counter
1 61 63 5 1
nunerz Nowy wpis

hjl, akurat to jest telewizja niszowa. Dobre jest to, że możesz sobie spokojnie wyrobić własną markę czy nabrać trochę dośwaidczenia ale wielkich pieniędzy tutaj niestety nie znajdziesz. Generalnie rzecz biorąc środowisko dziennikarskie jest bardzo zamknięte.

bodzia Nowy wpis

A czy ktoś z Państwa się orientuje czy jakieś reportaże się zachowały z ITVL? Jeśli tak do kogo mogłabym się zwrócić? Dziękuje bardzo za info

Chrupka Z Honoralandu Nowy wpis

Mnie dziwi fakt że prezesina wierzył "gorylicy" jak to ktoś wyżej napisał, a ja tylko zacytuję. Firmę zabiło bezmózgie prowadzenie, beznadziejnie tragiczny wydawca. Warto wspomnieć o tym ich informatyku którego moja osoba nie poznała w pełni, w sumie się cieszę, zero wiedzy, a opowiadanie wszystkim że się jest wielki CEO kierownikiem jest śmieszne. ITVL utonął!

krasnolud Nowy wpis

Panie Bałaganie - jest jedna drobna uwaga. Miasto pozyskał facet, którego naczelna pozbyła się szybko, ten sam facet pozyskał Budimex, ale przy realizacji też już nie uczestniczył. Co do karate, pewnikiem jest, nie naczelna o nim pierwsza usłyszała :) Przez całe miesiące produkcja bieżąca była blokowana, bo "robimy komercję". Tylko efektów tej komercji nie było. Aha, co do gmin i projektu tv samorząd, to też nie jest ani pomysł, ani pozyskanie obu omawianych pań. To zrobili ludzie, których się szybko pozbyto.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Magdalena Gorylica

Warto zapytać się klientów czy są zadowoleni ze współpracy z Direct Press. Miasto Lublin na pewno nie jest, a o pozostałych słyszałam tylko plotki. Zresztą gdyby klienci byli zadowoleni to firma by trwała. A tak to będzie tylko wspomnieniem. Co jest przykre, ale to jest efekt rządzenia dwóch Pań. Już odchodząc od zwykłego hejtu i wycieczek osobistych - one naprawdę nie mają pojęcia o zarządzaniu, ale fajnie jest mieć tytuł, pozycję i zarobki.

krasnolud

No cóż, odszczekiwanie się niewiele pomogło. Tak się składa, że ostatnio miałem okazje rozmawiać na temat masy upadłościowej po itvl. I okazało się że z "socjalu" z dziennikarzami nie ma o czym - podkreślam, to nie moja opnia, ale środowiska, z techniki parę osób jeszcze się ostało. Na temat pań dwóch nikt gadać nie chce. Ciekawe, dlaczego ? :)

Honorata

Firma naprawdę miała potencjał, ale nie z takim szefostwem. Nazwa jest już spalona w świecie mediów. Nikt tego nie kupi. Tylko sprzęt jest coś wart. Gdybym miała pieniądze to bym kupiła itvl, żeby zwolnić naczelną i wicenaczelną o mentalności 10-latki. Z resztą ludzi szło się dogadać, ale te dwie panie, które co 3 miesiące zmieniały pomysł na firmę ewidentnie powinny wyjechać z miasta.

Uszczypliwy

No to Wielka Menadżerka (lepiej likwidatorka) położyła kolejną firmę i bufonada się skończyła. A może liczy że ktoś kupi itvl z dobrodziejstwem inwentarza ? ;)

fan itvl

o tym, że itvl upada słychać już gdzieś od roku... ktoś jest w stanie napisać konkrety?

Krupczatka

Ma tyle samo odwagi co i Ty :))))) Ciekawe co Ty będziesz teraz robić

lol

Ciekawe co za pussy kryje się pod nickiem krasnolud. Jakiś uraz psychiczny i szeroko pojęty ból (usunięte przez administratora) Pisz dalej newsy. Nawet nie masz odwagi podpisać się prawdziwym imieniem cieniasie.

krasnolud

Jak się okazuje, nie tylko sport, lecz cały itvl przestaje istnieć. Oto skutek światłych rządów jednej pani i drugiej pani. Szkoda niektórych ludzi, ale cóż...

krasnolud

Odnośnie sportu - jakiekolwiek uwagi są już bezprzedmiotowe. Sport w itvl właśnie przestał istnieć. No, ale od półtora roku kierowała nim osobiście pani, która o nim wie tyle, że czasami przebija piłkę na druga stronę kortu ( bo to modne i podobno można schudnąć). Aha - wie też, że Cristiano Ronaldo jest przystojny. Ale bez wahania odrzucała wszelkie zastrzeżenia.

