Opinie o Auto-Delik Jan Delik w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Auto-Delik Jan Delik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto-Delik Jan Delik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Delik Jan Delik w Przeźmierowo

Klient

Pierwszy przegląd Kia Rio po roku, przejechane 4,5 tys. km. Cena 918, 00 PLN. Analogiczny przegląd Hondy CRV w ASO Honda Karlik o 1/3 tańszy. Ceny powalają

Klientka
@Klient

Drogo i niekompetentnie! Mam wrażenie, że przeglądy tylko w książce!

Widzę poprzednie komentarze o pracy. Mianowicie, że człowiek się starał, wykonywał powierzone obowiązki najlepiej, jak potrafił, a i tak według piszących nie było to doceniane. Było również o tym, że ponoć ambicja jest tu postrzegana jako zagrożenie dla osób zajmujących wyższe stanowiska. Mam z tego wnioskować, że awans to tutaj trudna i rzadka sprawa? Napiszecie, jak się do tego mają zarobki, od jakiej kwoty można zaczynać i jak często są podwyżki?

Chyba równieważne, kto pisze, jest to o czym pisze? A, że szczególnie skupił się na negatywach, to przecież widać. Podzielasz jego opinię o firmie, o rozliczaniu nadgodzin, czy stawce godzinowej 13 zł/h?

Były pracownik.

Oczywiście że brak możliwości awansu. Obcinane pensje i słyszysz tekst: gaz prąd woda kosztuje a jeszcze zakładam pompy ciepła które też kosztują. Pan dyrektorek który chodzi i tylko powtarza że nie można rozmawiać o swoich wynagrodzeniach że to tajemnica żadnego papieru nie podpisywałem żeby nie mówić. Pan kierownik ze swoją żoną traktowani inaczej Pani W. Przychodzi do pracy o której chce wychodzi o której chce bo musi odebrać dziecko. Kiedy inni pracownicy przychodzą na 2 zmiany pani W przychodzi tylko na jedną.A kierownik jej mąż oczywiście ją kryje. Zwykły szeregowy pracownik jest traktowany tylko i wyłącznie jako maszynka do robienia pieniędzy nic więcej. W tej firmie są równi i równiejsi. Pan kierowniczek wymagania że do pracy musicie przychodzić 15 minut wcześniej za które oczywiście nikt nie płaci. Ale jak wychodzisz 5 minut wcześniej to już wielkie pretensje że przecież pracujesz do 16 lub 18 dlaczego tak. Podwyżki? Jakie podwyżki? Ze stawki 12 zł RBH łaskawie jak się upomniałem dostałem 13 zł za RBH najlepiej jakbyś był mechanikiem elektrykiem diagnosta i sprzątaczka za jedną pensje. A i tak na końcu wszystko będziesz miał wypominane i będą o wszystko pretensje.

@Były pracownik.

Jak w takim razie wybierani są kierownicy? Nie ma awansów, ale skądś ci ludzie przychodzą. Rekrutują więc zawsze z zewnątrz na wyższe stanowiska? Piszesz, że płacy za te extra 15 minut nie ma. A gdy zdarzają się nadgodziny to jest to zawsze rzetelenie rozliczane? Szkoda, że nie wszyscy są równie traktowani z tego co piszesz. A co na to dyrekcja, pozostali pracownicy próbowai jakkolwiek to zgłaszać?

Były pracownik. Nowy wpis

Nadgodziny zdarzały się ale na przy wypłacie nie było ich wogole widać. Jak jeszcze serwis pracował w soboty to nie można było odebrać soboty jako dzień wolny w tygodniu tylko było płatne "niby 130 zł brutto" czego też oczywiście przy wypłacie się nie widziało. Kierownik jest tam już bardzo długi czas i odrazu przyszedł na stanowisko kierownicze. Dyrektor nie widzi w tym problemu jego stałym tekstem było "wie pan ja też nieraz siedzie do 12-1 w nocy przy dokumentach firmowych i nie wymagam za to nadgodzin.(usunięte przez administratora) Nikt nic nie zgłasza. Jeżeli ktoś się zacznie coś odzywać to 10 przy rozliczeniu nie ma co liczyć na premie. Jak zachorujesz i jesteś na L4 to dostajesz jakieś głupie telefony. Albo tekst kierownika "chorobę trzeba planować"

Italiano Nowy wpis

Coś takiego jak awans lub zmiana stanowiska w tej firmie nie istnieje. Sprawdzone.

