Opinie o Eugeniusz Oleś w Leszczyny

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Eugeniusz Oleś. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eugeniusz Oleś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eugeniusz Oleś w Leszczyny

Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Eugeniusz Oleś w miejscowości Leszczyny? Czy jest osoba zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Helmut
@Wolfik

Wolfik a gdzie tankujecje przed wyjazdem ?? tak się okoliczne stacje biją o was że dla spokoju uciekacje za miejscowość ???????? tylko nie pisz że dalej mają lepsze paliwo i leją zgodnie z licznikiem tak jak mówi właściciel

Byly

Przepracowałem u gościa cały miesiąc i się zwolniłem bo nie pasowała mi robota i ci się okazało przyszedł dzień wypłaty najpierw ok 3 godziny prosiłem się o przelew a jak przyszedł to o 1600 zł mniej a pan właściciel odrazu zablokował mój nr tel i nie można się nic dowiedzieć szukam kierowców którzy u niego pracowali i są w tej samej sytuacji ja oddaje sprawę do odpowiednich instytucji panie Oleś miej pan jaja odblokuj mój nr tel albo zadzwoń pan i mi wytlumacz dlaczego mnie pan (usunięte przez administratora) na 1600 zloty

Sąsiad
@Marek

Zostali wyrzuceni nawet nie można było wjechać na bazę, dlaczego nikt nic nie chce mówić ale ludzie mówili że chodziło o kierowców ,podobno zachaczylo o sąd.

@Byly

Ale podpisaliście umowę? I tak właściwie to czemu robota Ci tu nie pasowała? Coś konkretnego się działo?

@Krystyna

Tak umowę podpisaliśmy na miesiąc czasu czyli okres próbny i rozmowa była że jak będzie pasowała robota to potem 7mowa na stałe ale mi nie pasowało że w miesiącu tylko 2 dni w domu i się zwolniłem ogólnie przepracowałem 9 dni w czerwcu i za to zapłacił wg umowy a za cały lipiec 1600zl mniej niż była umowa

@Krystyna

Krysiu możesz coś więcej napisać na temat spedycji która zakończyła z wami współpracę z dnia na dzień, chodzi o niemiecką spedycję. Bo nawet agmaz czy lukmaz tak nie był potraktowany przez niemieckie służby jak wasza firma przez spedycję a pracowaliście kilka lat jakby nie było.

Sąsiad Nowy wpis
@Marek

Próbowałem znaleźć jakieś informacje czy szukają kierowcy, stronę firmy ale niestety nie widzę nic. Trafiłem tylko tutaj. Niestety opinie są niepochlebne… Czy ktoś mnie umie pokierować czy firma ma swoją witrynę? Zastanawia mnie czy ktoś jeszcze miał problemy z wypłatą czy to jednorazowy przypadek? W jakim stanie są auta?

Roman

Wyjeżdżasz i niewiesz kiedy wrucisz ,kilka razy jeździli po auta w europe bo były porzucone. Wsłuchać się co gościu mówi to wystarczy ale to nie jest jego wina on tylko to wykorzystuje na co mu pozwalają. Większość robót z giełdy a to powoduje że jesteś turystą i nie wiesz kiedy wrucisz. Że starymi jak rozmawiasz to cud robota ale to są ludzie którzy muszą tak mówić bo dwa auta nie utrzymają firmy zawsze będzie na ciebie że musisz złapać bakcyla ale to tylko pić

@Roman

Ale jakto nie wiesz kiedy wrócisz.. to ile cię najdłużej nie było tak orientacyjnie? Nie wiem czy dobrze rozumiem ty to średnio zadowolony jesteś w takim razie? Co jeszcze oceniasz na minus? Są jakieś plusy?

