Opinie o Sieńko i Syn Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sieńko i Syn Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sieńko i Syn Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sieńko i Syn Sp. z o.o. w Białystok

Witam, kiedy będą przyjęcia na stanowiska asystenckie? Tak jak poprzednia pani również widziałem tamta ofertę na wspomaganie funkcji w serwisie. byłbym zainteresowany zatrudnieniem, nie wiem jednak czy od kolejnego kwartału planujecie powiększać zespół? ile się zarabia i czy warto bym się interesował zatrudnieniem?

Madzia
@Marvel

Dwa razy cały dosłownie przerotował? A z ilu stanowisk składa się teraz w praktyce? I wszystkie mimo wszystko teraz są zapełnione? Ciekawe czy coś się zmieni w organizacji pracy jest faktycznie jest jakaś gorsza

Administrator Nowy wpis

Czy w trakcie rekrutacji firma Sieńko i Syn Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Białystok?

Hej, sporo teraz pytań o doradców się wysypało., ja natomiast siebie widzę bardziej w marketingu, więc zastanawiam się czy nie będzie może teraz przyjęć dla specjalistów albo czy nie będą takie planowane? Może wtedy się zgłoszę.

ogłoszenia wiszą w razie jak kogoś zwolnią to żeby mieć jakąś alternatywę. Ogólnie atmosfera słaba. Jak jeszcze trochę synek porządzi firmą to nie wróżę niczego dobrego, zwłaszcza, że sam rozglądam się za innym miejscem pracy. Nie polecam. na każdym dziale duże rotacje. A dział handlowy volkswagena to totalna porażka - miesięczną sprzedaż aut można policzyć na palcach rąk.

@Pracodawca
@pracownik

Sieńko i Syn Sp. z o.o.prowadzi rekrutacje w związku ze stałym rozwojem oraz potrzebami wynikającymi z umów importerskich. Pracodawca w 2023 roku zwiększył zatrudnienie o 32 osoby. Kandydatów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na adres rekrutacja@sienkoisyn.com.pl. Pozostajemy do dyspozycji. Sieńko i Syn Dział Rekrutacji

@@Pracodawca

Ile jest wszystkich działów w całej firmie? zastanawiam się czy w tej liczbie 32 osób większa część odnosi się do jakiegoś konkretnego? Na firmowej stronie widzę 8 ofert, wszystkie są wystawione ze względu na rozwój?

Marvel
@@Pracodawca

@Pracodawca Z jednej strony racja, z drugiej nie do końca. Prawdą jest, ze zatrudniacie Panstwo wywiązując się z potrzebami wynikającymi z umow importerskich. Ale prosze doprecyzowac, ze w salonie vw w ciągu całego 2023 roku dział handlowy przerotowal się dwa razy. Pozostala jedynie kierowniczka. W tym dziale coś nie działa, i nie chodzi tu o handlowców ani dostępność aut ;) Cieszę się że odchodzę.

pracownik Nowy wpis

potwierdzam. Zamiast zając się pracą to co po niektórzy przychodzą jedynie w celach towarzyskich. Kiedy to w końcu panowie prezesi zobaczą? kiedy przejrzą na oczy? oby nie było za późno

Madzia Nowy wpis
@Marvel

Cześć, aplikował ktoś z was na te ofertę dla doradcy, która w zasadzie już dziś wygaśnie? W pierwszej połowie stycznia była dodawana. Ostatecznie tak jak widzę po ostatnich doniesieniach we wpisach jest ono ze względu na rozwój, tak? możecie opisać przy tym aktualny zakres szkoleń oraz kursów? Czego się nauczę o ile uda mi się przyjąć?

Firma Sieńko i Syn Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Asystent / Asystentka serwisu samochodowego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Faktycznie jest tak jak napisano o dziale handlowym? mam na myśli to, że miesięczna sprzedaż aut to max 10 skoro ktoś napisał, że na placach rąk można policzyć? Takie wyniki od kiedy występują? czy wcześniej były większe? Ile wynosiły? Ciekawi mnie jaka z tego prowizja idzie

Czy pracownicy w Sieńko i Syn Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

teraz nie wiadomo kto z kim trzyma i co komu można powiedzieć. za wszystko każą, zero gadki

Grzegorz

Dzień dobry, Czy w firmie nadal pracuje dyrektor handlowy, który został zatrudniony jesienią 2022?? Chodzą słuchy że już został zwolniony. To prawda???

