Opinie o Wojciech Szala Metalpoint w Kępa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wojciech Szala Metalpoint. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wojciech Szala Metalpoint o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Szala Metalpoint w Kępa

Kamil Nowy wpis

Bardzo fajna atmosfera, dobra kasa, jeśli się sprawdzasz dostaniesz podwyżkę, ale logiczne, że trzeba się wykazać, a nie lecieć w kulki i oczekiwać nie wiadomo czego. Polecam z ręką na sercu

Janusz

Dobry pracodawca. Dobra kasa polecam

Irena Nowy wpis
@Janusz

To ile tu zarobie?

Paweł M. Nowy wpis

Profesjonalne podejście do klienta oraz wysoka jakość świadczonych usług. Polecam

Paweł Nowy wpis

Obecnie pracuje w firmie Metalpoint i nie zgadzam się z opinią kolegów, praca jest dobra oraz miła atmosfera, młody zespół i jedna zmiana. Polecam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wojciech Szala Metalpoint? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
były

Porażka. Unikać za wszelką cenę. Goszoroby i dorobkiewicze na ludzkiej krwawicy.

Gniot
@były

to co nam na zabudowach pospawali - Boże widzisz a nie grzmisz. Spawacz chyba dopiero się uczył

Nicko
@były

Serio aż tak źle? Zamierzałem się tam wybrać, bo ogłoszenie jest, co tam się wyprawia?

@były

Bardzo mi przykro że tak uważasz, kimkolwiek jesteś. Jeżeli się rozstaliśmy to zapewne z tego tytułu że nie nadawałeś się do tego zawodu. Mam bardzo dobry kontakt z każdym pracownikiem, ekipa jest młoda jak i ja również. Groszoroby? Nie sądzę, wypłaty są co najmniej zadawalając. Pokazuje to również fakt że mam stałych pracowników którym pracuje się bardzo dobrze. Wracając do Ciebie, zapewne Cie wyrzuciłem bo nie jest to po prostu zawód dla Ciebie. Pozdrawiam i życzę owocnej współpracy z innymi.

@Gniot

Witam, Gniot - rozumiem że gniotpol. Szanowny kolego, nasi spawacze posiadają pełne uprawnienia a fakt że posiadamy stałych klientów, w tym również firmę Gniotpol, która cały czas zleca nam prace i jest z niej zadowolona neguje Twoją nierzetelną wypowiedź. Pozdrawiam

@Nicko

Witaj, Aktualnie nie posiadamy aktywnego ogłoszenia o pracę, mimo wszystko jednak zapraszam w przyszłości. Wypowiedź "byłego" to jakaś pomyłka

robol
@Wojciec Szala

hahahaha dobre sobie Dawno się tak nie uśmiałem.

@robol

Bardzo merytoryczna odpowiedź, każdy anonimowy w internecie może powiedzieć wyssane z palca historyjki a zapewne nawet u mnie nie pracował:).

Wojciech Szala

Zakładam że nawet nie mieliśmy styczności skoro tak uważasz, ewentualnie zaliczasz się do grona osób które nic nie potrafią i oczekują nie wiadomo jakich pieniędzy. Moi aktualni pracownicy są bardzo zadowoleni z wypłat. A to że gadasz bzdury mogę w bardzo łatwy sposób zanegować tym iż pracownicy których mam są już dosyć długo. Zasada jest prosta - Potrafisz zrobić robotę to dostajesz dobre pieniądze. Pozdrawiam Cie, każdy jest (usunięte przez administratora) kiedy anonimowo oczernia innych w internecie.

Piętaszek

Pan Wojciech móśi miedź dobre kątakty z pracownikami i klientami skoro wszystkie odpowiedzi sa pisane z kilku kont oraz w tym samym dnió z zaledwie z dwoma lub tżema minutami po sobie. Pan dyrektor M. Dał czasu z tom kobietom

Gabriela
@Piętaszek

Nie wszystkie komentarze są pozytywne, jak widac zostawione są tez te ktore uwazaja firme za "porazke" ;)

Tajemniczy

Aktualnie jestem pracownikiem firmy MetalPoint . Nie mogę się zgodzić z powyższą opinią . Współpraca jak i atmosfera jest Bardzo Dobra , A wypłaty zadawalające :-)

Spawacz
@Tajemniczy

Zgadzam się, panuje koleżeńska atmosfera w firmie, a zarobki są adekwatne do posiadanych umiejętności.

Irena
@Tajemniczy

Wypłaty zadowalające? To napisz prosto z mostu ile zarabiasz :)

@Irena

Wypłaty są kwestią indywidualną i są zależne od doświadczenia, zaangażowania oraz stażu w firmie. Jeżeli Pan tajmniczy mówi że są Zadowalające ma na myśli swoje subiektywne odczucia, a nie to czy będą zadowalające dla kogoś innego. Z drugiej strony zakładam że zna rynek pracy, przedział zarobkowy w jego branży bo jest rozenzaną osobą. A co za tym idzie jego wyplata co najmniej mieści się w owym przedziale. Pozdrawiam

Dyrektor M.

Dziwią mnie złe opinie na temat jakości usług w firmie MetalPoint. Osobiście moja firma współpracuje z Panem Wojciechem i nigdy nie było zgłoszenia, że coś jest złej jakości. Co do złej jakości wykonanych wyrobów w MetalPoint (jak ktoś tu napisał) skoro były złe jakościowo, ale ktoś to od Was wziął (czytaj zaakceptował jakość), to radze się zastanowić nad zmianą kierownika/kontrolera jakości, bo być może normy i klasy spoin uczył się z internetu. Od dawien dawna wiadomo, jeżeli firma zwalnia pracownika, to przeważnie jest to słaby pracownik. Później czyta się opinie, jak to źle mu się pracowało, wypłaty słabe, atmosfera słaba. Drogi pracowniku, zastanów się dwa razy, czy to aby Ty za mało od siebie nie dajesz, nim następnym razem umieścisz złą opinie. To tak, jakby być słabym w łóżku, ale obwiniać o to swoją kobietę ;)

Kuba

Super atmosfera w młodym zespole, szef, z którym można dogadać się w każdej sprawie, możliwość dorobienia sobie w soboty. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Szala Metalpoint - Kępa

• Jak się pracuje w Wojciech Szala Metalpoint?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Szala Metalpoint tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Szala Metalpoint?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wojciech Szala Metalpoint
  • Słowackiego 4