BMT Pro

Straszyn

Opinie o BMT Pro

Weronika

A jak na dzień dzisiejszy przedstawia się BMT Pro? Co możecie napisać o panujących warunkach w firmie? Jesteście zatrudnieni w BMT Pro? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.

@onik noo wiesz co wyaje mi sie ze oni po prostu tego nie potrzebuja maja jakis tam swoich stalych pracownikow no bo po co z drugiej strony maja robic jakies dodatkowe stanowiska skoro sa zbedne tam..

Były

rekrutacji raczej się nie doczekasz, bo tam zwykle pracują ludzi od kilku lat i rzadko się zwalniają.

Szukasz pracy?

larry

Widze, że sporo osób jest zainteresowanych pracą w BMT Pro, ale mało kto tutaj odpisuje i pisze konkrety na temat warunków, jakie to oferuje firma. Czy w ogóle oni poszukują nowego personelu do pracy, bo jak szukałem chwile w Internecie to nie znalazłem żadnego ogłoszenia od tej firmy, co wydaje się byc dziwne.

Ziutek

Do pracy w Straszynie całkiem sporo mają chętnych, trochę jest to dziwne albo mają multum chętnych albo strasznie mało osób pracuje z BMT. Jeżeli ktoś miałby jakieś informacje na temat prowadzenia dalej działalności i celów jakie stawia sobie firma to prosiłbym o podzielenie się tego typu informacjami, zawsze można je wykorzystać

wojownik

mi również, jako osobie pilnie poszukującej dobrego pracodawcy na rynku pracy, zależy na aktualnych informacjach i opiniach o firmie BMT Pro. najwazniejsze moje pytanie na starcie: czy mam szansę od razu dostac normalną długoterminową umowę o pracę? nie będę ukrywał że mam sporo doświadczenie zawodowe i musze się szanować

BMT firma Kogucik

BmT wykończyło już psychicznie parę osób. Niskie zarobki - wymagania ogromne. Zgłaszanie wszelkich skarg do odpowiednich instytucji nic nie daje - są bezkarni. MOBBING w najgorszym tego słowa znaczeniu. Pracownicy są wrabiani, tylko po to, by znaleźć powód do ich zwolnienia. Nie ma co liczyć na powrót po L4, pracownik i tak zostanie zwolniony. Dobrym przykładem zaniedbania zasad BHP jest zmuszanie pracowników do odśnieżania dachu bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Urlopy tylko w sierpniu, a i tak nie do końca wiadomo, czy wolno. Telefon służbowy - tylko po to, by mieć obowiązek odbierać go nawet w środku nocy. Robienie klientów w konia na porządku dziennym, ale to pracownik musi to wyjaśniać, bo przecież nie jego przełożeni. Szkolenie diabła warte, ucz się sam, chyba, że masz dobre "kontakty" ze swoim szefem (jeśli chodzi o pracownika-kobietę). Aż wstyd, że ta firma dostała dwukrotnie dofinansowanie z Unii Europejskiej, może ktoś się w końcu odważy to zgłosić... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, NAWET JAKO KLIENT, A BYŁY PRACOWNIK PRZEDE WSZYSTKIM!

Były
@BMT firma Kogucik 24.07.2014 19:57

Ciekawy komentarz, ale chyba pracowaliśmy w innych BMT PRO. Z twojego postu zgadza się tylko termin urlopu, wynika on z przestoju zakładu.

piotrus

witam czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie jaka jest obecnie kondycja finansowa firmy BMT ??

Znakomita rodzinna atmosfera pracy.Pełen luz i zadowolenie.

pracownik - 2011-01-16 04:21:05 Ta praca bardzo mi odpowiada. Dobre zarobki miła atmosfera i pełen profesjonalizm .Tak taka praca daje zadowolenie .Cieszę się że właśnie tu pracuję. BMT to jest to czego szukałem.Po wielu latach poszukiwań znalazłem tą wymarzoną pracę.

JUSTYNA

Wspaniała atmosfera pracy ,ogromne możliwości sprzętowe. Jednak AMADA to jest firma.Podkładamy papierek pod matrycę i jedziemy z tematem .Odchyłka (-/+0.2) no i mamy światowy poziom,albo ALARM JAKOŚCIOWY. [usunięte przez administratora] nad wszystkim czuwa .

Ja tam jestem zadowolony .Robię sobie spokojnie bez pośpiechu nikt mnie nie popędza .Ogólny luzik i miła atmosfera.

Znakomite zarobki ,miła atmosfera pracy .Tu po prostu chce się pracować.

Coś się dzieje ,jak wypali kontrakt może nawet będą buty robocze. Ale i tak szukam nowej pracy(ZAROBKI SPRZĄTACZKI I ZŁA ORGANIZACJA PRACY TO NIE DLA MNIE)

były pracownik

cinek - 2010-10-19 21:59:07 BĘDZIE LEPIEJ!!! Niestety przy takim zarządzaniu i starym parku maszynowym NIGDY.

cinek

BĘDZIE LEPIEJ!!!

były pracownik

Zakład ma problemy z nowymi pracownikami.Zresztą sam proces szkolenia nowych pracowników jest w zasadzie fikcją.Nikt u góry nie zastanowił się czy doświadczeni pracownicy podzielą się swoją długoletnią praktyką ,prędzej wprowadzą nowego na minę jak czegoś nauczą.Zresztą mają rację ,wiedza kosztuje,a NOWY PRACOWNIK IM ZAGRAŻA.Ale [usunięte przez administratora] dalej im wierzy i podsyła na bezowocne szkolenia nowych pracowników.

były pracownik

ZAKŁAD TONIE W DŁUGACH. Zmiana osób zarządzających nic nie zmieniła i z tego co widziałem nadal są to osoby niekompetentne.

Sprzątaczka więcej zarabia.

diabeł

były pracownik - 2010-10-02 13:47:45 TO SĄ ZAROBKI SPRZĄTACZKI. SŁABE ZAROBKI I BRAK DOBREJ ORGANIZACJI PRACY.

były pracownik

TO SĄ ZAROBKI SPRZĄTACZKI.

były pracownik

Kto znajduje gdzieś lepiej płatną pracę po prostu odchodzi.Szkoda że odchodzą doświadczeni pracownicy, ale skoro nikt ich nie szanuje to nie ma co czekać.Zakładu nie stać nawet na ubrania robocze, środki ochrony słuchu ,buty robocze itd.Właściwie dziwię się moim kolegom którzy tam jeszcze pracują (CO WAS TAM TRZYMA). Czy ten brak poszanowania i niskie zarobki.Ale czekajcie dalej.

Niskie wypłaty ,często z opóżnieniem.Przestarzały park maszynowy i uciążliwe warunki pracy.Duża rotacja w zatrudnianiu pracowników ,wielu daje się nabrać pracując na umowe zlecenie.

Zostaw opinię o BMT Pro - Straszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMT Pro