Gość Nowy wpis

Roboty z giełdy tak żeby jemu się opłacało albo żeby nie dokładał,to powoduje że umówione zjazdy na dany dzień niestety nie mają miejsca . Bo albo zjeżdżasz zamiast w środę bo masz coś załatwić to zjeżdżasz w poniedziałek bo inaczej się nie da a wyjeżdżasz w środę najlepiej po południu bo auto stoi i nie zarabia. Gośćiu ma robotę pod inną firmą z Czech i z powrotami do domu ciężarówką graniczy z cudem tylko osobówka i dojazd żeby zapłacił to musisz się bardzo wyklucic.

@Gość

Czyli co, szkoda nerwów tu składac cv za kierowcę, czy jesli ktoś potrzebuje roboty na cito to nie będzie to aż tak złe rozwiązanie się tutaj przyjąć.. bo tak szczerze, to w trudnej sytuacji jestem. Podasz mi ile średnio na czysto moża wyjść na miesiąc, jesli chodzi o kasę. Ktoś tu pisał, że szef mu aż o 1600 zł mniej raz wypłacił. U ciebie wypłata za przepracowane dni się zawsze zgadzała?

Xxx

Podobno rotacja kierowców duża, a w sieci nie mogę znaleźć dla siebie oferty. Tylko osobiście można się zgłaszać? Bo coś mi się tu nie klei, jakby było dużo zwolnień to byłyby też oferty pracy przecież na te miejsca. Mimo wszystko chętnie się dowiem jakie teraz są stawki dla kierowców. Powiecie jaka ostatnio sytuacja była w firmie? Może się poprawiło i stąd brak ogłoszeń?

Kłamca
@Xxx

A porzucone na trasie auta to co , nie rotacja a dlaczego firma została wyrzucona z poprzedniej firmy która dawała zlecenia , nie chodziło czasem o naruszenia wobec kierowców. Kolejna sprawa to dlaczego ogłoszenia idą na imię kierowcy i podany inny numer tek. czegoś się właściciel wstydzi .

Honorka
@Kłamca

Co to były za naruszenia wobec kierowców? Kurcze, mój brat ma w planach własnie przedzwonić do firmy i przyjąć się na kierowce. Coś jeszcze warto wiedzieć? Jak firma teraz stoi ze stawkami dla pracowników?

Popychacz
@Honorka

Właściciel jest beszczelny na tak zwanym szkoleniu daje wydruki kierowców I mówi jak je opisywać, mnie dał wydruki oryginalne i mówi że mogę wziąść będę miał do przykładu na każdą okazję. 16 wydruków od kierowcy o nazwisku Pastor, jak zobaczyłem te wydruki to odrazu zawinołem i poszedłem do domu (zrezygnowałem) gościu co drugi dzień przewalone tacho , przeprawy promowe na Anglię i z Anglii czas pracy 15 godzinny przewalone 2gidziny 43 minuty bo opisane że korki w porcie . Takich wydruków 9 tydzień w tydzień, moim zdaniem to nie kierowca tylko (usunięte przez administratora) a właściciel mówi że q transporcie to jest normalne . Ciekawe jest to dlaczego właściciel nie pozwala pogadać z kierowcą zaraz leci i mnie powiedział że mają pilne spotkanie i żebym przyjechał później, da mi znać to już otwarło mi oczy ale poczekałem bo widać było że coś kręcił a chciałem obcykać sprawę, dlatego tu pisze co się dzieje i m/w na co uważać młodym i naiwnym napewno to pomoże

Klara

A ilu przeszło? Kierowcy sami się zwalniają czy też są zwalniani? Tutaj jakieś kobiety na stanowisku kierowcy w ogóle są zatrudniane?

Nie wytrzymał

Administrator na podobno 8 aut widziałem 5 może dlatego że uciekłem po 2 tygodniach nawet do bazy nie dojechałem miałem gościa dość, to 2 pupilków jeździ , jeden dorywczo nauczyciel ze szkoły a reszta po 2 tygodnie to max . Ja jak byłem w maju to podobno byłem 11 kierowcą od lutego , podobno ogromny przemiał . Gościu nawet nie wygląda na takiego ale maskę ściąga jak już wyjedziesz i to powoduje że uciekają.

