Opinie o Gabinet Psychologiczny Patrycja Sobczyńska w Chwalęcice

counter
5 2 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy w Gabinet Psychologiczny Patrycja Sobczyńska zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość w Gabinet Psychologiczny Patrycja Sobczyńska pracy na część etatu?

Patrycja Sobczyńska Nowy wpis
@Pytanie

Tak - jeśli masz ochotę nawiązać współpracę i jesteś osobą posiadającą wykształcenie pedagogiczne/psychologiczne lub jesteś lekarzem psychiatrą, to serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego (668 117 693) lub poprzez formularz kontaktowy na stronie: (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie.

Rymkiewicz system

Współpraca z Panią Patrycją układała się wedle planu, z resztą skrupulatnego i kompetentnego. Miałyśmy okazje wspólnie przygotować i poprowadzić warsztat psychologiczny skierowany do rodziców na temat ich pociech i ich wychowania. Pani Patrycja jest pomysłowa, obowiązkowa i współpraca przebiegała bez przeszkód. Polecam:-)

Patrycja Sobczyńska Nowy wpis
@Rymkiewicz system

Bardzo dziękuję Ci Olgo za podzielenie się opinią. Mam nadzieje, że pomimo odległości będziemy miały okazję, aby wspólnie zrealizować kolejny ciekawy projekt.

Kornel

Od Pani Sobczyńskiej otrzymałem pomoc, która pozwoliła mi uporać się ze wszystkimi problemami. Wcześniej nie chciałem korzystać z takiej formy pomocy, bo się bałem i uważałem, że to nic nie da. Pani Sobczyńska jest moim zdaniem dobrą psychoterapeutką, potrafiła stworzyć fajną atmosferę. Ma świetne podejście do pacjenta, tłumaczy wszystko cierpliwie, jest również rzeczowa i konkretna. Poradzenie sobie z depresją było bardzo trudne. Wiele sesji było bardzo trudnych, ale jednocześnie owocnych. Bez jej pomocy nie poradziłbym sobie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Dajcie znać co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Gabinet Psychologiczny Patrycja Sobczyńska w miejscowości Chwalęcice? Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Psychologiczny Patrycja Sobczyńska - Chwalęcice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad