Opinie o Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki w Łódź

Kancelaria

Przypominamy - Pan Paweł nie ma żadnego prawomocnego wyroku na koncie i dalej może świadczyć swoje usługi. Szybko, tanio i w miłej atmosferze. Zapraszamy do naszej kanclelarii. Dajemy kawę lub herbatę gratis!

m

W rejestrze adwokatów (dostępnym bezpłatnie w sieci) piszą: Kozanecki Paweł Łódź Niewykonujący zawodu więc kancelarii Kozaneckiego już nie ma.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki?

Zastanawiam się co ten komentarz miał kluczowego wnieść do dyskusji? Czy dotyczy jakkolwiek warunków zatrudnienia? albo czy jest to ocena Pracodawcy? bo jeśli tak to przydałoby się ja sprecyzować, bo inaczej może zostać odebrana dość dwuznacznie

Kancelaria

Internauta
@Kancelaria

A pomagacie w zakupie bezpiecznych pojazdów?

Skąd informacja, że działalność jest jednak prowadzona? komentarze tutaj zaczynają się ze sobą rozbiegać, jeszcze wcześniej ktoś wprost napisał, że Kancelaria nie jest prowadzona. co się zmieniło w tej kwestii?

m Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki?

K.

Zamiast pisać pytania po internetach, to zadzwoń albo wpadnij do kancelarii, to na spokojnie pogadamy i może zaproponujemy okres próbny. Preferujemy bezpośredni kontakt zamiast tego (usunięte przez administratora)tutaj.

Gabi
@K.

A jest w ogóle o czym rozmawiać? W prawdzie dopiero co tu przyszłam, bo Łódź za pracą przeglądam i w ostatnich komentarzach ludzie pisali, że działalności w pewnym sensie nie ma. to czemu dalej pojawiają się jakieś komentarze?

Czyli kancelaria fizycznie nie jest już prowadzona? po krs była aktywna jak teraz sprawdzałem, bo również jak osoba powyżej szukam dla siebie praktyki od kolejnego semestru. Czy one w ogóle były tu dostępne?

Re Nowy wpis

Obecnie Paweł Kozanecki nie wykonuje zawodu adwokata, więc o żadnych praktykach nie ma mowy.

Jakie są warunki zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki?

Re

Mecenas Kozanecki obecnie nie wykonuje zawodu adwokata i sam pewnie szuka zatrudnienia.

Gdzie można dostać jakiś dowód a to, że kancelarii już nie ma? tak pisano tu parę miesięcy temu twierdząc przy tym, że zadawanie pytań jest już bez sensu a z tego co widzę stale pojawiają się tu komentarze. Czym spowodowane?

Re

Sprawdź rejestr adwokatów. Tam status Pawła Kozaneckiego jest określony na „niewykonujący zawodu”. Możesz też spróbować skontaktować się z tą kancelerią. Życzę powodzenia ;)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki?

NIck

Kancelarii Pawła K. już chyba od paru miesięcy nie ma, więc zadawanie tego typu pytań nie ma sensu.

adw

Najgorsze jest to, iż Paweł przedstawia siebie jako ofiarę, zapominając o tragedii rodzin. Wypadałoby trochę skromności i skruchy. Uzależnienie to poważna choroba, ale chory powinien się leczyć i starać więcej nikomu nie szkodzić.

A.B.
@adw

Trochę skromności i skruchy ? Ktoś tu jest naprawdę niepoważny i nieodpowiedzialny. Mamy tu do czynienia ze śmiertelnym wypadkiem kimonikaucyjnym z dwoma ofiarami. Żadne słowa nie ukoją tego straszliwego bólu po stracie bliskich. Najlepsze jest milczenie. W tym wypadku sąd musi sięgnąć po najsurowszy wyrok i tak się zapewnie stanie. Alkoholizm i narkomanie to bardzo poważne choroby ale zawinione całkowicie. Można im zawczasu zaradzić i uniknąć. Zdecydowana większość ludzi nie popada w żaden z tych nałogów a mimo to ma o wiele większe kłopoty. W tym kraju istnieje cały rozbudowany system środków terapeutycznych o charakterze probacyjnym. Trzeba tylko chcieć i noc więcej. Napiszę tak. Nie powinno być żadnego darmowego leczenia dla alkoholików i narkomanów. Są sobie sami winni. Leczenie tych nałogów to nic innego jak błędne kolo i powrót do nałogu. Taka osoba doskonale wie że dostanie darmowe jedzenie w szpitalu opiekę i leczenie. A po jakimś czasie i tak wróci to swoich używek. Jeżeli to zmienimy to taka osoba dziesięć razy się zastanowi i oba zjawiska zminimalizujemy. Osobiście nienawidzę narkomanów i alkoholików. Niech sobie zdychają.

M

Czy ta kancelaria działa, czy już zakończyła swoją działalność? Z tego, co widzę, to już zniknęła, ale i tak pozostał duży smród i niesmak.

