Adres: 151, 38-460 Żarnowiec

NIP: 6841000183 REGON: 370289360

Opinie o Adam Rozenbajgier Zakład Produkcyjno-Remontowo-Usługowo Handlowy Monter Eksport-Import

Filtruj opinie po kryteriach:

Czy firma Adam Rozenbajgier Zakład Produkcyjno-Remontowo-Usługowo Handlowy Monter Eksport-Import w miejscowości Żarnowiec to dobre miejsce zatrudnienia ? Napisz nam co sądzisz o tej firmie i czy warto wysłać do niej CV.

Zostaw opinię o Adam Rozenbajgier Zakład Produkcyjno-Remontowo-Usługowo Handlowy Monter Eksport-Import - Żarnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adam Rozenbajgier Zakład Produkcyjno-Remontowo-Usługowo Handlowy Monter Eksport-Import