NoMagic

Wy mowicie o dwóch różnych osobach. Nowy dyrektor, który zostal zatrudniony we wrzesniu, juz nie pracuje????????????. Tez mu podziekowali. Resztą nie tylko jemu. Jest kolejny ????????

Nomagic
@NoMagic

Nie wiem skąd te znaki zapytania. Zamiast nich powinny być KROPKI

Pan

Nie polecam aplikować do rekrutacji, spore wymagania, kilka spotkań ( rozmowa/wiadomość, rozmowa próbna, dzień obserwacyjny) i totalny brak odpowiedzi mino zapewnień o kontakcie nawet w przypadku odrzucenia aplikacji. Jak jest ciężko poświecić 5 minut na telefon lub wiadomość dla osoby która poświęciła im 8 godzin to nie chce wiedzieć jak tam traktuję się pracownika.

Agata

Mają pełno ofert na swojej stronie, nadal taka rotacja u was? Nie chciałabym szukać za chwile nowej pracy gdybym się zdecydowała :/ Piszą, że oprócz podstawy macie system prowizyjny, jak to wygląda? Czy faktycznie można łatwo awansować? Interesuje mnie stanowisko Asystenta Serwisu :) Będę wdzięczna za pomoc.

Nie polecam aplikować. Aktualnie w firmie panuje taki haos i nieudolność w próbie zarządzania na najwyższysz szczeblach, że ludzie się zwalniają. Dotyczy to zarówno kadry kierowniczej jak i podległych pracowników.

Wiktoria
@1

Możesz podać jakieś przykłady tego zarządzania? Ludzie sami odchodzą czy są zwalniani?

Clint Estwood

W kilka tygodni odeszło ~16 osób z własnej woli. Byli to kluczowi pracownicy

@1

Przykłady zarządzania ? Szczerze mówiąc, można byłoby wymieniać i wymieniać - zarządzanie, które przestało dawać pracownikom poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji - zarządzanie, które nie jest oparte o szacunek do pracownika. Pracownicy potrafią być wręcz gnębieni przez 2 panów - Asów zarządzania :D - zarządzanie oparte o humorki i krzyki na salonie - zarządzanie bez konsultacji - nie znają realiów, podejmują nieracjonalne decyzje i kłamią w twarz mówiąc że np. nic nie wiedzą albo że decyzja nie jest podjęta bądź że to nie jest czas na rozmowę. - traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) i złodziei - inwigilacja - okłamywanie ludzi - manipulacje pracowników - manipulacje między członkami zarządu - brak reakcji właścicieli i HR na wypowiedzenia pracowników

@Clint Estwood

W lipcu 2022 Zarząd Sieńko i Syn Sp. z o.o podjął decyzję o polubownym zakończeniu owocnej, 5 letniej współpracy z dwiema decyzyjnymi osobami w firmie. W następstwie tej zmiany kilka osób związanych z pionem handlowym w obu markach zdecydowało się odejść. Z poważaniem, Sieńko i Syn Sp. z o.o.

@1

Rozumiemy emocjonalną reakcję komentatora/ki @1 w kontekście zmian, które w ostatnich miesiącach miały miejsce w naszej organizacji. Powyższe argumenty są na tyle poważne, że wymagają, z pewnością przeprowadzenia wspólnej rozmowy, na którą jesteśmy otwarci. Z tego też względu nie będziemy odnosić się do poszczególnych zarzutów w tym miejscu. Od zawsze zależało nam na budowaniu relacji zaufania i transparentnej współpracy ze wszystkimi pracownikami i osobami, które rozważają dołączenie do naszej organizacji. Z poważaniem, Sieńko i Syn sp. z o.o.

Były, szczęśliwy pracownik
@Sieńko i Syn Sp. z o.o.

Czy Wy probojecie zrobić z ludzi (usunięte przez administratora) Owocna praca, a jednak postanowiliście zakończyć współpracę? Widocznie zarządzający nie patrzą do przodu tylko działają impulsywnie. To były dwie osoby czy jedna, a reszta postanowiła opóścic firmę? A może zadajcie sobie pytanie dlaczego osoby z działu handlowego odeszły i przez kogo było to spowodowane? Prawda jest taka, że Pan Wiceprezes nigdy nigdzie nie pracował w żadnym z działów, a chce mieć w nich decydując głos. Jeśli chcecie spokoju i stabilizacji to zajmijcie się wykluczeniem problemu, a nie szukacie go tam gdze go nie ma. Btw: Nowozatrudnione osoby nie postawia firmy na nogi - to wieloletni pracownicy, którzy wiedzą jak funkcjonuje firma są w stanie sprostać wyzwaniom. Pytanie tylko jak długo jeszcze zostaną. Właścicielom firmy życzę więcej pokory w sobie. A w nadchodzącym nowym roku... (sami sobie dopiszcie co chcecie i w jaki sposób do tego będziecie dążyć)

Teresa
@Sieńko i Syn Sp. z o.o.