Firma nie szuka obecnie nikogo na stanowisko Doradcy Serwisowego? Podobno nie możecie rozmawiać o wielkościach swoich wynagrodzeń. Ale może jednak jest ktoś w stanie podać widełki przynajmniej? 4-5 tyś netto wyjdzie za taki miesiąc?

Klient

Klientka
@Klient

Drogo i niekompetentnie! Mam wrażenie, że przeglądy tylko w książce!

Auto-Delik Jan Delik poszukuje osoby na stanowisko Kierowca. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Auto-Delik Jan Delik. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mechanik Napraw Pojazdów Samochodowych?
Wiktoria

Widzę, że Wasze zdania są mocno podzielone, czy tak samo jest w firmie, występują jakieś podziały między pracownikami? Chłopak szuka pracy, największą uwagę przykłada do atmosfery i możliwości rozwoju, dlatego zależy mi na szczerych opiniach. Piszecie, że firma przyznaje awanse, podwyżki, na jakich zasadach się to odbywa, oceny rocznej, czy indywidualnej prośby pracownika?

Kosmos
@Wiktoria

Pracowałam tam. Nie mam mowy o awansie i fajnej atmosferze. Dużo osób do rządzenia, które od wielu lat siedzą na tych samych stołkach.,nie chcąc rozwoju. Boją się ambitnych ludzi z doświadczeniem. Atmosfera chora. Pracowałam prawie rok i uciekłam.

Jarosław
@Kosmos

Również nie polecam , starasz się wykonujesz swoja prace najlepiej jak umiesz, a i tak nie doceniają , atmosfera miedzy pracownikami super , ale ktoś ją potrafił jeszcze lepiej niszczyć , nie wiem jak jest teraz. Tak jak Pani Wiktoria napisała jeżeli ktoś jest ambitny to oni się go boją , masz byc cicha szarą myszą.

Zuzanna
@Kosmos

Piszesz, że nie ma mowy o fajnej atmosferze, a konkretniej, że jest ona chora. Napisz proszę, co to dla Ciebie znaczy i co sprawia, że oceniasz ją tak negatywnie?

Kołek
@Jarosław

Panie Jarosławie, w punkt :)

Chris

A odrzutek z karlikowa dalej udaje dyrektora

@Chris

Jak to, udaje? Jak coś masz do kogoś to powiedz wprost lepiej. Jak coś tam jest nie tak z dyrekcją, to sama bym chciała wiedzieć.

CITROEN

(usunięte przez administratora) Sprzedali busa który był rzekomo sprawdzany w serwisie. Bzdury! Olej nie wymieniany kupe czasu, tarcze i klocki zjechane do zera! DPF cały zapchany, Egr do wymiany, klima nie działa. Wysyłane były zapytania i wstepna kalkulacja napraw po czym stwierdzili ,że nie będą za to płacić. Nie polecam !! Omijajcie ten salon szerokim łukiem. Żadnym prawem nie powinni mieć licencji żadnej marki bo sprzedają zajechane gruzy.

Agnieszka
@CITROEN

Czy to sprawdzenie w serwisie jest udokumentowane czy to było tylko na słowo?

StefanBatory

Moje sugestie dla Auto-Delik Jan Delik: Wyzysk, brak możliwości rowoju, kierownik czerwony kartonowy burak, który wprowadza nie miłą atmosferę znęca się psychicznie, cały czas próbuje pokazać twoje miejsce w szeregu, zarobki śmieszne w porównaniu do konkurencji a podejście do pracownika jeszcze gorsze. NIE POLECAM

auto
@StefanBatory

Masz rację kierownik wiecznie napity od rana ledwie skończona szkoła, ale on tam jest zatrudniony po to by donosić na pracowników. Wiedzy nie posiada żadnej jedyne co potrafi to gnoić ludzi i traktować ich jak psy. Właściciel firmy jest nic nie lepszy niż kierownik , cholery który nie potrafi uszanować pracownika. W ostatnim czasie przez kierownika zwolniło się w firmie mnóstwo porządnych pracowników. Nie polecam firmy .

Kosmos
@StefanBatory

Dokładnie tak jest. Ostatnio słyszałam, że ten buraczan, przemarzały nadal tam pracuje. Nie ma mowy o szkoleniach. Nie możesz być za mądry, bo cb kierownik zamęczy. Taki typ niedowartościowany, który musi podnieść swoje ego upakarzajac innych.

