Opinie o Auto-Handel Maria Jadczyszyn w Tomaszów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Auto-Handel Maria Jadczyszyn. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto-Handel Maria Jadczyszyn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Maria Jadczyszyn w Tomaszów Lubelski

Jak długo trwa proces awansu w Auto-Handel Maria Jadczyszyn?

Eee

Już na drugi dzień

Re
@Eee

W pierwszym dniu ...

Dzień dobry, nie jestem pewien ale czy są prowadzone jakieś nabory? mnie oferty się nie pokazywały, specjalnie teraz sprawdzałem nawet w przeglądarce a tutaj cos o rozmowie jest. są wolne miejsca? Jakie?

EWA Nowy wpis

Juz w tym komisie kupiłam 4 auta bardzo dobre i polecam innym ,którzy zamierzają kupić. Auta są zadbane i nie ma szrotów.

Witajcie, czy znacie może Komis jako Pracodawcę i możecie go w tym sensie polecić? Od dłuższego czasu nie ma tu komentarzy a pojawiły się tu jakieś wątki odnoszące się do warunków, chociażby na temat rekrutacji czy też właśnie jakiś zarobków, ale co z podstawowymi stanowiskami? Jedynie o dyrektorskich pisano

Klientka Nowy wpis

Kupilam bardzo dobre auto, jeżdżę kilka lat i jest super. Mój kuzyn tez kupił i jest zadowolony. Polecam!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Auto-Handel Maria Jadczyszyn po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku SPRZEDAWCA. Jaki był jej rezultat?
Artur

Ja powiem tylko tak te negatywne opinie to kompletne KŁAMSTWO!!!Pozdrawiam i zachecam do zakupu auta bo Naprawde Warto.

Odp.Artur (powiedzmy...)
@Artur

A pan ciągle to samo. To już zaczyna być nudne :) Każdy kto był wie jak jest na prawdę. To, że jest Pan miły podczas zakupu nie zaprzeczam. Opowiadania z bajki i wszystko jak najlepiej przedstawione. Gorzej jest kilka godzin lub na następny dzień po zakupie. Już nie jest tak miło jak podczas przedstawiania swojego "w pełni sprawnego" pojazdu na sprzedaż co? Zastanów się nad Sobą...

Yyy
@Odp.Artur (powiedzmy...)

A kupowała Pani samochód,że zamieszcza taki wpis??Proszę się zastanowić nad Sobą..

@Odp.Artur (powiedzmy...)

Niech pan nie pisze klamstw!

Stały klient

Od kilku lat kupuje auta tylko w tym komisie. Super właściciel. Wszystkie do tej pory samochody były bezawaryjne. Jestem bardzo zadowolony. Polecam!

Auto-Handel Maria Jadczyszyn prowadzi rekrutację na stanowisko Sprzedawczyni w Sanok. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Człowiek

Ja załapałem się na stanowisko dyrektora i potrzebują jeszcze 2 zastępców szybko dzwońcie...

Kiki

Pipi
@Ręki

A po miesiącu 11:)

Klient

Znajomy kupił auto, sprzedający zataił wiele problemów z autem i nie chce auta spowrotem(usunięte przez administratora)

Ooo
@Klient

Haaaha dobre żarty nie było takiej sytuacji ale ok.zglosi się Pan w imieniu swojego znajomego już nie długo na policję za takie wpisy!!KONIEC ŻARTÓW!!

Klient z 2019roku
@Klient

To jest normalne u tego pana... wystarczy przeczytać opinie, te negatywne. Bo te pozytywne on sam tutaj wypisuje żeby zmylić kupujących. Z całego serca NIE polecam zakupu czegokolwiek w tym miejscu i od tego człowieka.

Riki
@Klient z 2019roku

WSZYSTKIE ale to wszystkie negatywne wpisy są od jednej osoby którą jest p.Grzegorz...

Teresa
@Klient

Dlaczego wpisuje Pan takie KŁAMSTWA nie wiem co chce Pan osiągnąć przez to...

@Klient

I co oszuscie byłeś na policji??

