jest dużo pracy... chociaż ja również byłam klientem i ja też dawałam jej pracę. Za darmo tego nie robiła. Ja u tej pani robilam sesje w ciazy, wyobraźcie sobie, że przeszłam przez tą panią przez duże nerwy i wkurzenie w okresie kiedy kobieta powinna być jednak spokojniesza i wyciszona. Sesja była wykonywana we wrześniu, a ja swoje zdjęcia dostałam w połowie listopada i to jeszcze mniejszą liczbę niż w pakiecie i za które zapłaciłam. Pani się jeszcze upewniała, czy abym na pewno dobrze policzyła.... porażka! Usługi tej pani to jedna wielka katastrofa. Nie dajcie się zwieść wysokim ceną (i jak człowiek by słusznie mniemał- super zdjęciom i dobrą jakością), bo to nie tyski Tyszka, tylko aspirujaca kobieta na stanowisko fotografa, dlatego cena do jakości jest absolutnie zawyżona i niezrozumiała. A cześć z tej kwoty jednak powinna iść na kursy doszkalające tę panią. W Tychach i w okolicach naprawdę można spotkać dobrych fotografów i takich wybierajcie. Ta sama opinia była dodana przeze mnie na Google, ale pani niewygodne opinie kasuje. A to cala prawda o jej sposobie pracy. Zenada

Alibaba
@Natalia

Miałam dokładnie podobne perypetie z panią. Nie trzymanie się terminów to katastrofa i oznaka braku profesjonalnego podejścia do klienta. Wysokie ceny za niską jakość. Nie polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Binda Fotografia - Tychy

• Jak się pracuje w Anna Binda Fotografia?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Binda Fotografia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Binda Fotografia?

Anna Binda Fotografia
  • Pl. Wojciecha Korfantego 1