Tonik

Ale przecież to forum pracownicze. Wszelkie uwagi dla firmy lepiej tam kierować.

Wacik
@Tonik

Każdy może pozostawić opinie, rekomendacje, albo zapytanie. Forum jest dla pracowników, klientów i wszystkich zainteresowanych.

Na jakie benefity można liczyć w Auto-Delik Jan Delik?

Ucho prezesa

Na zadne/ nikt Ci tyle nie da co Ci obiecaja :) a potem i tak nic nie dostaniesz oprocz mydlenia oczu

@Ucho prezesa

Dają dają. (usunięte przez administratora)

Jak wygląda ścieżka awansu w Auto-Delik Jan Delik?

Jakiego awansu, zapomnij ...

Bogdan

Czy osoby, które się wyróżniają i mają dobre wyniki nie mogą próbować zmienić stanowiska na wyższe? Napisz czemu tak sądzisz.

@Bogdan

Mogą. Firma się rozwija (jak i większość z tej branży) i każdy może awansować, dostać podwyżkę itd.

Emilia
@Xxc

Rozumiem, a czy można liczyć w Auto-Delik na podnoszenie swoich kwalifikacji? Na przykład poprzez szkolenia wewnętrzne bądź certyfikowane kursy. Warto się rozwijać i jestem ciekawa, czy ta firma zapewnia takie możliwości.

Były Pracownik
@Bogdan

Jest to firma rodzinna ;).

Xxc

Weź się za robotę to firma Cię doceni. Daj najpierw coś od siebie, później miej oczekiwania. Prosta zależność.

Minek

To jest forum pracownicze więc uwagi dla firmy skierowano na niewłaściwy adres,

Roman

A ja słyszałem ze sprzedajecie samochody po jakiś naprawach jako nowe. Ponoć pan Delik ma kilka spraw sądowych .

Romek

Jeśli kierownik jest osobą wymagająca to nie powód, żeby go krytykować. Może każdy powinie spojrzeć na siebie czy na pewno dobrze pracuje?

auto
@Romek

Piszesz to z autopsji czy tylko masz takie domysły. Ja pracowałem w tej firmie wiele lat i ta osoba nie może od nikogo nic wymagać ponieważ nie ma pojęcia o pracy w tej firmie. Nie szanuje klientów jak i pracowników. Wszyscy w tej firmie pracują oprócz tej jednej osoby.

gotowy

Niestety kierownictwo firmy pozostawia wiele do życzenia. Opryskliwy kierownik który nie ma pojęcia o pracy którą wykonuje, a może udaje tylko że cokolwiek potrafi. A przepraszam potrafi obrażać klientów i wciskać im kit, że kolor na samochodzie musi taki być bo innego nie potrafi zrobić lakiernik. Panie Janie tak daleko to Pana firma na rynku motoryzacyjnym nie zajdzie. Niech zacznie Pan dbać o pracowników bo za chwilę odejdą najlepsi.

Kuba

Czy firma potrzebuje pracownika? Jakieś zmiany zaszły na lepsze?

ricki

bylem ostatnio w tym salonie. bylem i wyszedlem. pytam o carensa w wersji 7mio osobowej. podchodzi kierownik sklepu i ze szczerym usmiechem odpowiada 'nie ma szans' - ręce mi opadły! przysiadlem na chwilę, wziąłem cennik i wyszedłem. brawo dla tego pana - z taką gadką na dzień dobry na pewno będziecie mieli pełno klientów.

domoator

Firma słaba. Obsługa klientów przeciętna a ceny jak z kosmosu. Za dużo jest nierobów w tej firmie na których trzeba pracować. Jaka płaca taka praca i to przysłowie odzwierciedla całą tą firmę

Odzyskany klient

Do pracy przychodzimy dla kasy, każdy szanujący się pracodawca nie udaje że płaci, dlaczego pracownicy udają, że pracują i udają klientów? Panie kierowniku zmiany idą w dobrym kierunku obserwuję to od kilku m-cy TAK TRZYMAĆ jakość, solidność i zasada że KLIENT MA ZAWSZE RACJĘ

Koneser starego i dobrego, nie ZEPSUTEGO

Ciekawe co i komu się wyjada, lepiej konsumować swoje wtedy lepiej smakuje

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Delik Jan Delik - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Auto-Delik Jan Delik?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Delik Jan Delik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto-Delik Jan Delik
  • ul. Składowa 14