Mariusz

Witam, Szukam kolejnego auta i telefonu do właściciela komisu, czytam te komentarze i to jakieś wyjątki które w każdej branży się zdażają , ja użytkuję auto 4 lata z tego komisu i następny teraz napewno również tam kupię, moi znajomi również tu kupowali i sobie chwalą, osobiście im polecałem aby tu kupili. Pozdrawiam

Gabriela
@Mariusz

Telefon na stronie - 691 791 234, radze dzwonic do 17.00 bo po godzinach pracy to nie wypada. Tylko nie wiem po ci on, auta raczej na telefon nie kupisz :D

Dawid
@Gabriela

Bardzo dużo aut sprzedaje na telefon!!! SUPER AUTA POLECAM i NIE CZYTAJCIE TYCH BZDUR co ktoś pisze!! NAPRAWE WARTO!! pozdrawiam sprzedawcę.

Gabriela
@Dawid

Sprzedajesz auta na telefon? Aha. Ciekawe. I nikt nie żąda zdjęć, nie przyjeżdża oglądać samochodu na żywo, zaglądać pod maskę, opukać karoserię, czy nie była bita :D

Arek

To prawda ze nie oddzwaniają ?

Odradzam zakupu w tym komisie. Auto zakupione 3 miesiące temu 4 raz jest już w naprawie. Koszt naprawy to wartosc 50% cany auta na tą chwile. Auto to bubel,(usunięte przez administratora) Odradzam !!! omijac z daleka !!!!

ewa
@Monika

Kobieto jak coś piszesz to się zastanów ,bo to miły Pan auta ma nie szroty tylko porządne .Mój mąż jest bardzo zadowolony i ja też z zakupu .

Magdalena
@Monika

Zmuszona jestem żeby Ci odpisać naprawdę nie wiesz kobieto co piszesz .W salonie kupisz auto 100% ekstra ,nie szkaluj tego Pana ,bo kupiłam auto jest super i też kupił mój tata tak samo jest zadowolony,

Marek W.
@ewa

Łapka pozytywna dla Moniki .. Też przyłączam się do tej Pani. Proponuje dobrze sie zastanowić przed zakupem. :-)

Sylwia
@Monika

To wszystko są kłamstwa wiesz o tym...tak samo jak wpisy twojego kolegi Grzeska.Polecam auta z tego komisu!!!

Zgadnij
@Sylwia

hahaha świetnie Pan sobie radzi z odpisywaniem na posty.... szkoda słów.

Xxx
@Monika

Ciekawe ile ktoś zapłacił pani za napisanie takich bzdur..Szkoda ze serwis go work nie sprawdza czy ktoś naprawdę zakupił auto tylko można wpisywać co się chce.

Stanisław
@Monika

Kobieto co Ty to za bzdury wypisujesz.Zastanów się zanim coś napiszesz naprawdę.

Cc

A co takiego wyprawia..Ciebie do sądu za wypisywanie bzdur!!

Ello
@Monika

haahhaaahhhaa...Chyba pani komisy pomyliła....NAJLEPSZY KOMIS W CAŁYM TOMASZOWIE LUBELSKIM!!! POLECAM ZDECYDOWANIE!!

Grzegorz S

(usunięte przez administratora) w opisie oferty auto 100% sprawne, przez telefon auto 100% sprawne, podczas rozmowy na miejscu auto 100% sprawne, a co się okazało silnik do kompletnego remontu i zawieszenie do naprawy NIE POLECAM NIKOMU KUPIĆ AUTA OD TEGO CZŁOWIEKA!

Mon...
@Grzegorz S

Widzę,że mamy podobną sytuację. Proszę o kontakt. Mail do mnie:(usunięte przez administratora)

Grzegorz S
@Mon...

Podeślę wiadomość mailową wkrótce. Mam już gotowy pozew przeciwko temu panu, a widzę że jest nas więcej więc można zrobić pozew zbiorowy przeciwko temu Panu.

anna
@Grzegorz S

Bardzo miły i sympatyczny Pan znam go od wielu lat ,nie wiem skąd ta Pana nienawiść.Jak coś się pisze to trzeba się zastanowić a szczególnie ,że się nie zna tego człowieka.

Grzesiek X
@Grzegorz S

Człowieku jak coś piszesz to się chociaż troszeczkę zastanów.Bo akurat to co nawypisywales ze swoją koleżanką (usunięte przez administratora)to kupa kłamst wiesz o tym doskonale.

