Oferix Anna Drągowska
counter
3 30 22 5 1
Kinga

wykupiłem właśnie u nich konto od razu do mnie oddzwonił pracownik i pomógł w umówieniu na spotkania na oferty jakie sobie wybrałem , oferty są super od jutra rozpoczynam oglądanie mieszkań

Kinga

Joahim Nowy wpis
@Kinga

Opinie pisane przez oszustów

Piotr Nowy wpis

OSTRZEGAM (usunięte przez administratora) TYLKO WYLUDZAJA PIENIADZE

Oszukuja
Klient

Szanowni Państwo GOWORK :) w związku z nieuczciwymi praktykami firmy toczy się postępowanie UOKIK opinie Firmy są pisane przez właścicielkę tez firmy krzak aby oszukiwać ludzi na wplacenie pieniedzy 199zł za pokazanie mieszkania czy mieszkań które nie istnieją i nie są do wynajęcia. Proszę nie moderować tego gdyż straszenie Sądem tej Pani nic nie da. Pani musi udowodnić że pisze się nieprawdę a to jest prawda całkowita Niech sprawiedliwości stanie się zadojść. (usunięte przez administratora) powinni ponieśc odpowiedzialność i siedzieć teraz w więzieniu za wyłudzanie kwot od zdesperowanych ludzi którzy szukają mieszkań do wynajęcia w Poznaniu Wrocławiu i Warszawie

Aleksander Nowy wpis
@Oszukuja

Miałaś taką sytuację, że zostałaś oszukana przez firmę Oferix Anna Drągowska? Zaniepokoił mnie Twój wpis i mam cichą nadzieję, że dokładnie opiszesz, jak to wszystko w Twoim przypadku wyglądało. Być może Twój wpis uchroni osoby, aby nie zostać oszukanym, jeżeli rzeczywiście do takich sytuacji dochodzi. Opiszesz mi to?

Alex Nowy wpis
@Oszukuja

Mi też (usunięte przez administratora), trzeba to zgłaszać do policji.

Aleksander

Jakie są Wasze doświadczenia z firmą Oferix? Współpracowaliście z nimi i możecie powiedzieć coś na temat atmosfery w firmie? Każda szczera opinia jest bardzo cenna dla osób odwiedzających ten wątek. :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Rafał i Aleksandra

Oglądaliśmy od nich mieszkania są takie same jak przedstawiają zdjęcia wszystko jest ok :) z firmą bardzo fajnie się współpracuje , zaoferowali nam bardzo szybką pomoc :)

Oliwia

Wynajęłam dziś od nich mieszkanie firma jest ok :) i jeszcze firma podesłała mi wzór umowy najmu korzystny dla mnie :)

Marcin
@Oliwia

Też mi wysłali umowa jest spoko

Klaudia

polecam właśnie wynajęłam mieszkanie :) super stronka

Bartosz Truszkowski

polecam. szybko dostałem listę ofert według swoich preferencji , poumawiałem się na spotkania i już tego samego dnia wynająłem mieszkanie :) do tej pory mam kontakt z firmą i mam dostarczane oferty codziennie nowe

Ewelina

Szybko wynajelam mieszkanie za pośrednictwem strony :) polecam i na pewno nie raz skorzystam

Klaudia

Super stronka dziś wynajelam. Mieszkanie jest ok

Tomasz

Polecamy ! na pewno jeszcze skorzystam , nie mam żadnych uwag co do firmy bogata baza ofert

Sara89

Polecam od razu wynajelam mieszkanie :)

Sebastian Wojdak

Super mają oferty , na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy

Mariola

Szybko wynajęłam mieszkanie , moja ocena na 5 :)

Monika

Polecam, atrakcyjne oferty codziennie dodawane nowe i wysyłane na email napewno jeszcze skorzystam przy kolejnym wynajmie :)

marzena

polecam szybko wynajęłam mieszkanie

Zuza

Może ktoś słyszał o pracy w firmie? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane.

Bogna

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Oferix Anna Drągowska - Ząbki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Oferix Anna Drągowska