Opinie o Rafał Nika Piekarnia Ciastkarnia Góral w Pilzno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rafał Nika Piekarnia Ciastkarnia Góral. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rafał Nika Piekarnia Ciastkarnia Góral na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Nika Piekarnia Ciastkarnia Góral w Pilzno

Wszystkie wypowiedzi negatywne to opinie alkoholika Piotra który został wyrzucony z tej firmy żałosny człowiek

Pawel
@Piotr

Firma spoko załoga ok pracodawcy spokojni uczciwi coś tam czasem pomogłem ijestem zadowolony pawel

Rychu

Najpierw musiał być by zatrudniony pracował na czarno. Pracowałem w wielu zakładach pracy ale z taką firmą jeszcze się nie spotkałem, gdzie pracownika tak się traktuje.Wynagrodzenie marne,praca w nocy,w niedzielę, święta,bez dodatku,jednakową stawka.Nieraz jako klient obserwuje tych pracowników to za każdym razem kiedy ich widzę to współczuję im szefa i warunków w jakich pracują.Jedyne stwierdzenie brak słów,że w 21 wieku jeszcze istnieją takie firmy.

Xxx

Widzę że w oczernianiu innych ludzi jesteś najlepszy zresztą jak wszyscy ludzie tam pracujący ????????

Chyba jest wam wdzięczny za ów "wyrzucenie" bo takiego zakładu pracy to nikomu bym ie życzył.... Ciekawe jak to możliwe by wszystkie negatywy zwalać na jednego człowieka a pozytywów jakoś brak więc na tłum też nie można zwalić..... Znam Was od podszewki i wiem jedno nawet za karę nie posłał bym do Was pracownika ! Oszczędzacie na półproduktach, na pracownikach, jakość jest Wam obojętna liczy się kasa i ilość. Robactwo i i bród w zakładzie pracy to standard. Ciekawe jak to wyglądało wcześniej w piekarni w Jaworze Dolne skąd przybyliście do Pilzna - pewnie zamknęli Wam tamtą piekarnie i teraz tu produkujecie to coś co błędnie jest nazywane pieczywem....

Hmm zwolnienie się w trybie natychmiastowym a po złości w świadectwie pracy "porzucenie pracy" dano nazywacie zwolnieniem? Moim zdaniem to uzyskanie wolności od XXXXXX.. Jesteście młodzi o może się nauczycie szanować pracownków ale czytając te komentarze dużo wam jeszcze brakuje.... Hazard i własne przyjemności to co was interesuje nie firma czy pracownicy a sory jacy pracownicy... jedyni pracownicy to wy reszta to na czarni lub "śmieciówki" by dla was zarabiali i dla was się pcili no bo jak to inaczej wy dajecie pracę więc praacować nie gadać a pieniądze minimalne bo w maszyny trza włożyć...

Grzechu

Nie został wyrzucony bo nikt mu nie raczył o tym powiedzieć dawali mu codziennie wolne i poprostu chłopak sam zrezygnował

Pawel Nowy wpis
@Piotr

Jakie godziny pracy obowiązują w Rafał Nika Piekarnia Ciastkarnia Góral?

Szukam pracy

Cześć. Czy w piekarni Góral przyjmują do pracy? Jeśli tak to w jakich godzinach pracują?

@Szukam pracy

Sklep od 6 - 18 od poniedziałku do piątku, a w soboty od 6 - 14. Ja z kolei chcę wiedzieć, za jakie pieniądze się tu robi? Wiesz coś na temat stawki?

Szukam pracy
@Michał

Niestety wiem tylko tyle co z komentarzy. A piekarnia jak działa? Jak z nocnymi zmianami i świętami?

Hanna
@Szukam pracy

I jak tam byłeś może u nich na rozmowie? Jakie pytania zadają? Dasz znać? Akurat szukam też pracy

Piotrek
@Szukam pracy

Tyrasz do upadłego za najniższą krajową

Szukam pracy Nowy wpis
@Piotrek

A dają umowę? Są zmiany nocne?

Szukam pracy Nowy wpis

Hanna nie ma ogłoszenia że potrzebują pracowników. Więc nie wiem czy mają jakieś miejsce

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Rafał Nika Piekarnia Ciastkarnia Góral? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Małgorzata

Po przeczytaniu tych wszystkich niepochlebnych opinii zastanawiam się czy coś się zmieniło w kwestii umowy (A właściwie jej braku)? Czy aplikując można teraz liczyć na jakąkolwiek umowę?