@Nie wytrzymał

11 od lutego? To faktycznie sporo ale to za 2 tygodnie ile kasy się dostało?

Wolfik

Pracuje obecnie u tego człowieka. To co tutaj przeczytałem ,nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Pozdrawiam.

Bożena
@Wolfik

To jaka jest rzeczywistość? Może opowiesz coś o tym więcej, skoro tam pracujesz? Rozjaśnisz nam przez to jak to wszystko naprawdę wygląda. Zdarza się ta rotacja pracowników często tak jak tu pisali czy nie? Jak zarobki? Bo to mojego męża najbardziej interesuje

Helmut
@Wolfik

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Eugeniusz Oleś? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Dorota

Nie widać, żeby gdzieś w necie szukał nowych kierowców, ani za 480 dniówka, ani za pół tego. Z tego co Wy piszecie, to tak masowo odchodzicie, nikt nie wytrzymuje, no ale przecież wtedy szukałby nowych ludzi! A tu nic. A jakoś ja nie wierzę, że kartkę na płocie nalepia: przyjmę kierowców. To jaka jest prawda?

Byly

To ktoś ty jak nie byly chyba że się znowu przyjoles do tego (usunięte przez administratora)

@Byly

Witam serdecznie kandydatów oraz pracowników firmy , ponieważ pracuje w innej firmie transportowej mogę przekazać tylko informacje z tego co zaszło na parkingu w Niemczech. Mianowicie kilka dni temu w czasie przerwy podszedł chłopak średniego wzrostu , bardzo krępej budowy ciała, wspominał jak ciężko przeszedł covid że leżał w szpitalu . Zaczął wypytywac o jednego kierowcę który podobno zaczął pracować u was , imienia nawet nie pamiętam bo nie kojarzę chłopaka może z widzenia. Pytał dlaczego odszedł z firmy czy jest człowiekiem problemowym , czy nadużywania alkocholu generalnie jak było widać wszystko chciał wiedzieć na temat chłopaka. Zachowanie powiem szczerze bardzo chamskie, w tej firmie tak jeżdżą i wypytują ludzi na temat kierowców.

bezdomny

Gościu już w ogłoszeniu pisze głupoty podając 450 zł netto bo w rzeczywistości jest 370 zł netto i nie pytajcie dwóch starych wyjadaczy bo oni powiedzą że jest 450 netto . To są (usunięte przez administratora)i jak widać już wymyślają rzeczy w które już sami nie wierzą , jeden z nich ma u właściciela ogromny dług związany z chorobą podpisane zobowiązanie ,tak mówi ten co jeżdzi nieoklejonym dafem NO .

gość
@bezdomny

bezdomny piszesz 370 ale to na słowo (ile warte) bo według pakietu mobilności to jest m/w 220-240 zł. max za dniowke , tyle będzie na papierze bo więcej nie może być

@gość

A to czekaj. czyli 240 na papierze max? to jak na resztę mieć pewność da radę różnicę wrzucić w umowę? jak tutaj to rozwiązali?

Sąsiad

Krysiu asy parkingowe nie rozumieją lub nie czytają umowy a ją podpisują ,a później płacz. Pozdrawiam

Krystyna

Czyli w umowach jednak warunki są jasno i klarownie opisane? No bo teraz to już nie rozumiem jednak czemu tyle osób się na to skarży, kilka może i nie czytało ale żeby od razu wszyscy?