pismak

to i ja dorzucę swoje trzy grosze: wyzysk, niekompetencja, traktowanie ludzi z góry, ubliżanie pracownikom, bardzo niski poziom materiałów, jechanie na "sensacjach" rodem z brukowców, płacą marne grosze, trzymają po godzinach N I E P O L E C A M

Michael

Mistrzostwa i sport to były głupie dla Naczelnej (osoby zafascynowane sportem nie maja po co iść do itvl'u), za to magazyn kobiecy (feministyczny) to się sprzedawał na pniu - kim Ty jesteś Golazz :))) ? A postępowość nie polega na pokazywaniu gołych starych dup za nieswoje pieniądze i tępieniu wszystkiego na czym się nie znasz. Za głupie zachowania podwładnych też zawsze odpowiada dowodzący nimi, a podwładni w drobnym stopniu. Pracowałeś w jakiejś większej firmie Golazz ?, czy tylko w itvl ? Dobrego dnia ;)

Albo spotkania z paniami do towarzystwa którym robiło się zdjęcia na ich portal sexrecord.net :D

dziennikarka

Jakie życie prywatne? Mówisz o tych spotkaniach z pracownikam, po pracy, na których rozmawia się tylko o pracy? :)

minionek

Taaaak, jedyny plus z pracy w tej firmie to szczepionka uodparniająca na chamstwo, obłudę, bezczelność. Poziom traktowania ludzi jest poniżej krytyki. Tam potrzeba rewolucji, porządnego szefa z wiedzą i jajami, znającego znaczenie terminu "nowoczesne media". Nie polecam, szczególnie młodym ludziom, bo tam traci się niestety część siebie. I ktoś na to pozwala bez mrugnięcia okiem.

Anonim

Nie, a jest nawet gorzej. Nowe portale i głupawe pomysły. Rotacja ludzi, beznadziejne wsparcie techniczne firmy. Odeszli ludzie którzy mieli o czymś pojęcie.

No comment

Autorka reportażu to aktualna naczelna: Komisja Etyki otrzymała skargę Beaty Watrak z dnia 20 maja 2009 r., dotyczącą wydania programu "Celownik" TVP1 z dnia 5 września 2008 r. "Realizatorzy programu nie sprawdzili ludzi, na których zawołanie przyjechali - napisała w swojej skardze p. Watrak. Małżeństwo szkalujące moją mamę ma dwa prawomocne wyroki skazujące, a w toku jest proces za groźby z nożem. W Grodysłowicach ta para jest znana z takich zachowań. Wystarczyło porozmawiać z mieszkańcami. Nierzetelni reporterzy tego nie zrobili". I dalej: "Żądam natychmiastowego zdjęcia tego reportażu z internetu oraz wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do realizujących program". W związku z tym Komisja Etyki otworzyła postępowanie wyjaśniające: - obejrzała inkryminowane wydanie programu "Celownik" - przeprowadziła rozmowy: z autorką reportażu Magdaleną Gorostiza, wydawcą Leszkiem Wieliczko oraz redaktor prowadzącą Anną Mentlewicz. Na tej podstawie Komisja Etyki TVP orzeka, co następuje. Wydanie programu "Celownik" z 5 września 2008 r. naruszyło "Zasady etyki dziennikarskiej w Telewizji Polskiej SA": p.1- Dziennikarz telewizji publicznej wobec odbiorców: "…Racją wyprodukowania i emitowania programu winno być domniemane zainteresowanie odbiorców i/lub dobro publiczne, a nie interes autora, redaktora czy wydawcy." p.2 - Informacje i opinie: "…Informacje powinny być bezstronne, rzetelne i dokładnie zweryfikowane w odrębnych źródłach…" p.7 - Ochrona prywatności i intymności: "Każdy ma prawo do ochrony swojej prywatności i intymności…" Temat wydania programu "Celownik"TVP1 z dnia 5 września 2008 r. - konflikt sąsiedzki wkraczający w sferę intymną wymienionej z imienia i nazwiska osoby - wymagał od autorki i wydawcy szczególnej delikatności i odpowiedzialności. Tymczasem został zrealizowany w stylu tabloidów, tak jak gdyby celem było epatowanie odbiorców, a przedstawione w nim wydarzenia sprzed wielu lat miały w istocie charakter niemożliwych do udowodnienia pomówień, które naruszyły dobre imię oskarżanej osoby. Przewodnicząca Komisji Etyki TVP S.A. Małgorzata Żarnecka Sekretarz organizacyjny Ignacy Rutkiewicz

1234xyz
@No comment

Ileż można wałkować ten temat. Polska mentalność vs polska nienawiść. Kolego Pismak - przyjdź, zobacz sam, porozmawiaj. Najwyżej stracisz godzinę ze swojego życia. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Direct Press, telewizja ITVL - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Direct Press, telewizja ITVL
1/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krakowskie Przedmieście 54