Opinie o Mike Bus Michał Gnida w Chełm

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mike Bus Michał Gnida. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mike Bus Michał Gnida o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mike Bus Michał Gnida w Chełm

Jak dużo osób pracuje w Mike Bus Michał (usunięte przez administratora)

Mirosława Mil... Nowy wpis

W ubiegłym tygodniu podróżowałam z pieskiem z Warszawy do Londynu. Bardzo cenię sobie firmę Mike bus, bo wielokrotnie korzystałam z jej usług i zawsze byłam bardzo zadowolona. Sprawami organizacyjnymi związanymi z podróżą zajmuje się przesympatyczny Pan Dariusz, który udziela wszystkich informacji i potwierdza orientacyjną godzinę przyjazdu kierowców. Jestem pod wielkim wrażeniem przewidywań co do czasu przyjazdu busika jak i punkualności Panów kierowców oraz spełnionych obietnic dotyczących komfortu podróży. Zawsze bezpiecznie, miło, wygodnie i na czas. Firma Mike bus współpracuje, a nie konkuruje z innymi przewoźnikami, więc jeśli nie znajdzie się miejsce w ich busikach to będziecie mieć Państwo pewność, że Pan Dariusz zapewni Wam wyjazd z inną firmą w dogodnym dla Państwa terminie. Gorąco polecam przewoźnika Mike bus i serdecznie pozdrawiam Pana Dariusza oraz kierowców. Szerokiej drogi i do zobaczenia :)

Jak długo czekaliście na odzew z Mike Bus Michał (usunięte przez administratora) Oddzwaniają zawsze?

Ewa Nowy wpis

Mogę tylko współczuć Pani, też miałam do czynienia z tą firmą w ubiegłym rok . Nazwisko właściciela (usunięte przez administratora) mówi samo za siebie. Czyli nic się nie zmieniło, a jeszcze jest gorzej z tego co Pani pisze. Tak kierowcy bez kultury i aroganccy, ale przykład idzie z góry. Naciągacze i manipulanci, czują się zupełnie bezkarni. Ostrzegam wszystkich przed tym bardzo nie uczciwym przewoźnikiem. Pozdrawiam serdecznie.

Aplikowałeś do Mike Bus Michał Gnida na stanowisko Masaż 200/h? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Barbara

Wysyłałam paczkę 20.02. 2023. Wszystko odbyło się zgodnie z tym co ustaliłam przez telefon. Pan o ustalonej godzinie odebrał paczkę i została dostarczona również zgodnie z umową. Nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam.

Leon

Przestrzegam przed tą niby firmą wszystko było umuwione 2 tygodnie przed wyjazdem do Londynu w umówionym dniu niestety nikt się nie zjawił i mimo wielokrotnych prób kontaktu przez dwa dni nikt nie odebrał telefonu żadnych wyjaśnień brak profesjonalizmu(usunięte przez administratora)i wodorosty

Umawiają się na odbiór wszystko potwierdzone. Godzinę przed rzekomym przyjazdem dostaje SMS ze maja awarie auta. Nikt nie odbiera telefonów od 2 dni. Brak jakiego kolwiek profesjonalizmu. Nazwisko właściciela jest idealną wizytówką tej firmy

Irena
@Adam

Rozumiem Twoją irytację, ale może faktycznie zdarzyła się grubsza awaria i nie mieli głowy aby oddzwonić. Wpłacałeś jakąś zaliczkę? Daj znać jak rozwiązała się sytuacja, mam nadzieję że po weekendzie wszystko się wyjaśni.

@Adam

Współczuję Panu. I proszę się nie spodziewać, że coś wyjaśnią. Ja miałam bardziej drastyczne zdarzenie z tą firmą i ,, gnidą " zostawili mi syna na granicy i koczował na ulicy 2 doby , bez pieniędzy, głodny i bez dachu nad głową. Po 2 dniach raczyli go zabrać ale musiałam dodatkowo zapłacić 500 zł. Nie życzę najgorszemu wrogowi tego co przeżyłam. Pozdrawiam ????

@Ewa

Szczerze? Czytając tę treść mimowolnie zobaczyłam coś o 500 zł i byłam przekonana, że napisze Pani coś typu, że za te 2 dni otrzymał jakieś odszkodowanie w tej wysokości. A że Pani musiała jeszcze dodatkowo dopłacać to czysta bezczelność. Dobrze, że synowi nic tak naprawdę się nie przytrafiło i wrócił cały. Ale tak właściwie jak konkretnie do tego wszystkiego doszło?

WIOLA

18 listopad , jestem w drodze z Londynu do Polski Ze mną wspaniali kierowcy Damian i Radek , mega sympatyczni i bardzo profesjonalni i przy tym WYSMIENICI KIEROWCY !! Polecam wszystkim którzy chcą BEZPIECZNIE I MIŁO SPĘDZIĆ CZAS W PODRÓŻY . Na możliwych 5 gwaiazdek daje 6!!!! Zawsze tylko z nimi ! Pozdrawiam firmę a kierowcom Dziękuje z serca ! Wiola

Kaska
@WIOLA

Kobiety zadowolone z podróży....kierowcy sprawni do bólu i miła podróż ????

Wiola
@Kaska

Wystawiłam moja opinie, Moja podróż przebiegła sprawnie bezpiecznie i przyjemnie , tyle w temacie pozdrawiam

@Kaska

Ty pytasz czy stwierdzasz fakt?

Asia

Zdecydowanie NIE polecam firmy Mikebus.!!!! Zadeklarowali się zabrać paczki do Anglii w środę późnym wieczorem, nikt się nie pojawił i nie odbierają telefonu.!!! (usunięte przez administratora)

@Asia

I jak sytuacja tych paczek się rozwiązała? Przeprosili za to niedogadanie się?

