Opinie o Łapfood & Gościniec Ori Marcin Lachs w Tupadły

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Łapfood & Gościniec Ori Marcin Lachs. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Łapfood & Gościniec Ori Marcin Lachs o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łapfood & Gościniec Ori Marcin Lachs w Tupadły

Ol Nowy wpis

Dlaczego administrator usunął moja opinie? Za to, że napisałem prawdę? Że pracodawca ma problemy z alkoholem?

Sylwia Nowy wpis
@Ol

Pytanie czy to w ogóle prawda? Każdy sobie tutaj co chce może napisać przecież a takie oczernianie na siłę to też chyba nie przystoi?

Ol Nowy wpis
@Sylwia

A dlaczego miałbym kłamać? Ciężko pracować, gdy płyną złe emocje od pracodawcy. Boli Cię to, że napisałem prawdę? Poza tym, ja widzę na tej stronie same negatywne opinie, nie ma ani jednej pozytywnej. To chyba o czymś świadczy damo

Anan Nowy wpis
@Sylwia

@Sylwia super, jeśli Ty jesteś zadowolona ze swojej pracy w tym miejscu. Lecz jeśli ktoś nie jest zadowolony z pracy tutaj , to chyba nikt nie zabroni mu się wypowiedzieć ? Ja potwierdzam słowa osoby wyżej, widzę, że nic się nie zmieniło mimo że pracowałem tam kilka sezonów temu

Urszula

Jak to? Naprawdę? Jesli to prawda to ile już zalegają z wypłatami?

Sylwia

Faktycznie z tego co widzę firma chyba miała problemy z płynnością, co odbiło się na portfelach pracowników. Chyba spore rotacje kiedyś u były, skoro zatrudniał ludzi potem im nie płacił. Dalej ludzie tak tu rotują czy nieco się może już ustabilizowało?

***** ***

Jest dobrze

Urszula
@***** ***

Trochę trudno wierzyć w Twoją opinię, gdy inni piszą, że nie dostają pensji... To uważasz za takie pozytywne? :D A może masz na myśli coś innego?

Alex
@Urszula

A Ty nie dostawałaś pensji? Były u Ciebie jakieś problemy z tym? Jak to u Ciebie wyglądało?

Rozmowę kwalifikacyjną w Łapfood & Gościniec Ori Marcin Lachs masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Roznoszenie ulotek?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jan

Jak teraz wygląda sprawa z wypłacaniem wynagrodzenia? Bo narzekaliście. Ostatnio ktoś napisał że jest dobrze więc można mieć nadzieję że już ok?

Pracowałem dwa sezony temu . Brak słów niewypłacalny szef trzeba dochodzić swoich pieniędzy

(usunięte przez administratora) Zatrudnia ludzi po czym nie płaci pensji i (usunięte przez administratora), uważajcie na Pana Marcina

Dokłanie tak jest brak tego komentować

Zostaw merytoryczną opinię o Łapfood & Gościniec Ori Marcin Lachs - Tupadły

• Jak się pracuje w Łapfood & Gościniec Ori Marcin Lachs?

Zobacz opinie na temat firmy Łapfood & Gościniec Ori Marcin Lachs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łapfood & Gościniec Ori Marcin Lachs?

Łapfood & Gościniec Ori Marcin Lachs
  • Wiatrakowa 41/43