Pan Leszek to super fachowiec, miły kulturalny i z pewnością uszanuje klienta, nie na krzyczy nie skrytykuje, można mu zwrócić uwagę i nie obrzuci potokiem nieprzyjemnych słów. Remont wykona "porządnie", nawet zapłaty nie weźmie tylko wymusi. A jaki jest zorganizowany. Nie zostawi ci porozlewanej farby, porozsypywanej szpachli nie porysuje parkietu. Wszystko będzie wykończone na cacy.
Po sobie posprząta i nie zostawi swoich butelek po napojach, o nie. Pan Leszek też sobie nie pozwoli.. o nie. Pozwolić ma sobie klient, bo Pan Leszek wie wszystko najlepiej i do tego ma świetnych pomocników, jednego do pracy drugiego od wsparcia moralnego, w celu pokazania klientowi gdzie jest jego miejsce. Klient ma tylko płacić, wymagać nie może. Od wymagań to jest Pan Leszek.