Opinie o Firma Handlowa Bunirex Sebastian Bieda w Janowiec Szlachecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowa Bunirex Sebastian Bieda. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowa Bunirex Sebastian Bieda o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Bunirex Sebastian Bieda w Janowiec Szlachecki

Basia Nowy wpis

Sprzedaje zabawki na Allegro oczywiście towaru nie otrzymałam. Nick na Allegro Felek 2016 ale już nie ma konta. Oszust i tyle

Dorota Nowy wpis
@Basia

Ja również niestety zostałam oszukana przez tego Pana kupując klocki Lego na Allegro. Kontakt zerowy - nawet jak jakimś cudem jest sygnał (zwykle włącza się poczta głosowa), to Pan nie odbiera telefonu. Nie odpisuje na liczne e-maile i sms-y.

Alkis Nowy wpis

Uwaga oszust sprzedaje zabawki i zero kątaktu !!!

Edek Nowy wpis

Uwaga na tą firmę. Kupione zabawki nie zostają wysyłane.

fruti

(usunięte przez administratora)Kupiłam dziecku zabawke na Allegro której nie otrzymałam. Zero kontaktu telefon wyłączony. Sprawa trafi na policję A jak to nie pomoże na pewno odwiedzimy pana osobiście.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Handlowa Bunirex Sebastian Bieda? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
Patrycja

Nie polecam ten pan na alegro wystawia klocki lego citi zakupilam syn zbierał pieniążki dlugi czas zapłaciłam 319zl i nie przesłał nam klocków. Oszukał dziecko rozmawiac ze mną zapewniał że w ciagu 10 dni przyjdą do dziś nie mamy ani klocków ani pieniedzy.Tak się nie robi.Nie polecam tej firmy!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Bunirex Sebastian Bieda - Janowiec Szlachecki

Firma Handlowa Bunirex Sebastian Bieda
  • 10 lok. 5