Loża Klub Aktora

Kraków

Opinie o Loża Klub Aktora

Xxx

Nie polecam. Właściciel i manager okropny, wchodzi na chwile i nie potrafi ocenić sytuacji. Trzeba biegać do kuchni na dół jak debil a szef tylko opieprza dlaczego nie wydane, dlaczego ktos jest nieobsluzony. Kelnerzy oszukają i potrafią zabierać tipy nowym osoba dlatego trzeba bardzo sie pilnować. Opieprzanie kelnerów i kelnerek na porządku dziennym przy klientach. No i oszukiwanie przez menagera przy wypłacie. Nie polecam.

hela

Witam, to jak to w końcu jest z tymi karami pienięznymi, czy w ogóle jakieś są czy nie.

grubcia

bzdury pleciesz pracowałam znam klimat jakie kary pieniezne za obcasy co za brednie a co do wagi mam nadwage i dawałam rade trzeba zasuwać fakt ale tipy wysokie i o to chodzi przecież

Wysokie wymagania właściciela ale niezła kasa ostro ale warto praca dla zawodowca nie lenia -leszczy właściciel wyłapuje w sekundzie.Słowny ale wymagający właściciel ściga do pracy okropnie Gwiazdy out

xyz

Dla przyszłeo pracownika: - dziewczęta są specjalnie wyselekcjonowane, maja być ładne i szczupłe ( tak, nie zatrudniano obrotnych i chccych pracować, dyż byli albo zbyt nieurodziwi albo posiadajacy kilka zbednych kiloramów). Dziewczyny sa wybierane przez wsplwłasciciela ktory kazda z kelnerek bacznie obseruje - praca w obcasach, brak obcasów jest obciazany kara pieniezna - stawka odzinowa to 4/h - przecietna ilosc odzin pracy to co najmniej 10-12 h. Zdazało sie tak, ze prace zaczyna sie o 8 rano i konczy o 23. rafik jest niedostosowany do potrzeb, zbyt mało ilosc osob na zmianie. - neurotyczny i bipolarny szef, stwarza [usunięte przez moderatora] klimat - praca nad siły - jest was za mało? potrzebujesz pomocy? nie wyrabisz sie? jestes chory? dostajesz krwotoku z nosa? utykasz od obcasów? nic z teo! pracuj - bardzo dobry manager, ratuje wiele sytuacji - wielka rotacja obsługi

Zostaw opinię o Loża Klub Aktora - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Loża Klub Aktora