Dobrze, to ja zapytam o coś innego, o czym osoby tutaj nie piszą. Czy w takim wypadku macie jakieś nowe wakaty? Coś się zwolniło? Bo w szczegóły nie chcę wnikać tej sytuacji.

@Teresa

Pani Tereso, dziękujemy za konstruktywne pytanie! W chwili obecnej uzupełniliśmy wszystkie pilne i istotne wakaty. Z perspektywy rozwoju poszukujemy kandydatów oraz kandydatek na nowe stanowiska: - pracownika myjni, - elektromechanika, - mechanika, - specjalisty ds. obsługi klienta w dziale Contact Center, - specjalisty ds. marketingowych, - doradcy serwisowego. Z poważaniem, Sieńko i Syn Sp. z o.o.

K
@1

To prawda. Słyszałem od znajomego który tam pracuje, sam myśli o odejściu.

Tosia
@1

A możesz napisać coś więcej ? Szukają aktualnie kadry kierowniczej ? Co się w ogóle wydarzyło ???

Proces rekrutacji trwa 3 miesiące. Rozmowa, później bezpłatny dzień próbny po czym brak odzewu mino zapewnień o kontakcie nawet w przypadku odrzucenia aplikacji. Myślę, że wystarczyłby email ale to widocznie zbyt dużo.

Kamila
@.

Serio bezpłatny dzień próbny? Mimo wszystko to jak on tutaj wygląda, co się robi?

Dział HR
@.

Dzień Dobry, Dziękujemy za zwrócenie uwagi na zaistniały fakt. Jest nam bardzo przykro, że doszło do takiej sytuacji i za to przepraszamy. Kandydaci do pracy budują przyszłość naszej firmy i dokładamy starań, żeby cały proces rekrutacji przebiegał zgodnie z zasadami. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Rozumiemy, że jest Pan/Pani rozczarowany/a przedłużającym się procesem i brakiem kontaktu z naszej strony, chcielibyśmy to wyjaśnić, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na adres rekrutacja@sienkoisyn.com.pl Pozostajemy do dyspozycji. Sienko i Syn. Dział Rekrutacji

@Dział HR

Nie wiem co tu wyjaśniać. Wiadomość o decyzji miałem otrzymać 16.08. Tegoż dnia dostałem informację, że pojawiły się "ciekawe kandydatury spoza rekrutacji" i mam czekać do końca miesiąca jednak się nie doczekałem bo był to ostatni kontakt ze strony działu rekrutacji.

@Kamila

@Kamila Zainteresowanym kandydatom proponujemy dzień obserwacji stanowiska, który umożliwia zapoznanie się ze środowiskiem pracy. Pozdrawiamy Sieńko i Syn Sp. z o.o.

Fajna atmosfera i pozytywni ludzie. Lubię to co robię. To ważne. Uważam że ludzie powinni się kierować tą dewizą.. a nie narzekać.

AA

Ja również polecam tego pracodawcę. Długoby szukać innej firmy z tak wysoką kulturą pracy i szacunkiem do drugiego człowieka.

A.

Polecam mojego pracodawcę. Wszyscy pracują tu na umowę o pracę, podczas pandemii utrzymano wszystkie stanowiska pracy. Ja jeszcze nie mam, ale z tego co wiem, większość pracowników ma umowy na czas nieokreślony. Przed świętami wszyscy, bez znaczenia ile wynosi staż pracy, dostali premię świąteczną.

@A.

O, dobrze, że jeśli chodzi o pracę, to jest przynajmniej jakiś pozytyw. Widać, że zależy na pracowniku. A są premie poza świętami? Może benefity?

A co, narzekają? Na co? Na kasę, a może na szefostwo? A co robisz? :D

@Kazimierz

Wiesz co, człowiek narzeka na różne rzeczy. Ma do tego prawo. Natomiast czasami trzeba spojrzeć też na siebie i zastanowić się, czy sam jestem w porządku w stosunku do innych oraz do pracy, którą wykonuję.

Najlepsi ludzie i cala firma ????????????

