Opinie o Wozniuk Walentyna w Zofiówka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wozniuk Walentyna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wozniuk Walentyna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wozniuk Walentyna w Zofiówka

kierowca Nowy wpis

Zero szacunku dla kierowcy!Liczy się tylko euro a czas pracy -co to jest?Notoryczne przeładunki,jazda na wybulonych oponach bo mam 2 załadunki jechać tak jak jest,czy to jest ok?Zero czasu na potrzeby fizjologiczne nie mówiąc o posiłkach,Zlecenia brane po terminie itd,itp...

Paweł Nowy wpis
@kierowca

Nie próbowałeś wytłumaczyć tej sytuacji? Zgodnie z Kodeksem Pracy pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi odpowiednią ilość przerwy.

Walentyyna Wozniuk Nowy wpis
@kierowca

kierowca Zenek lub Adam by spytał ale kierowca tchórz który boi się przedstawić kłamie i oczernia bezpodstawnie , jakby miał odwage cywilnom przedstawił się z imienie byłby wiarygodny a tak jet to tchórz bez odwagi cywilnej . Człowiek który chce dużo a od siebie minimum .Pozdrawiam

Wiecie czy Wozniuk Walentyna udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Seba

Pracuje jako kierowca ,na poczatku miałem służbowy telefon rok temu szef kupił sobie nowy laptop , mi sprezentował swój dlamnie do samochodu jest super .Pozdrawiam

uyuyuy Nowy wpis

Zapomnij -prywatny do celów służbowych bez pytania o zgodę!

VIKTOR

Witam pacowalem w tej firmie 2016 r mam bsrdzio fobrom opinie o tych ludziach stmosfera rodzia wyjechalem zpowodow rodzinych e tej chwili dzialalnosc i pracujom na busach mysle czy nie podiac pracy u nich Polecam

Głupi szef analfabeta

Analfabeta czyli szef pisze sobie pozytywne komentarze. Nie słuchać tej sciemy, nikt tam nigdy nie pracował dłużej jak 2 miesiące, bo szef jest uposledzony. Potrącenia, bluzgi, mobbing i fixy na każdym kroku. Nie realne zlecenia... Dużo by wymieniał... Tabor pamięta lata komuny, ad Blue nie ma bo szef wycial, auto brudne smierdzace i jezdzij miesiąc w kabinie. Do tego podsłuch w kabinach. Odradzam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Wozniuk Walentyna? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Jan

(usunięte przez administratora) zamiast 1000 euro dostałem 300, bo niby oponę stara mu rozcialem. A opona stara jak świat

seba
@Jan

Pracuje w tej Firmie 4.5 roku jest jeden ciagnik siodłowy który ja dojeżdziam i od Pazidziernika 2018 bus palndeka nieznam żadnego Janka .Satan techniczny samochodu jest cały czas monitorowany .po kazdym kursie przegląd ,wszystkie usterki na na bieżonco usówane . Ten co to napisał niezna tej firmy , żeby wszyscy tacy byli to kierowcy żyliby bezstresowo.Pozdrawiam

@Jan

Za opone 700 eur szkoda że nie poszłeś do Sądu ja tam pracuje jest wszystko ok ,zdazło się że uszkodziłem opone lecz żadnych kąsenkwencji nie poniosłem .Powiem tak jak pracodawca potrąciłby mi z wynagrodzienia 700 eur za opone nie odpuściłbym i złożył pozew do Sądu ,jak tego nie zrobiłeś to albo kłamiesz, a to na pewno bo cię nieznam a pracuje tam jak pisałem 4.5 roku lub jesteś najwny.Pozdrawiam

Nie polecam nie płaci kręci i nie zna się na robocie Szkoda czasu na takiego (usunięte przez administratora)

Seba

Szkoda że anonim niema odwagi i pisze takie bzdury pracuje cały czas w tej firmie i kierowca na busie nie było zmian od roku .Wszystko jest ok .praca beztresowa ,jak ktoś pisze co inego to pewnie ze złości .Może chciał się zatrudnić a nie wyszło .Pozdrawiam

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Wozniuk Walentyna?

Seba

Firma Płaci Wynagrodzienie do ręki i diety też .Pracuje w niej 4.5 roku nigdy żadnych problemów

Ihor

Tak, jeśli Panu chodzi o wypłate, to u mnie wszystko było w porzadku i zawsze na czas. Polecam firme do pracy.

Artur
@Ihor

Fajnie, że jeśli chodzi o wynagrodzenie to jesteś zadowolony. Skoro już o tym mowa to mógłbyś napisać na jakim jest poziomie i czy pracownikom przysługują premie i inne benefity? Chętnie się tego dowiem.

Ihor

Witam, byłem pracownikiem tejże firmy w okresie 5 miesięcy, wszystkie wypłaty były na czas. Z pracedawca było zawsze wszystko w porzadku.

Mirek

Tragiczny koleś. Próbuję oszukiwać na każdym kroku, bierze sam ładunki nie znając się na tym. Potem problem ma do kierowcy, że nie dojechał.

Empe

Uwaga!! (usunięte przez administratora) Nie polecam!!

Jeronimo

Dziadtrans

Szkoda slow na typa

DziadTrans nie mający w ogóle pojęcia o transporcie drogowym. Mobbing i sugerowanie przeginania tachografu, ostatnia wypłata skończy się w sądzie, bo facet jest nie wyplacalny i bazuje głównie na naiwnych ludziach bez rozumu własnego. W dodatku analfabeta, który nie umie napisać prostych słów. "Majom". Zawiera głupie umowy transportowe typu awizo na 6 rano, co kierowca nie ma szans dojechać legalnie do celu, a w tym awizo umowa, że jesli kierowca nie dojedzie na 6 rano, to fracht jest bezpłatny. Tylko skończony idiota zawiera nierealne umowy, a potem ma pretensje do kierowcy. Temat rzeka i pierwszy raz z takim głupim czlowiekiem miałem do czynienia. Nie polecam tej ukrainskiej firmy z ukrainskimi zasadami. Moje sugestie dla Wozniuk Walentyna: Zamknąć firme Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firmę, bo o transporcie nie ma zielonego pojęcia

Zostaw merytoryczną opinię o Wozniuk Walentyna - Zofiówka

• Jak się pracuje w Wozniuk Walentyna?

Zobacz opinie na temat firmy Wozniuk Walentyna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wozniuk Walentyna?

Wozniuk Walentyna