Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej - Katowice

Katowice

Opinie o Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej - Katowice

Była Pracownica

Nie polecam nikomu,[usunięte przez moderatora] Duża rotacja personelu. Wszystkim rządzi despotyczna Pani Dyrektor,[usunięte przez moderatora] Cokolwiek się zrobi to zawsze jest nie tak jakby chciala tego ta Pani. Jedynym plusem są w miarę fajni ludzie tam pracujący. Jeżeli jest się wazeliniarzem to można nawet dużo skorzystać np. szkolenia, wyjazdy zagraniczne. Zarobki przeciętne jak to w państwówce.

Zostaw opinię o Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej - Katowice - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej - Katowice