Team-bud

Lublin

Opinie o Team-bud

Aneta

My kilka tygodni temu kupiliśmy odlewy betonowe, mowa o ogrodzeniu. Cena przyzwoita, całość dowieziona - polecam.

Zbigniew

Braliśmy od Pana Płuciennika słupki do ogrodu. Szybko, sprawnie i z dowozem.

Klient

Grzesiek wraz ze swoją firmą dostarczali na naszą budowę beton - cena przyzwoita, osoba kontaktowa, z którą bez problemu można się dogadać. Najważniejsze było również to, że beton z betoniarni dojechał o czasie. Polecam

Marcel Piwko

Najlepsza firma brukarska na terenie powiatu przysuskiego. Solidni, fachowi i szybko działający - mimo braku wolnych terminów - warto było zaczekać.

Adik

( usunięte przez administratora )wraz ze swoją firmą zrobili nam ponad 150metrów kostki brukowej - szybko, w przyzwoitych pieniądzach - zdecydowanie Polecam

Zostaw opinię o Team-bud - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Team-bud