Zgadnij
@Grzegorz S

POLECAM zakup auta w SALONIE..

Stefan
@Grzegorz S

Nikomu nie życzę takiego klienta jak p.Grzegorz..Brak słów

Grzesiek T.

Opinie wystawiam ponieważ nie tak powinna wyglądać sprzedaż aut (psełdo dobrych sprawnych i naj.) Ostrzegam innych kupujących i proszę o rozwagę.

Misiek

A jakie autko pani zakupiła? ?

Klient

Kupiłem dwa samochody (rok i trzy lata temu) z tego komisu. Poza standardowymi wymianami eksploatacyjnymi nie miałem innych kosztów. Polecam.

Maria
@Klient

@Klient Czyli jednak można dobrze trafić z samochodem w Auto-Handel. Powiedz, czy auta w tym komisie mają jakąś gwarancję? Jest to teraz modne.

Kupiłem w tym komisie auto dwa lata temu, do dziś jeździ bezawaryjne,nie licząc napraw eksploatacyjnych.Ze względu na zmieniającą się sytuacje w mojej rodzinie,podjąłem decyzje o zakupie jeszcze jednego samochodu, też w owym komisie, kierując się tym,iż poprzednie jeździ bardzo dobrze jak na swój wiek.U tego sprzedawcy ,nabyła również samochód moja znajoma,która też bardzo chwali sobie zakup,a jak wiadomo ciężko kupić dobre auto z drugiej ręki. Według mnie,komis warty polecenia.

Krzysztof

Bus kupiony 4 miesiące temu. Cena niewygórowana, zadbany. Wymieniłem elementy eksploatacyjne tj olej, filtry, tarcze hamulcowe, klocki. Jeździ z lawetą bez zarzutów.

Również kupiłem auto u tego Pana i bardzo tego żałuje . Moim komentarzem ostrzegam ludzi przed popełnieniem błędu który popełniłem ja jak również ludzie którzy widze tez próbuje ostrzedz innych . Pozdrawiam Marek.

Piotr R.

Witam. Piszę ta opinię, ponieważ dowiedziałem się od znajomego, że dobre imię zaprzyjaźnionej firmy narażane jest tu na szfank. W Autohandel Maria Jadczyszyn kupilem do tej pory kilka aut, oczywiście używanych. Dodatkowo wiem, że liczni moi koledzy również tam kupowali samochody. Ani ja, ani nikt z moich kilku kolegów nigdy nie narzekaliśmy na stan i późniejszą eksploatację zakupionych samochodów. Oczywiście zdarzały się później naprawy lub wymiana zużytych części, jednak nikt kto ma odrobinę oleju w głowie chyba nie myśli, że kupując używane auto w komisie otrzymujemy dożywotni serwis w pakiecie... Nie znam szczegółów transakcji, które zostały tutaj negatywnie ocenione, jednak myślę, że z tą rękojmia na używane samochody kupujący trochę naogladali się amerykańskich filmów. Tak jak zaleca jeden z oceniających zajrzałem do internetu i oto jaki zapis znalazłem już w pierwszym poście: " Nie można zatem korzystać z rękojmi za to, że w pojeździe jest zużyta dana część eksploatacyjna, która ma prawo się zużyć przy określonym wieku lub przebiegu pojazdu." Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni (być może w sądzie?) ale sugeruje potencjalnym kupującym aby troszkę pomyśleli, zanim zaczną kogoś oczerniać bo łatwo w internecie zepsuć reputacje firmy budowana przez lata. I jeszcze jedno: zepsutego zawieszenia nie sposób nie usłyszeć podczas zakupu, ponadto można go zepsuć zaraz po zakupie wpadając w olbrzymią dziurę. Jak można w takim przypadku pisać o rękojmi że strony sprzedającego??? I jeszcze słowo do niedowiarków. Nie jestem tym sprzedawcą, owszem jestem znajomym i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć. Wszystko oczywiście do udowodnienia w sądzie czy tam przez informatyków.... Jestem do usług. Pozdrawiam. Piotr.

Piotr R.

