Sieńko i Syn Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o Sieńko i Syn Sp. z o.o.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@B6 pracujesz w Sieńko i Syn Sp. z o.o.? Co więcej możesz napisać o warunkach pracy panujących w firmie? Jakie masz doświadczenia z tą firmą? Jakie największe plusy dostrzegasz w pracy w tym miejscu?

B6

Stawka dla mechanika z doswiadczeniem 1200 pln + premia od przerobu . Wedlug wlasciciela mozna zarobic NAWET 2500 pln . Po ukonczeniu szkolen podstawa sie zwieksza . Generalnie rekrutacja co pol roku , bo premia tak naprawde jest uznaniowa . Idziesz na urlop i nie wyrobisz godzin 1200 pln.

Uyk
@B6 05.05.2017, 20:35

Jak to 1200zl ? To takie pensje jeszcze w Polsce sa? :)

Moo
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, no nie wiem, moim zdaniem warto próbowac i generalnie uważam, że masz rację i nie chciałem czegoś powiedzieć nie tak, ale wiadomo, bywa dość różnie czasami, ale chyba dam radę też coraz lepiej

adi

firma porażka... zgadzam się co do wpisu z niedocenianiem pracowników. płaca to najniższa krajowa plus premia a jeśli nie wyrobisz na premie to w Hipermarkecie dostaniesz lepszą stawkę... z czystym sumieniem nie polecam!!!

tylko prawda

Popieram przedmówcę. Trzymajcie się z daleka. Atmosfera może nie byłaby najgorsza gdyby nie Główny "Zarządzający", który nie liczy się z ludźmi a przede wszystkim ich nie docenia, pracownik jest dla niego nikim. Jest wieczne niezadowolony, narzekający, skwaszony, wiecznie mu mało kasy,bez skrupułów, sentymentów i zastanowienia potrafi z dnia na dzień zostawić bez pracy. Co do zarobków to podstawa-słabość, co do premii- według wątpliwego humoru Wszechwiedzącego (10-20%)Żalpl

Munio

Odrazam pracę w tej firmie. Biznes rodzinny. Pan prezes sam nie wie czego chcę, jest arogancki, chamski, ma zerowe pojęcie o zarządzaniu ludźmi. Płace gorsze niż w biedronce, albo na kasie w markecie a jednak za samochody odpowiadasz. Atmosfera do bani.

Anka s

Dobra obsługa, sympatyczni ludzie.

popek

ale serwis to co innego. Na górze pięknie ładnie bajeruje sie klienta, na dole mechanicy po 20lat z 3miesiecznym stażem rwą klocki tylne w B6 bez podlaczenia komputera. Żal mi ludzi, którzy jeszcze tam jeżdżą. Tylko Arefiew i TopAuto!! Taniej i bez uwag.

Anonim

Praca w rodzinnym biznesie to totalna klapa! Premie uzależnione od humoru! Odradzam szczególnie absolwentom!!!

Zostaw opinię o Sieńko i Syn Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sieńko i Syn Sp. z o.o.