Opinie o Marbud Marek Kutta w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Marbud Marek Kutta. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Marbud Marek Kutta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbud Marek Kutta w Siemianowice Śląskie

Katowice

Gdybym nie wiedział że ten facet ma firmę w branży remontowej to bym pomyślał że uczy się na naszym mieszkaniu. Wykonana ( nie do końca) jego usługa to dramat. Kompleksowy remont okazał się niekończąca opowieścią .przekroczył termin o miesiąc i się wyniósł. Już przy wyborze materiału wszystko mu nie pasowało. Każdy rodzaj kafelek które wybraliśmy jego zdaniem się nie nadawały, panele tak samo. Przystalismy na jego sugestię i kupiliśmy taki materiał jaki on chciał. Zupełnie nie potrzebnie bo kafelki mimo to są położone nie równo. Gość przy kabinie prysznicowej postawił płyty g-k do kata 100 ° przez co brodzika nie dało się dopasowac. Zużycie kleju do płytek to 10kg/m2. ( na 30 m2 poszło 299kg kleju i to tego który on polecił - najdroższy atlas bo jego zdaniem inne się nie nadają) . Kafelki są na plackach o grubości 3 cm- dramat. Niepoprawnie zrobił wylewki mimo iż na 46 m2poszlo 2375 kg, podłoga pod metrową poziomie ma centymetrowe prześwity i gołym. Okiem są widoczne buły. Źle dobrał uchwyty trzymające rury gazowe przez co one latają w obejmach. O 5 cm za nisko zamontował miskę WC. Bateria prysznicowa odstaje od ściany 2 cm. Po dwóch tygodniach zaczęła pękać ściana na łączeniach.

Wykonawca Nowy wpis
@Katowice

Człowieku pokaż mi umowę ze z TB została podpisana na wykonanie usług. Z materiałów odpadkowych chciał zrobić remont. Udostępnij chodź jeden mój podpis z umowy.

Adam Nowy wpis
@Wykonawca

Czyli wykonujesz usługi bez jakichkolwiek umow ? Czyli na czarno

Inwestor

Również nie polecam Pana Marka. Kompleksowy remont mieszkania zakończył się obrażeniem i ucieczką Pana z miejsca pracy przed końcowym odbiorem. Instalacja gazowa wykonana nie prawidłowo za pomocą miękkich lutów. Instalacja elektryczna wykonana nie prawidłowo. Wiele spraw wyszło niestety po fakcie. Do tego strasznie dużo bajek. Nie polecam

Darek
@Inwestor

Proszę o nr tel

Wykonawca Nowy wpis
@Inwestor

Ciekawe od kiedy robi się miękkie luty nasza działalność nigdy tego nie robiła. Wykonujemy tylko zaciskane. Na co jest przedstawiona próba szczelności i wpisane jest iż instalacja jest zaciskana. Pozdrawiam

Czy w Marbud Marek Kutta odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dariusz

Niepolecane nikomu jakiego kolejek kontaktu a broń boże roboty przez w/w firmę. Roboty wykonane niefachowo,zeby pozostawiane na kafelkach. Woda robione przez tą firmę kogucik pozostawia wiele do życzenia na łączeniach cieknie po rozmowie telefonicznej miał przyjechać i poprawić na następny dzień - niestety teraz nieodbiera telefonów i nieregauje na smsy. Trzeba wziasc innych fachowców aby dokończyli sparciana robotę p.marka. Pieniądze wziął i do dnia dzisiejszego ninaprawil, faktury również nieprzywiozl zgarnął 5.500 zł i cisza

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marbud Marek Kutta, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Marbud Marek Kutta - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Marbud Marek Kutta?

Zobacz opinie na temat firmy Marbud Marek Kutta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marbud Marek Kutta?

Marbud Marek Kutta
  • Obrońców Warszawy 8A lok. 13