Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Rom-Bud Roman Pieper

Opinie o Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Rom-Bud Roman Pieper

Znany

Witam mialem okazje pracowac w tej firmie.Powiem tak wyzysk...Firmą kieruje kierownik pan Tomek zamieszkały w Mostach kolo lęborka.Jesli chcesz to zarejestruje cie oczywiscie na najniższą krajową itd a do ręki da tobie więcej.W soboty mowi ze jesli chce to przyjde a jesli nie to nie..bzdura on każe tobie pracowac w sobote a jesli nie to powie tobie dowidzenia.Praca jest od 07 do 17 oczywiscie zadnych nadgodzin nie placi.Mialem okazje pracowac z niejakim Włodzimierzem Otrębą on niby jest tam majstrem ale Kierownik mowi ze on nie jest majstrem.Trzeba uważać na tego czlowieka bo to sprzedawczyk i świnia kazdego sprzeda i obgada.Nowy pracownik jest tam tylko potrzebny po to zeby zapieprzac silowo a Pan Włodzimierz stoi i czeka az ktos mu da do reki co on chce.Ogolnie firma to oszusci chcą tylko siebie wzbogacac a ludzie sie nie licza .Tam pracuja ludzie ktoży nie msją wyjscia i czesto pija i pracują na rusztowaniach..Powiem tam nie polecam tej niby firmy chamy nic wiecej i oczywiscie malo placą..Pozdrawiam panie Tomku i panie Włodzimierzu o ksywie uwaga PUTIN haaa buraki

A czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Rom-Bud Roman Pieper w mieście Lębork nie ma jeszcze żadnych komentarzy o pracy i warunkach w firmie.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Rom-Bud Roman Pieper - Lębork

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Rom-Bud Roman Pieper