Opinie o Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z w Rudawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z w Rudawa

Czy w Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z możliwa jest praca na podstawie B2B?

Bogdan Nowy wpis

Żadna nie jest możliwa ten facet nie placi

Czy istnieje możliwość rozwoju w Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z?

Joanna

Patrzę, że skargi na niepłacenie ekipie są z lata, całkiem nie tak dawno. Ale może już teraz płaci? Jak wiesz, to napisz, bo szukam roboty swojemu. Ale takiej, żeby nie dziadować potem, wiadoma rzecz.

@Joanna

Pani Joanno, jak najbardziej nasza firma jest wypłacalna. Zapraszamy do kontaktu.

Teresa
@Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z

to skąd tak dużo negatywnych komentarzy ?

@Joanna

Nie placi (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem dlaczego na takich ludzi nie ma prawa ,przyjmuje pracowników bez umowy a poza tym nie wypłaca pieniędzy..udaje (usunięte przez administratora)albo nie udaje

@Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z

Nie prawda ...do dziś nie mam wynagrodzenie ,ale.tego.tak nie zostawię w końcu ktos pokrzywdzonym pomoże

Jace
@Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z

Pana firma nie tylko nie jest wypłacalna, ale przywłaszcza pieniądze klientów i nie realizuje umów.

Pokrzywdzony Nowy wpis
@Jace

Zatrudnia na czarno, nie wypłaca pieniędzy , pobiera zaliczki od klientów i nie wykonuje zleceń. Na szczęście już ktoś zawiadomił odpowiednie organy państwowe.

Pokrzywdzony

Dla przyszłych klientów pana Ł. Zastanowić się 5 razy zanim zaczniecie współpracę z tym panem, zatrudnia bez umow a potem nie wypłaca pieniędzy skandal że takie coś jeszcze funkcjonuje ..a ludzie ciężko pracuje maja rodziny ,rachunki ..ale.mam nadzieję ze to już nie długo się skończy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Przemek

Nie polecam, miał być remont dachu, pobrana zaliczka i na część materiałów. Pan Łukasz nie pojawił się. Pieniędzy nie można odzyskać. Nie odbiera telefonów

Inwestor

Nie polecam, Pan Łukasz nie dotrzymuje terminów, obraża się, jest niesłowny jeśli chodzi o zobowiązania. A na koniec nie odbiera telefonów lub blokuje numer.

@Inwestor

Proszę opisać dokładnie o jaką sytuacje chodzi

M
@Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z

A o 8 tys zaliczki, krzywe ściany i nasz projekt Panie Łukaszu. Plus faktury. Kiedy odda nam Pan nasza własność? Bo strat za materiały już nie odzyskamy, jakby miał Pan odrobinę honoryu to by się Pan rozliczył uczciwie.

M
@M

Panie Łukaszu i co Pan na mój wpis? Niestety nie ma Pan odwagi przyznać się do przywlaszczenia naszych pieniędzy?

A za co ta firma zalega? Ja tu jako potencjalny pracownik, ale wpisy niepokojące delikatnie mówiąc.

Antoni

Przychylam sie do poniższych opinii. Nie polecam

@Antoni

Firma Pana Łukasza narobila u nas tyle szkod co niemiara. Trzeba było zatrudnić kogoś do naprawy tego wszystkiego. I niestety po raz kolejny zapłacić!!!

@Kasia

O jaką konkretnie budowę chodzi?

Pracowałem tam, miało być inaczej a bylo jak zwykle. Szef niewyplacalny.

@Adam

Musiała zajść jakaś pomyłka. Każdemu pracownikowi, który pracuje wypłacamy należne mu wynagrodzenie

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z - Rudawa

• Jak się pracuje w Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Łukasz Kubala Firma Remontowo-Budowalana Od A Do z
  • Wesoła 66