Małgorzata

Wydaje mi się, że zarzuty, że praca odbywa się w godzinach nocnych i święta nie jest do końca sprawiedliwa, bo taki jest po prostu charakter tej pracy, rano klient musi otrzymać świeże pieczywo. Niepokoi mnie jednak kwestia braku umowy, czy faktycznie nie można liczyć nawet na zlecenie? Piszcie o niskiej stawce, proszę podajcie dokładnie, ile wynosi, ciekawa jestem, czy u konkurencji dostanę więcej?

Kupujacy

Któryś raz z kolei kupiłem chleb zgnieciony w środku są dziury woreczki rozwalone ... Słabo... Dużo by pisac

Izabela

W jakich godzinach pracuje się w Rafał Nika Piekarnia Ciastkarnia Góral? Nie chodzi mi o godziny otwarcia piekarni a o to, na którą godzinę musi zjawić się pracownik w firmie i, o której z niej wychodzi? Warto by było ustalić to już wcześniej gdy ktoś poza pracą ma jeszcze jakieś inne obowiązki.

jjeeexxx

Chleb gracham i swojski ok.staropolski nie nadaje sie do jedzenia.Kromki tak cienko krojone ze by zrobic kanapke to trzeba składac po dwie kromki bo pod ciezarem pomidora lub wedliny sie łamią.

Czy ciastkarnia nie potrzebuje kierowcy do rozwożenia?

domyśl się Rafi

Jednym słowem Masakra....... Maksymalna ilość godzin pracy za minimalną płace jakość się nie liczy a tylko ilość..... Gorszych pracodawców nie spotkałem w życiu a miałem ich kilku....

@domyśl się Rafi

Popieram- nic dodać nic ująć

nie przyjaciel i nie wróg

potwierdzam wpis

podwładny
@domyśl się Rafi

Potwierdzam to co piszą. Prawda to rzeczywista.

jaro

Niestety jakość pieczywa pozostawia wiele do zyczenia. Chleb staropolski z łopaty kupiony w piatek nie nadaje sie do jedzenia. Chleb krojony a w srodku pozostałości starego Chleba śmierdzące stęchlizną.

@jaro

jak do ciasta wkłada się stare zwroty ze sklepu to nie licz na ładne zapachy

Powiem tyle żeby w dobie koronawirusa pakować tak chleb żebym kupował i każdy ma rozwalone opakowanie jeśli nie jest rzadko się to spotyka to nie zdążę donieść do auta to już jest rozwalone weźcie pakujcie lepiej te chleby

rrrrrr
@Michał

takie maja zgrzewarki lepiej nie bedzie

@rrrrrr

to niech sobie kupią

@Michał

już se kupili :) działamy jak mała korporacja tzn. Cisza bez syfu

@Michał

Nawet w dobie końca świata kupno chleba w tej piekarni zostawił bym jako ostateczność. Wiem co pisze bo wiem co do tego chleba się daje.....

@Marek

cisza bez syfu gdzie syfem śmierdzi w całym rejonie?- ciekawe jak to zatajacie....

Zosia

Czy piekarnia jest otwarta cała dobę?

Kacper

Czy jest dużo nadgodzin ? Jak z weekendami? I nie szukają piekarzy?

xxx
@Kacper

każda niedziela jest pracująca

nie przyjaciel i nie wróg

Potwierdzam wypowiedź przedmówcy. M(usunięte przez administratora) Ich pierwsza zasada produkcji to im mniejszy wkład finansowy tym lepszy produkt- tyczy się to także ludzi zatrudnionych zwykle na boczku lub nie do końca uczciwie, byle by zyskać i wykorzystać......

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Nika Piekarnia Ciastkarnia Góral - Pilzno

• Jak się pracuje w Rafał Nika Piekarnia Ciastkarnia Góral?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Nika Piekarnia Ciastkarnia Góral tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Nika Piekarnia Ciastkarnia Góral?

Rafał Nika Piekarnia Ciastkarnia Góral
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 3 Maja 38a
    39-220 Pilzno