M.M

.Czytam od dluzszego czasu komentarze a zarazem plucie jadem i stwierdzam,ze nic sie w Polsce nie zmienilo! W 90% negatywnych opinii jestecie zadni krwi! W zasadzie juz wydaliscie wyrok na czlowieka! Co wy macie w sercu i w waszych chorych mozgach?Nie chcialabym takich ludzi za przyjaciol! Wszyscy wiemy,ze stala sie tragedia. Nikt czasu nie cofnie- niestety.Z tego co przeczytalam w internecie p.Kozanecki nie czekal na ofiary aby z premedytacja spowodowac wypadek! Co do jego wypowiedzi rozumiem dokladnie co mial na mysli nazywajac auto trumna.... Jednak domyslilam sie rowniez,ze nie przemyslal w tej sytuacji w ktorym momencie wypowiedzial sie niefortunnie.Ja to rozumiem ale dlatego,ze potrafie postawic sie w sytuacji.Moglabym dlugo pisac tlumaczac...To nie ma sensu.Nie tu! Do poki nie doswiadczymy sami tragedii w zyciu tak dlugo bedziemy w sposob prymitywny reagowac! Nie zapominajmy,ze mamy dzieci nastepnie bedziemy mieli wnuki lub tez juz mamy i nie wiemy jak ich los sie potoczy...Czy wtedy tez z taka latwoscia bedziecie to dzecko wdeptywac w ziemie i opluwac a co bedziecie czuc gdy inni beda to robic?

Kolega Pawła
@M.M

Właśnie! Niech sąd ocenia sprawę. Na razie wiemy tyle, że Paweł K. napił się (usunięte przez administratora)z cudzej szklanki, potem prowadził samochód i zderzył się z trumną na kółkach, którą jechały dwie kobiety. Gdyby te kobiety jechały lepszym samochodem albo gdyby zostały w domu - być może żyłyby dalej. I to jest linia obrony Pawła K., a oczekiwanie od niego skruchy czy przeprosin jest wysoce nie na miejscu. Paweł robi to co chce i ma głęboko w (usunięte przez administratora)to, co ludzie o nim myślą. Wazne ze zdobył popularnosc, na ktorej tak bardzo mu zalezalo. Nara!

Paul

Układy i znajomości nie zmienia to faktu że każdy zdroworozsądkowy człowiek po ostatniej rozprawie sądowej zauważy ze typ jest naćpany, albo nadaje się do zakładu zamkniętego na terapię. Nikt normalny w ten sposób się nie wypowiada.

Gigi
@Paul

Fajnie się tłumaczył przed kamera Polsatu, że nie wie skąd kokaina w jego organizmie, może ktoś sobie do szklanki wrzucił a on przypadkiem się napił.

Robert

Niestety Pan Paweł nosi znamiona osobowości borderline do zweryfikowania i leczenia przez specjalistów. Osoba taka w zawodzie zaufania społecznego jest nieporozumieniem. Przestrzegam.

Madame
@Robert

On to taki Rutkowski w świecie prawników. Dno i wodorosty.

@Robert

Popieram

Danuta

I po rozmowie rekrutacyjnej można dojść do tego typu wniosków czy to na podstawie wyczytanych opinii? jak aktualnie rekrutacja mogłaby przebiegać tak właściwie?

Ldz

Pan Paweł dzieli się na 2 osoby ,pierwsza sprzed wypadku ,super gość i adwokat,masa klientów bardzo zadowolonych ze współpracy.W drugą postać Paweł wcielił się po wypadku.Wróg publiczny w Polsce nr 1.Nawet (usunięte przez administratora) ma około połowy społeczeństwa za sobą on niestety jest sam.Obojetnie kto ma jakieś poglądy jedno jest pewne od niedawna nienawidzi Pawła.Mimo braku wyroku skazującego jest i tak wrogiem publicznym.Nie mam zamiaru go bronić ani skazywać ale wypadek który może się przydarzyć każdemu oraz niefortunna wypowiedź potrafi zniszczyć życie w 1 dzień.Odpowie za swoje czyny ,dostanie to na co zasłużył ,łatka mordercy zostanie na zawsze.Bez wątpienia nie będzie już adwokatem co ucieszy naród,ale o tym zadecyduje sąd a nie internet.Co do jego aktualnej pracy jako adwokat mocno mnie rozczarował i niestety swoją postawą udowodnił że już się do tego nie nadaje ale to jest właśnie pokłosie tych dramatycznych wydarzeń i całego narodowego linczu na nim.Mimo wszystko pozdrawiam Pawle

@Ldz

Na razie Kozanecki dalej dziala jako adwokat i to sie raczej nie zmieni. Ma uklady, znajomosci i duze wsparcie mediow.

Czy ta kancelaria dalej działa? Nie mam z Państwem żadnego kontaktu. Przydałby się oficjalny komunikat o zakończeniu działalności i zaproponowanie usług innych prawników - to byłoby profesjonalne.

Helena

Cześć, chyba wszyscy już słyszeli o tej sprawie z Kozaneckim po weselu jednej z influencerek. Zastanawiam się, czy on zatrudnia w ogóle kogoś tam do tej swojej kancelarii? I jeśli tak, to jak się z nim ludziom pracowało do tej pory?

