Góral

Jeleśnia

Góral

Opinie o Góral

sobala81a

banda pijaczków i tyle ciekawy jestem czy którys byl choc raz na kontrakcie w anglii i czy go wytrzymal prosze ja pracuje juz od 8lat i nienazekam mam dwa kontrakty pelne na wolowinie i wieprzowinie a topeex polecam bo jeszcze mnie nigdy nie zawiódl praca jest zjebista bo rzeznikiem to sie trzeba urodzic i miec ten fach w reku a nie ze odrazu jakiemus panu skarbiec na glowe spadnie

Zostaw opinię o Góral - Jeleśnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Góral