Nie wiem skąd w moim komentarzu te znaki zapytania. Miały być uśmiechnięte emotki

JD

To jest prawda, czasem trzeba spojrzeć i na siebie, być może jest problem w nas samych. Trudno jednak jest Nam się do tego przyznać.

Alex

Chcę podziękować firmie SIEŃKO I SYN a w szczególności panu Sebastianowi B. Pani Marcie N. i Panu Wojciechowi K. za fachową, bardzo miłą obsługę. Żadne moje pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Jestem BARDZO zadowolony, że SALON ma takich ludzi którzy chętnie pomagają, z którymi chce się współpracować. Bardzo dziękuję i polecam!!!

Małgorzata
@Alex

To bardzo ważne jak obsługa jest taka fachowa. Ma się pewność, że wszystkie sprawy zostaną załatwione. Więc super. A z jakiej usługi korzystałeś?

Ryszard Kuna

Opinie moją kieruje do Pana Mateusza Filipiaka... Jest to osoba na odpowiednim stanowisku, odpowiedział na wszystkie moje pytania... Gdy przyjechałem na miejsce wszystko było tak jak powiedział przez tel...Naprawdę polecam Pana Mateusza oraz firmę Sieńko ni syn!!!

@Adaś@

Nie polecam!!! Obsługa nieprofesjonalna, brak zainteresowania klientem i fachowości w szerokim tego słowa znaczeniu. Pani z działu obsługi klienta traktuje jako zło konieczne. Dopiero doradca Pan Sebastian podszedł profesjonalnie za co dziękuję NIE POLECAM. JEŚLI JUŻ PROSIĆ O PANA SEBASTIANA. PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO TEMATU. DZIĘKI TAKIM LUDZIOM LUDZIE JESZCZE SALON FUNKCJONUJE W BIAŁYMSTOKU

@@Adaś@

Zgadzam się . Najgorszy serwis . Brak profesjonalizmu . Naciągacze i (usunięte przez administratora) Auto umyte?? Brud i (usunięte przez administratora) Panie siedza na telefonach , koleś je kanapke na dziale klienta…. Masakra jedna wielka . Nigdy więcej

Kazimierz

To rzeczywiście słabo. Zrobiłeś coś z tym? Może warto zgłosić to do kierownictwa? Pewnie byłaby jakaś rekompensata, bo nie wypada tak tego zostawić.

a.a.

pewnie nieee. najłatwiej jest napisać w internecie :D

@@Adaś@

Wiesz co, dobrze, że piszesz, bo to przydatne, ale nie wiem czy powinno się tak od razu oceniać, każdy z nas może mieć po prostu gorszy dzień albo mierzyć się z doświadczeniami, które bardzo mocno na nas wpływają, wiem, że to nieprzyjemne doświadczenie, ale jednak czasami trochę zrozumienia by się przydało. Czemu potraktował Cię jako zło konieczne, co takiego zrobił? Podasz jakieś konkrety, bo tak to nie wie wiem co masz do końca na myśli.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Sieńko i Syn Sp. z o.o.?

Odpowiedź na pytanie

Tak. Zawsze w siedzibie firmy.

Natalia
@Odpowiedź na pytanie

Czy mogłabym się dowiedzieć jak ona przebiega w firmie Sieńko? :) O co jest się na niej pytanym? Czy warto się jakoś przygotować? Na czym skupia się pracodawca? :D

KL

Polecam i pozdrawiam Panią Martę z Volkswagena. Dzięki niej kupiłem super auto !!!!!

Katarzyna Nowa

Potwierdzam

Pytanie ????
@KL

Moi sąsiedzi też kupili u niej auto. Mowili ze z bardzo dużym rabatem

Waldemar T.

Polecam oraz potwierdzam.

Pytanie???????

Szukam pracy. Ostatnio słyszałem dużo pozytywnych opinii o Sieńko. Ponoć zarobki spoko, multisport, bony na święta i w ogóle. Nie mam doświadczenia w pracy w salonie samochodowym. Czy ktoś wie, czy przyjmują tam bez doświadczenia ?

AS

Ja korzystałem z usług sprzedaży, a później detailingu. Polecam. Jestem zadowolony. Będę polecać model wszystkim znajomym !!

Katarzyna Nowa
@AS

Potwierdzam

Katarzyna

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Sieńko i Syn Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Sieńko i Syn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sieńko i Syn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sieńko i Syn Sp. z o.o.?

Sieńko i Syn Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Wysockiego 65
    15-168 Białystok