Opinie o Maximus Serwis Motocykli i Skuterów Rafał Gibowski w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maximus Serwis Motocykli i Skuterów Rafał Gibowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Maximus Serwis Motocykli i Skuterów Rafał Gibowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maximus Serwis Motocykli i Skuterów Rafał Gibowski w Poznań

Burgman )staruszek świat) Nowy wpis

Teraz to panowie po odniesieniu sie do mojego wpisu mogą usiąść zadowoleni w fotelu. Nie pisałem co było zrobione dobrze, ale z czego nie jestem zadowolony. proszę też nie fantazjować, komu wysyłał pan zdjecia z naprawy - bo z pewnością nie do mnie, Akumulator kupiłem nie po 4 dniach ale założyliście go w dniu odebrania skutera. Gwarancji na niego nie dostałem. Gaźnik, wyregulował inny serwis i śmiga znakomicie, po odbiorze obroty szalały. Inwektywy na co mnie stać a na co nie - pozostawiam bez komentarza, zniżanie się do Panów poziomu nie miałoby sensu. Dalej nie polecam i zdania nie zmienie, a po panów tyradzie jest jeszcze gorzej. Si este galpon es tu taller de servicio, simpatizo aun mas. Buenas noches y buen humor.

Marek Nowy wpis

Polecam ten warsztat

Dnia 27.08.2019r. oddałem skuter marki Barton Huragan/w pełni sprawny!/do serwisu MAXIMUS na przegląd gwarancyjny 3000km ,dojechałem do domu/ok.3km/.Na drugi dzień ruszyłem do miasta,po przejechaniu ok.1,5km silnik zgasł a z filtra powietrza? leciała benzyna!? silnika nie dało się już uruchomić! na dodatek wysiadły również światła.Po moim tel.do ,,serwisu" pan R.G.oświadczył że to nie ich wina i mam przyjechać do serwisu/skuter już niesprawny/ lub przywieść na własny koszt!? Takiej bezczelności i ignorancji klienta nie spodziewałem się ze strony monopolistycznego serwisu Bartona "Maximus"/jedyny w Poznaniu/ Ich maxsyma "Nie naprawiamy szybko i tanio tylko dobrze" nie sprawdza się w praktyce,za przegląd GWARANCYJNY skutera 50cm3 żadają więcej jak za przegląd samochodu! a ze sprawnego skutera zrobili NIESPRAWNY!!! Czy to jest serwis gwarancyjny?!!! Bzdura,nie POLECAM a wręcz odradzam korzystania z ich "pseudo usług" Piotr

Rafał Maximus Nowy wpis
@Piotr

Panie Piotrze z tego co pamiętam to korzystał Pan z naszego serwisu wiele razy i jakoś nie zgłaszał Pan zastrzeżeń,miał Pan w gwarancji też naprawiony czujnik poziomu paliwa w gratisie zgodnie z gwarancją zawsze staramy się aby kierowcy/użytkownicy bartonów" nie czekali zbyt długo na termin serwis robimy w miarę możliwości na bieżąco.Rozmowę z Panem i ten konkretny przypadek pamiętam dokładnie:) zadzwonił Pan do mnie z pretensjami oraz był bardzo opryskliwy ale mimo wszystko pomijam ten fakt i zaproponowałem Panu pomoc służąc transportem który w Poznaniu kosztuje jedyne 50 zł,w karcie gwarancyjnej z którą się Pan (nie zapoznał )jest wyraźnie zapisane " że każda usterka powinna być zgłoszona do serwisu autoryzowanego( niezwłocznie) Barton Motors oraz że pojazd musi Pan dostarczyć do serwisu na własny koszt. Oczywiście że zostałoby to rozpatrzone i stwierdzone z jakiego powodu powstała ta usterka,proszę brać pod uwagę że to chiński skuter i w obecnej sytuacji nie możemy stwierdzić powód powstania usterki czy stawiać zarzuty że to z naszej wyny powstała ta usterka, tak naprawdę sam Pan tego nie wiedział w danym momencie ale oskarżenia oczywiście rzucone w kierunku serwisu:)Informował mnie Pan tez że chce abyśmy zmienili panu cylinder z 50ccm na 80 ccm gdyż jazda z prędkością 60km/h to za mało:)Proszę nie nazywać nas monopolistą gdyż w Wielkopolsce jest sporo serwisów autoryzowanych Barton Motors ma Pan wybór:) Nie zgodzę się że koszt serwisu jest wysoki,Mianowicie serwis kosztuje 200zł brutto w tym jest materiał oleje itp.Jeśli posiada Pan informacje jaki to Autoryzowany serwis samochodów ma niższe koszta jak 200 zł za serwis gwarancyjny nowego samochodu z materiałem chętnie poznam gdzie to tak jest :) Proszę też w przyszłości nie podawać publicznie słów które nie powiedziałem.Jesteśmy odpowiedziani i nigdy nie pozostawiamy klienta naszego serwisu bez pomocy Pan jednak sam odmówił takiej pomocy z naszej strony.Na przyszłość proszę bardziej dbać o swojego Bartona Huragana w kolorze Wiśnia i nie jeździć na złamanie karku jak wariat to i maszyna będzie mniej awaryjna:)

Zostaw merytoryczną opinię o Maximus Serwis Motocykli i Skuterów Rafał Gibowski - Poznań

Maximus Serwis Motocykli i Skuterów Rafał Gibowski
  • Równa 4 lok. 4
    61-368 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042