Roman

1.Drodzy panowie kierofcy ( inaczej się nie da ) gościu wam obiecuje i wy głowy rodzin w to wierzycie ? 2. Kto o zdrowych zmysłach podpisuje odpowiedzialność materialną na szrota który ma 500 . 600. 800 tys. przebiegu którym ,ja nawet na nowy skład nie podpisałbym żadnej odpowiedzialności. 3. Maci alimenty i o tym mówicie to automatycznie nie macie ostatniej wypłaty , jak każdy normalny człowiek pomyśli że jeżeli cyganisz swojej dziecko to jego też będziesz cyganie. 4. Szyba w białym aucie jest wymieniana za każdym razem kiedy odchodzi kierowca , ta szyba opłaca leasing Mercedesa którym jeździ wasz pan. Ona jest wymieniana jak dobrze pamiętam od początku istnienia tego pojazdu ( rachunku zawsze brak , tylko do wglądu właściciela firmy ) 5. Odpowiedzialność za tacho podpisana czy nie , to po co robicie wydruki z powodu przekroczenia , czy wyciągacie kartę na 45 godzin pauzy bo koledzy tak robią , widział ktoś czy tak robią. Czy tylko tak mówią, podpisałeś tacho odpowiadasz ty , jak się coś stanie ty będziesz beczał bo twój pan ma papier podpisany.

@Roman

No.. te punkty to jak jakieś kontrargumenty wyglądają normalnie. Co ciekawe niektórym chyba te warunki odpowiadają skoro jeżdżą? Odnośnie tej całej odpowiedzialności materialnej mimo tak wielkiego przebiegu to już ktoś na tym tutaj może mocno się przejechał...?

Jeśli ktoś pyta ile mniej zapłacił to ja jestem 2800zl w plecy za przepracowany miesiąc zwolniłem się jakiś czas temu poprostu gościu pojechał z pakietu mobilności nie z dniówki którą obiecuje na tym żeruje zgodnie z przepisami bo ta obiecana dniówka nie jest zapisana w umowie życzę powodzenia nowym kandydatom szerokosci

Byly

Ta firma to jedna wielka ściema nie przyjmujcie się panowie bo szkoda czasu gościu obiecuje złote góry po miesiącu się zwolnice bo tyle trwa jeden kurs a potem wam nie zapłaci tego co wam gadal wiem co piszę bo w..b.lem się u tego p...ca

@Byly

A o ile ci mniej zapłacił?

Witam chcę się przyjąć do tej firmy mam pytanie jak się tutaj pracuje jaka robota itp, rozmawiałem telefonicznie z tym szefem i mówił że robota na GB praktycznie w kółkach że jego kierowcy obrabiają się w tydzień , że dniówka wychodzi 450zl na rękę , i że ma nowe zestawy DAFy mam jeszcze podjechać na rozmowę do niego z góry dziękuję za informację

Byly

A bo zapomniałem (usunięte przez administratora) dziękujemy wypad z polskiego transportu wypad (usunięte przez administratora)

Byly

W końcu się tu ktoś odzywa dalej dawać jak się tutaj pracowało u tego pseudo pracodawcy :-)

Franek

Unikać tej pseudo firmy obiecuje 450 zł dniówki a płaci z pakietu mobilności jakoś nie teges siedzisz cały miesiąc w budzie taka robota

Byly

Brak słów trzebaby klnąc ale serwis tego nie obejmuje jak można być takim człowiekiem panie Oleś pan ludzi zatrudnia?

CC

Potwierdzam omijać szerokim łukiem nie płaci to co w umowie na szczęście już tam nie pracuje piszcie byli pracownicy nie bójcie się nic wam nie zrobi to tylko prawda i opinie

Max

Oszukuje na kasie nie polecam , zero zaplecza typu serwis po drodze radź sobie sam, robota typu nie wychodzi z budy przez rok to mi pasuje a o pieniądze się proś

Monalisa

Strata czasu i pieniędzy nie wypłaca to co w umowie

Szokru

Nie polecam nieuczciwy pracodawca typowy Dziad Trans ale taki z najwyższej półki

Zostaw merytoryczną opinię o Eugeniusz Oleś - Leszczyny

• Jak się pracuje w Eugeniusz Oleś?

Zobacz opinie na temat firmy Eugeniusz Oleś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eugeniusz Oleś?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eugeniusz Oleś
  • Asnyka 8A