Grzesiek
@Helena

Podejrzewam, ze skoro K. tak sie wydurnia, to albo ta kancelaria jest postawiona na glowie, albo jej pracownicy naprawde musza sie starac, zeby to jakos wyglado. W kazdym razie lepiej omijac te trumne i tam nie wlazic.

Danuta
@Grzesiek

A jeśli już padła tutaj wzmianka o tych pracownikach, to ilu ich na chwilę obecną tutaj może być i czy wiecie coś odnośnie warunków zatrudnienia? Aktualnych zarobków Jestem ciekawa.

Ad vocem

A czy ten smieszny adwokacina jeszcze dziala? W zyciu bym nie skorzystal z uslug takiego typa. Adwokat powinien byc inteligentny odpowiedzialny, rozsadny, a Kozanecki publicznie robi z siebie pajaca i jeszcze sie z tego cieszy. A tych jego slow, kiedy zabicie dwóch kobiet tłumaczy tym, ze jechały trumną na kołkach, a on przypadkiem wypił kokainę z cudzej szklanki, po prostu nie ma co komentowac. DNO! I to wielki wstyd dla całego srodowiska prawniczego, ze ktos taki mogl przywdziewac togę. Zawod adwokata schodzi psy i tyle w temacie.

Wojtek N.

Paweł, olej tych hejterów. Może urządzisz jaką imprezę w swojej kancelarii? Posłuchamy tam rapu, trochę popijemy i będzie grubo! Daj znac kiedy konczysz te swoja prace i nie zapominaj o swoich starych kumplach! Trzym sie Pawciu!

I podstawowe pytanie brzmi, czy ta kancelaria jeszcze istnieje? Bo z tego co widze to Pawel K. zwinal swoj interes i skupia sie juz tylko na swoich problemach z prawem i z narkotykami. Pozostaje jednak pytanie jakim cudem ktos o tak marnych kompetencjach, prymitywnym sposobie bycie i o tak niskiej moralnosci mogl pelnic funkcje adwokata? Nie skorzystalbym z uslug Pawla K. nawet gdyby mi doplacal

Borewicz

Czlowiek bez honoru. Karma rozliczy.

Stefan

A mnie trochę śmieszą te postulaty łódzkich adwokatów, żeby kozaneckiego wyrzucić z palestry. Ok - kozanecki jest niepoważny, lekkomyslny i arogancki, ale jest wolny rynek. Jesli ktos chce korzystac z jego uslug - droga wolna. Ja takiego adwokata nie chcialbym nawet za darmo, ale jesli ktos chce wynajac takiego clowna, to ma do tego prawo.

Jan
@Stefan

Stefan ogarnij sie. Kozanecki to wybitny fachowiec. Zabójczo skuteczny.

@Jan

I smiertelnie powazny.

@Stefan

Czyżby? Twoim zdaniem taki człowiek może w ogóle reprezentować kogokolwiek w sądzie?

gerard
@Stefan

Stefan, adwokat to zawod zaufania publicznego, a po tym incydencie ciezko...

Artur

Po obejrzeniu materiału w Polsat News i tłumaczeniu tego pana, ze nie wie w jaki sposób (usunięte przez administratora)wzięła się w jego organzmie mówi wiele o tym czowieku.

Arek

Pan Kozanecki to wybitny fachowiec w swojej dziedzienie. Bez przymruzenia oka śmieje się ze śmierci 2 osób. Mówi że nie ma świadków i mogą go cmoknąć w trąbkę. Szacunek dla Pana adwokata i pełen podziw. Dorabianie się na ludzkiej krzywdzie norma.

Wyznawca Wielkiego Kozana

Murem za Pawłem! A tym hipokrytom z Łódzkiej Rady .... wy już wiecie co!

Wstyd
@Wyznawca Wielkiego Kozana

Twój adwokacina nie potrafi kłamać . Podczas zapytania o koks zaczął się nerwowo kręcić, uśmiechać patrząc jednicześnie w górę . To samo robiła matka małej Madzi i wielu innych przestępców.

Kumpel
@Wyznawca Wielkiego Kozana

Mi sie nawet podoba jego postawa - to ze bierze koke, zaklada bluze z kaputurem, pieprzy co mu slina na jezyk przyniesie i kladzie lache na sedziow. Ale szkoda mi tych dwoch zabitych kobiet. Paweł, odpisz - to razem wpadniemy na jakis niezly melanz. Tylko samochod zostaw juz w domu i juz nie wsiadaj za kierownice!

Franek

TVN murem za Pawlem!

Kolega
@Wyznawca Wielkiego Kozana

Znam Pawła nie od dziś - w gruncie rzeczy to nie był (usunięte przez administratora) chłopak i miał swoje sukcesy, ale ta kokaina go bardzo zniszczyła (i nie tylko jego). Szkoda tych dwóch kobiet i ich rodzin, ale Pawełka też żal. Zupełnie się pogubił.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Paweł Kozanecki
1.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Narutowicza 69 lok. 3
    90-132 Łódź