Aleksandra Grzegorczyk Louis Zaeune

NIP: 5971716086 REGON: 368926583

Aleksandra Grzegorczyk Louis Zaeune

Opinie o Aleksandra Grzegorczyk Louis Zaeune

Łukasz P

Bardzo dobre wynagrodzenie miesięczne tylko problem taki ze wymagają dokładności i precyzji w produkcji, robiłem w innych firmach metalowych i inni stawiali na szybkość i ilość!

Gabriela
@Łukasz P 07.10.2018 23:12

Czy to źle, że pracodawca ma jasno sprecyzowane wymagania? Wspominasz o wynagrodzeniu, ale nie podajesz w sumie żadnych widełek - jesteś w stanie podać jakieś kwoty, nawet orientacyjne? To byłoby na pewno bardzo cenne dla osób zastanawiających się nad aplikowaniem do pracy w Aleksandra Grzegorczyk Louis Zaeune.

Yoggi

Wysokie zarobki , bardzo dobre warunki w pracy tylko brak klimatyzacji na hali

Co słychać w firmie Aleksandra Grzegorczyk Louis Zaeune w mieście Dębno? Oczekujemy na aktualne wieści. Może znajdzie się pracownik, w firmie Aleksandra Grzegorczyk Louis Zaeune, który ma jakieś sprawozdania?

Zostaw opinię o Aleksandra Grzegorczyk Louis Zaeune - Dębno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aleksandra Grzegorczyk Louis Zaeune