Opinie o Red Line Katarzyna Kubiak w Zduńska Wola

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Red Line Katarzyna Kubiak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Red Line Katarzyna Kubiak o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Line Katarzyna Kubiak w Zduńska Wola

klient Nowy wpis

nie polecam tej firmy,publikują kłamstwa chcąc wymusić zapłatę ,odradzam wspołpracę

RED LINE katarzyna Nowy wpis
@klient

firma T &M pan Rafał nie potrafi sie podpisac . frma zalega z platnoscia - wystawilam panu negatywa na gielde transportowa trans iz " termin platnosci blisko miesiac po terminie" i pan sie uniosl i odgraza sie - negatywami itd . bardzo slabe zachowanie :) - a na orczernianie i pomowienia sa odpowiednei art prawne :) windykacja zajela sie sprawa :) potem mzoe sad - zalezy od satnowiska " klienta " - gdzie podkresle owy wpis nie jest od klienta tylko od dluznika . dluznego mi naleznosc :) pozdrawiam

Przewoźnik Nowy wpis
@klient

Nie rozumiem co Pan/ Pani ma na myśli pisząc " Publikują kłamstwa chcąc wymusić zapłatę" zapłata za wykonaną usługę albo się należy albo nie w przypadku zastrzeżeń co do jej wykonania. Nie wiem jak publikując kłamstwa można coś wymusić. Proszę o przytoczenie przykładu.

Redline Nowy wpis
@RED LINE katarzyna

My nie jesteśmy na trasie......nie jesteśmy firmą przewozową towarów tylko Ludzi . Jest inna firma transportowa która się zajmuję transportem towarów ciężarówkami my mamy busy do przewozu Ludzi proszę o usunięcie wpisu pozdrawiam Redline Przewóz Osób

Krystyna

Jedni piszą, że kontakt z pracodawcą dobry, inni, że słabo... No już sama nie wiem jak to jest. Może ktoś jakoś szerzej się wypowiedzieć na temat relacji i kontaktu między właścicielem, pracodawcą a pracownikiem?

@Krystyna

@krystyna ja jestem przewoźnikiem, praca na zasadzie zleceń. Jest praca pracuje , nie ma ogarniam coś innego. A co do relacji to jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. I ile ludzi tyle emocji. Dzwoń, zagadaj, zapytaj będziesz mieć swoją własna opinie

Przewoźnik wroclaw

Współpraca uważam bardzo dobra. Stawki rożnie, ale to zależy od dnia i sytuacji jak każdy. Raz zarabiam dniówkę w 1 h innym razem bujam sie 4 h. Kontakt bardzo dobry. I platnosc za usługę zawsze w dniu lub dzień po. Takich płatników ze świecą szukać.

Weronika
@Przewoźnik wroclaw

dobrze wiedziec ze firma wypłacalna, potwierdzały to juz inne komentarze ... czesto mozesz liczyc na takie zlecenia od nich ?

@Weronika

@weronika kilka razy w tygodniu. Bywa że dwa razy, a i czasami 2-3 kursy w dniu. Wszystko zależne od produkcji.

Weronika
@Przewoźnik wroclaw

zdradź proszę czy rozliczacie się na podstawie jakieś umowy czy po prostu dogadana stawka ustnie i tak wypłacana? jak dostać się do tej firmy by mieć takie zlecenia?

przewoźnik wroclaw
@Weronika

@weronika dzwon i pytaj w red line. mnie obowiązuje tajemnica handlowa i druga rzecz - nie jestem skłonny wprowadzać sobie konkurencje.

@Przewoźnik wroclaw

A to w umowie nie masz wpisanej stawki ?

Dan Trans

Firma wypłacalna. Stawki na poziomie, kontakt bardzo dobry. Płatność expresowa. Polecam

Karol
@Dan Trans

To ile płacą? Lepiej niż konkurencja?

Bob
@Dan Trans

jak dla mnie stawki są śmieszne jak na obecne czasy

Budowniczy
@Bob

Zgadzam się w 100%%%

@Bob

Śmieszne? Dlaczego? Ile tam zarabiacie w takim razie skoro mówisz, że są śmieszne?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Red Line Katarzyna Kubiak spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
Przewoznik

Stawki na poziomie. Duży plus za platnosc w dniu zakończenia usługi

Artur

Super współpraca, pieniądze natychmiast po wykonaniu usługi. Jak najbardziej polecam.

Bobi

Słabe stawki, kontakt słaby, nie polecam

pik trans

bardzo dobry kontakt. wyplacalna firma, mila atmosfera wspolpracy. polecam

Anonymus

Beznadziejny kontakt Nie polecam

ARTIK

Bardzo miła współpraca, konkretna i rzeczowa. Dobry płatnik. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Red Line Katarzyna Kubiak - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Red Line Katarzyna Kubiak?

Zobacz opinie na temat firmy Red Line Katarzyna Kubiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Line Katarzyna Kubiak?

Red Line Katarzyna Kubiak
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zduńska 36
    98-220 Zduńska Wola