Opinie o Power Bass Ryszard Zieliński w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Power Bass Ryszard Zieliński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Power Bass Ryszard Zieliński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power Bass Ryszard Zieliński w Głogów

Małgorzata Nowy wpis

Czy wciąż zdarzają się tutaj opóźnienia związane z wypłatami? Jak tak to jak długie? Pytam bo nie wiem czy tu składać CV czy nie.

Just me Nowy wpis
@Małgorzata

Rysiek się nie zmieni więc i jego zasady w tym (usunięte przez administratora) też nie. Jak chcesz być poniżana to składaj CV ale ja na twoim miejscu bym omijała ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

Małgorzata Nowy wpis
@Just me

oprócz tego rzekomego poniżania masz jeszcze coś do powodzenia związanego z pracą w tej firmie, że nie polecasz i radzisz omijać?

Just me Nowy wpis
@Małgorzata

Radzę omijać, pracodawca który pożycza pieniądze od pracowników i potem jest problem z odzyskaniem pieniędzy, co skutkuje chodzenia po sądach, to już chyba daje do myślenia, wspomnę też o tym że wypłaty są nie na czas, albo połowa tego co powinnaś dostać. Omijać tego fałszywca!

Mr. K. K. J. M

Falszywosc Ryszarda niezna granic. W oczy uśmiech a za plecami wyzywa i obgaduje każdego, nawet swoich znajomych. Jeśli chcesz pracować w jego lombardzie to radzę brać jakieś leki uspokajające, (usunięte przez administratora)prowadzi zwykły mobbing. Mogłoby się książkę napisać o dreczeniu swoich pracowników. Każe jedno bo to pilne, bo priorytet... A po godzinie (usunięte przez administratora) czemu ty to robisz... To tylko jeden przykład bo naprawdę jest dego duzooo. Jak się wkurzy na żonę to(usunięte przez administratora) ja przy pracownikach, aż dziw ze kobieta z nim jeszcze jest...co do płacy... Obiecanki cacanki, w ogłoszeniach ponad 3tys a tak naprawdę dostajesz 2100zl i to często z opóźnieniem kilku tygodniowym a nawet miesięcznym.kto u niego pracował ten wie. Dlatego Ostrzegam przed współpraca z Ryszardem Z.

@Mr. K. K. J. M

Gość z rozbujanym ego. Liczy się tylko kasa i zysk, a pracownik to śmieć. Przy klientach miły, klient wyjdzie i masz obraz prawdziwego R. Fałszywy w 100%. Jeżeli chcesz być dymany na hajs, mieć mniej $ niż w ogłoszeniu, lubisz robić darmowe nadgodziny, to pisz CV.

Stefan
@Mr. K. K. J. M

No to Żona już z nim nie jest... Pozer i Lanser jakich mało i słoma z butów... Długo się nie na chwalił tym swoim śmiesznym Mustangiem, którego musiał oddać!!! Pewnie ten Burak, dlatego ludzi robił w huya i im nie płacił, bo leasingi i kredyty (usunięte przez administratora) ważniejsze były... Osioł i nic więcej!!!

Ona

Byłam przyjęta w tej firmie na okres próbny z jeszcze jedną dziewczyną. W pierwszy dzień pracy musiałyśmy wysprzątać i umyć całą łazienkę razem z ubikacją. Nie wiem jak koleżanka ale ja na drugi dzień zaczęłam szukać innej pracy. Współpracownicy sympatyczni ale szef Ryszard Zieliński tragedia... NIE POLECAM tej firmy. Ciągle szukają pracowników. Bardzo duża rotacja... Nie wiem ile w tym prawdy ale właściciel ma duże problemy finansowe.

expracownica
@Ona

a jak się tam dostałaś? skąd ogłoszenie?

Justyna
@Ona

No ma problemy finansowe i to od lat. Udaje wielkiego pana a tak naprawdę nie ma nic. pracowników traktuje jak śmieci i to każdy powie co i niego pracował.

Ignaś

Taki spokój na forum to z pewnością efekt dobrej pracy, może dowiem się czy kogoś potrzebujecie?

Aplikowałeś do firmy Power Bass Ryszard Zieliński? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pierwsza praca w rekrutacji
HR Navigator
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Co wiecie o firmie Power Bass Ryszard Zieliński w mieście Głogów? Nadal oczekujemy na aktualne info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Just mee

Macie błąd ,na ul Gomółki 11 już ktoś inny ma sklep.pan Ryszard z. Nie nadaje się na szefa, dlatego jego sklepy zostały zamknięte bo nikt pracować nie chciał u niego. Ma zamknięte dwa sklepy, a ten sklep na Gomółki 11 ma już inna osoba.

Zostaw merytoryczną opinię o Power Bass Ryszard Zieliński - Głogów

• Jak się pracuje w Power Bass Ryszard Zieliński?

Zobacz opinie na temat firmy Power Bass Ryszard Zieliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Power Bass Ryszard Zieliński
  • 1000-lecia 10a