Handel Artykułami Przemysłowymi - Robert Balon

Kromolin

Opinie o Handel Artykułami Przemysłowymi - Robert Balon

madzia

a do tego wystawiają paragony NIEFISKAKLNE!!!! po prostu jaja sobie robią

MIECIA

PRACA W FIRMIE p.BALONA - W SKLEPACH Z ODZIEŻĄ UŻYWANĄ TO PRACA ,KTÓREJ ZARABIA SIĘ 400-500zł PRACUJĄC PO 8 GODZ. DZIENNIE. TOWAR JEST BYLE JAKI. PRZEŻUCA SIĘ Z JEDNEGO SKLEPU DO DRUGIEGO BO TAM SIĘ NIE SPRZEDAŁ. WARUNKI SĄ PRZERAŻAJĄCE, BEZ TOALETY, BEZ WODY. POTRZEBNA JEST WIZYTA SANEPIDU. NIKOMU NIE ŻYCZĘ W XI WIEKU PRACOWAĆ W TAKICH WARUMKACH. ALE JAKI TOWAR TAKIE WARUNKI. NIEPOJMUJĘ CZEMU TE KOBIETY TAK SIĘ MĘCZĄ ZA TAKIE GROSZE!!!! DZIWECZYNY JAKIE BĘDĄ WASZE EMERYTURY MAŁO TEGO POMYŚLCIE O ZDROWIU JAK TAK MOŻNA WYKORZYSTYWAĆ LUDZI. TO ONE NA WAS PRACUJĄ !!!!

Zostaw opinię o Handel Artykułami Przemysłowymi - Robert Balon - Kromolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handel Artykułami Przemysłowymi - Robert Balon