Drogi Panie. Tak jak pisałem, nie znam szczegółów Pańskiej sprawy, więc się nie wypowiadam na ten temat. Nie podważam również opinii ekspertów. Chodzi o to, że takimi wpisami rujnuje Pan budowaną od lat reputację. Naprawdę ten sprzedawca zaopatrzył w auta połowę naszej okolicy. Ludzie wracają jak są zadowoleni, dlatego piszemy o kilku samochodach. Są to setki aut, z których klienci są zadowoleni i za razem oburzeni takimi wpisami. Stąd taka fala pozytywnych komentarzy. Ja natomiast życzę (przez ż) Panu pozytywnego zakończenia sprawy. Pozdrawiam. Piotr.

Pati
@Piotr R.

Dziękuję za zaobserwowanie literówki i pr pani jak mowi nick ...mamy prawo wyrazić swoje zdanie ...zresztą nie jestem jedna osoba ktora kupojac auto u tego pana traci zaufanie do innch...nie mowie o podstawowych rzeczach ktore kupojacy powinien wymienic czyli np rozrzad,oleje filtry ale kiedy w gre wchodzi wymiana polowy zawieszenia i serce auta to prosze wybaczyc ale normalna decyzja moja gdybym wiedziala by byla rezygnacja z auta...pan zachowal sie bardzo nie fajnie nie podszedl do sprawy normalnie ttlko unoszac sie wiec badzmy ludzmi...trudno swego bedziemy dochodzic w sadzie ... bo nie mowimy tu o koszcie tys zl ale o prawie ponad 50 % kwoty wartosci ...chcielisny sprawe zalatwic polubownie ale niestety stosunek pana do osoby ktora zakupila auto jest wrecz nie na miejscu...wiec pozostalo tylko spotkac sie w sadzie i tam dowiesc prawdy...pozdrawiam ps to drugie auto zakupione w komisie 1 mam do dzis i bede polecac tamtego sprzedawce bo naklad finansowy byl minimalny typ oleje filtry i jezdzi do dzis cieszac a tu niestety miesiac u 3 roznych mechanikow,masa nerwow nakladow finansowych ...i robienia z czlowieka wariata wmawiajac mu nie wiadomo co

MAJO

Kupiłem w tym komisie samochód .Auto sprowadzone z Niemiec.Sprzedajacy zapewniał mnie , że auto 100% sprawne itp. Tak też było i jest w dalszym ciągu.Przejechałem nim w ciągu 3 lat 70000 km i wymieniłem tylko raz pasek rozrządu,olej i jakieś tulejki w zawieszeniu.Ogólnie podstawowe części eksploatacyjne.Jestem razem z żoną bardzo zadowolony z zakupu u tego Pana i na pewno wrócę do niego jak będę wymieniał auto.To jest mój pierwszy samochód, którym przejechałem najwięcej km a najmniej wydałem w części i mechaników.Po zakupie mojego auta , wspolnie ze szwagrem kupiliśmy jeszcze dla niego samochód , z którego też jest bardzo zadowolony.Czytając te opinie(trafiłem na nie przypadkowo w internecie i nie jestem w żaden sposób spokrewniony z tym panem) śmiać mi się chce , że co niektórzy oczekują od starych samochód żeby były jak nówki z salonu.Przecież w salonie można sobie zawsze jakąś eksta wypasioną Dacię ???????? na gwarancji kupić na raty i cieżyć się z jazdy . Pomyślcie logicznie czy ten czlowiek kupując auto za granicą dostaje jakąś gwarancję?? Nie bronię tutaj nikogo tylko przecież każdy z nas ma prawo pojechać np do Niemiec i tam kupić sobie wymażony samochód.Jezeli np po miesiącu eksploatacji auto się psuje to myślicie, że coś byście z tym zrobili typu rękojmia ?????.Sprzedawca od razu po pierwszym telefonie od nas powiedziałby, że jest to auto używane i tyle w tym temacie.Pozdrawiam wszystkich i bardzo ale to bardzo polecam i będę polecał wszystkim moim znajomym ten komis i tego sprzedawcę. Moim zdaniem ten Pan polecając jakieś auto wie co mówi i jest fachowcem w swojej dziedzinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Maria Jadczyszyn - Tomaszów Lubelski

Auto-Handel Maria Jadczyszyn
4.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Władysława Sikorskiego 31
    22-600 Tomaszów Lubelski