Opinie o Auto Usługi Adam Mierzwa w Wydrza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Usługi Adam Mierzwa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto Usługi Adam Mierzwa o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Usługi Adam Mierzwa w Wydrza

bmw7

złodziej i oszust. tyle w temacie

@adam

Skąd masz pewność, że nie był a jeśli nie był to faktycznie po prostu może mu się nudzi? Może miał gorszy poniedziałek? ;)

Jak długo trwa proces awansu w Auto Usługi Adam Mierzwa?

trafikosanakamien

Zayebal droga customowa cześć z mojego wozu niby wziął do naprawy i do dzis śladu po niej nie ma, znam kilka osób które tez miały z nim ten sam problem:)

Jto Nowy wpis
@trafikosanakamien

Mi zginęło auto u tego pana

Szwajcar Nowy wpis

Byłem u tego pana około 8 razy w przeciągu 4lat 100% profeska Wysłałem paru znajomych wszyscy zadowoleni

Marek Nowy wpis

Większość komentarzy zapewne wystawiają Ci co myśleli że wymiana rozrządu czy innych części jest darmowa ???? albo Ci co nie wiedzą ile kosztuje dana usługa , jak dla mnie ceny są adekwatne do wykonywanej usługi , wszystko potwierdzone fakturami oraz zdjęciami uszkodzonych części do których masz wgląd . Jak dla mnie uczciwy mechanik gorąco polecam

Aplikowałeś do firmy Auto Usługi Adam Mierzwa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno

Ja nigdy nie miałem problemu , jak dla mnie najlepszy mechanik w okolicy ,zawsze odbiera telefon oczywiście ma długi czas oczekiwania ale to jak każdy dobrze prosperujący warsztat im więcej aut tym dłużej trzeba czekać proste . Ja z góry polecam, nigdy nie zostałem (usunięte przez administratora) zawsze uczciwie wszystko przedstawione .

Zuzanna

Nie no, serio to prawa z tymi wszystkimi opiniami gdzie ta każdy jest bardzo oburzony? Naprawdę ten Pan tak niszczy te auta czy komuś się po prostu nudzi i tak tutaj wypisuje? Jest tu ktoś kto w przeciwieństwie do innych jest zadowolony z tych usług i by o nich opowiedział z własnej perspektywy?

bmw7

złodziej i oszust. tyle w temacie

adam
@bmw7

wystawiasz opinie a nigdy nie byłeś w warsztacie i po co

@adam

Mariano

Bardzo niemiła obsługa, nigdy nie zostawię tam auta do naprawy

@Mariano

Ty się niemiła obsługą przejmujesz? Ja bym raczej policzyła wszystkie części w swoim autku na Twoim miejscu!

Bmw

No gość jest niepoważny, Nigdy nie miałem do czynienia z takim (usunięte przez administratora)

Artur

Oddałem do naprawy BMW 725 Do Adama .M .do naprawy rozrządu cena kolosalna. Po przejechaniu 100 km silnik do wymiany ..! Nie polecam nie odbiera telefonów. Zero kontaktu..NIE POLECAM UWAŻAJCIE

Klient
@Artur

Poproszę o kontakt bo też prawdopodobnie zostałem (usunięte przez administratora)

Mercedes

Gość niepoważny. Podmienia części, wymienia dobre na nowe i zostawia u siebie Dobrze znany policji. Mocno nie polecam

Klient
@Mercedes

Poproszę o kontakt bo też zostałem (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Usługi Adam Mierzwa - Wydrza

Auto Usługi Adam Mierzwa