Janina

Nie poleciłabym tej firmy największemu wrogowi, po prostu koszmar! Najpierw umawiają się na odbiór paczki po czym w ostatniej chwili kierowca dzwoni by poinformować osobę niezlecajacą o zmianie trasy i ze paczkę trzeba zawieźć 30km od miejsca zamieszkania! To ludzie niesłowni i robią sobie jaja z klientów, tak się nie robi! Życzę im powodzenia

@Janina

Witam p Janino. Też ta firma mnie (usunięte przez administratora) proszę o kontakt. 669363901. Pozdrawiam serdecznie ????

Przepraszam 669363901

golfmen

firma (specjalnie z malej litery ) nieslowna ,brak profesjonalizmu nawet odwagi osobistej czlowieka przyjmujacego telefony,przjmuja zlecenia ,czlowiek czeka na nich 12 godz a oni dzwonia ze sa juz w tunelu i co nam pan zrobisz jak u Barei. kto chce miec zdrowe nerwy niech ich omija.

@golfmen

Dziękuję. Sytuacja adekwatna do do opisu gnidy. Proszę o kontakt 669363901. Pozdrawiam serdecznie ????

pasenger

Nazwa firmy, w szczególności nazwisko właściciela mówi samo za siebie. Nie polecam. (usunięte przez administratora)!! Próba wyłudzania danych wrażliwych, propozycje lewych testów (usunięte przez administratora) opłaty za przejazd bez wydania jakiegokolwiek dokumentu bilety czy paragonu. Arogancja i krnąbrność kierowców i traktowanie pasażerów jak (usunięte przez administratora) daleko wychodzi poza granice dobrego smaku. Zgłoszone już wszędzie gdzie się dało w PL i UK. Nie pozdrawiam!

@pasenger

Super opinia adekwatna do opisu. Proszę o kontakt. 669363901. Pozdrawiam serdecznie

Janusz

anusz Pogięty Na pierwszy ogień powinniście przesłuchać właściciela Mike Bus tel. +48 508 926 150 który oferuje swoim klijentom fałszywe certyfikaty na Covid. Fałszywy certyfikat na Cowid przy wyjeżdzie z UK kosztuje 80 funty z przy wyjeżdzie z PL do UK kierowca Michał tel. 600 113 503 pobiera już tylko 150 zł . Cały proceder do wydania fałszywych certyfikatów przy wyjeżdzie odbywa sie w Świecku., W tym że za fałszywy certyfikat płacisz 40 zł a kierowca Michał który załatwia wszystkie papierkowe sprawy życzy sobie już 150 zł .Mike Bus założyli spółdzielnie z firmą transportową z Zamościa i aby dodatkowo zarobić przemycaja morze alkoholu i papierosów. Zdjęcia z numerów rejestracyjnch przesłałem do border guards tylko dlatego że ten beszczelny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Michał zrobił zdjęcia telefonem z naszych paszportów i dokumentów lokalizacyjnych śmiejąc się nam w oczy. Więc powiadomiłem border guards podając numer rejestracyjny busa że kierowca Michał bez mojej zgody ma w swoim telefonie moje wrażliwe dane osobiste. Zapomnijcie już o Michale.

@Janusz

Panie Januszu proszę o kontakt 669 363 901. Będę wdzięczny. Pozdrawiam

Łukasz C

Jechałem ostatnio, bez zastrzeżeń, wszystko ok.

Fikcja

Wszystko było ustalone a jak przyjechali to cena wzrosła z 1000 do 2000 Nie polecam. Sami każą targać paczki !!!

Hanna Tomasik

Bardzo pomocny team,zyczliwy i profesjonalny. Goraco polecam.Bardzo mi pomogli ,gdy na cito potrzebowalam potwierdzenia przejazdu.Otrzymalam potwierdzenie niemal natychmiast. Bardzo dziekuje,rzadko sie zdarza taka uprzejmosc. Sa super!!!

Teodor

Szkoda, że na forum dla pracowników jedynie klienci zostawiają opinie.

Mirosława M

W zeszłym tygodniu jechałam z pieskiem z Warszawy do Londynu. Podróż minęła szybko i komfortowo. Jestem pod wrażeniem wysokiej kultury osobistej i profesjonalizmu z jaką podróż została zorganizowana przez Szefa firmy Mike Bus oraz kierowców, Pana Pawła i Pana Łukasza. Zarówno Szef jak i Panowie kierowcy byli ze mną w stałym kontakcie przed wyjazdem potwierdzając czas podróży. Panowie bardzo uprzejmi, kulturalni, profesjonalni i pomocni dzięki czemu jechało się przyjemnie, szybko, bezpiecznie i zgodnie z planem. Bus bardzo czysty, ciepły i wygodny, ilość postojów dostosowana do potrzeb podróżujących. Gorąco polecam przewoźnika Mike Bus - zarówno Państwo jak i Państwa zwierzątka będziecie zadowoleni.

Nataliya

Podróż na poziomie. Mili kierowcy i bardzo konkretny Pan w biurze.

GOŚĆ

(usunięte przez administratora) którzy okradają paczki!!!!!!!!!!!!! Nadałem paczkę dla rodziny niestety z paczki może połowa dojechała. BRAWO WY KIEROWCY

Zostaw merytoryczną opinię o Mike Bus Michał Gnida - Chełm

• Jak się pracuje w Mike Bus Michał Gnida?

Zobacz opinie na temat firmy Mike Bus Michał Gnida tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mike Bus Michał Gnida?

Mike Bus Michał Gnida
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Kredowa 7 lok. 22
    22-100 Chełm