Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Rav-House Rafał Styburski w Grąblewo

Paweł Nowy wpis

Hej, na jakich stawkach tam pracujecie ?

klient Nowy wpis

Prawdziwy mistrz polecam

Robert Nowy wpis
Klient

Super firma. Jestem zadowolony z wykonanej usługi remontowej.Pan Rafał jest solidnym, życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Zna się na swojej pracy. Świetnie doradza . Polecam

Elżbieta Nowy wpis

Jakim szefem jest właściciel Rav-House? Jest słowny i wypłacalny? Nie interesują mnie żadne plotki, powiązania itp, tylko to jak traktuje pracowników.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient

Odradzam usługi Pana Rafała Styburskiego. Przyszedł na pierwsze spotkanie, obejrzał dom, obiecał przyjść za 3 tygodnie, po tym czasie przedłużył o kolejny tydzień i jeszcze kolejny. W końcu przestał odbierać telefony, odpowiadać na wiadomości. Niekompetentny, nieodpowiedzialny, nieprofesjonalny. Szkoda tracić czas na tego Pana.

Raksen

Robil mi kiedys mieszkanie. Niby kuma robotę, ale sporo niedoróbek pozostawil. Chaotyczny. Troche bez gustu (dziwne, kiczowate pomysły), ale wowczas byl najtanszy i sprawial wrazenie kompetentnego.

PoszukującyFachowca

Na pierwszy rzut oka sensowny. Przyszedł na pierwsze spotkanie, ale już na rzeczywistą pracę się nie zjawił, nie odbiera telefonów i nie odpisuje na smsy. Znajomym zwiał z mieszkania w trakcie pracy... Moje sugestie dla Firma Remontowo-Budowlana Rav-House Rafał Styburski: Poważniejszego traktowania klientów.

Nie ma zbyt wielu wieści o Firma Remontowo-Budowlana Rav-House Rafał Styburski w mieście Grąblewo. Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Remontowo-Budowlana Rav-House Rafał Styburski - Grąblewo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Remontowo-Budowlana Rav-House Rafał Styburski
5/5 Na podstawie 2 ocen.