Harasim Mateusz Team-Bud
counter
5 1 6 5 1
Sylwia Nowy wpis

Lublińska firma Team-Bud oferuje szeroką gamę produktów, od bram garażowych, przez systemy okienne, aż po drzwi wewnętrzne. Nie widzę jednak, aby posiadali własny sklep internetowy i z tego powodu chciałam zapytać klientów firmy o to, w jaki sposób można zamówić ich produkty. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś na ten temat?

Aneta Nowy wpis

My kilka tygodni temu kupiliśmy odlewy betonowe, mowa o ogrodzeniu. Cena przyzwoita, całość dowieziona - polecam.

Zbigniew Nowy wpis

Braliśmy od Pana Płuciennika słupki do ogrodu. Szybko, sprawnie i z dowozem.

Klient Nowy wpis

Grzesiek wraz ze swoją firmą dostarczali na naszą budowę beton - cena przyzwoita, osoba kontaktowa, z którą bez problemu można się dogadać. Najważniejsze było również to, że beton z betoniarni dojechał o czasie. Polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Marcel Piwko

Najlepsza firma brukarska na terenie powiatu przysuskiego. Solidni, fachowi i szybko działający - mimo braku wolnych terminów - warto było zaczekać.

Adik

(usunięte przez administratora)wraz ze swoją firmą zrobili nam ponad 150metrów kostki brukowej - szybko, w przyzwoitych pieniądzach - zdecydowanie Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Harasim Mateusz Team-Bud - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Harasim Mateusz Team-Bud