Opinie o M J B Kancelaria Adwokacka Marta Jakubowska-Brodecka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy M J B Kancelaria Adwokacka Marta Jakubowska-Brodecka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w M J B Kancelaria Adwokacka Marta Jakubowska-Brodecka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M J B Kancelaria Adwokacka Marta Jakubowska-Brodecka w Warszawa

Agnieszka

Pani adwokat Marta Jakubowska to wstyd dla palestry adwokackiej. Pobiera honorarium gotówką, by potem się wyprzeć przyjęcia wyższej kwoty za konkretne czynności. Zaniedbuje interesy klientów!! Poprzez brak działania i odpowiedzi na czas ze strony Pani adwokat, sprawa została przegrana. Kolejna osoba oszukana przez Martę Jakubowska. Pisze lakoniczne i nieskuteczne pisma. Pod wieloma względami odradzam sercznie korzystania z usług tej wątpliwej adwokat.

@Edyta

Bardzo trafna wypowiedź. Widać że ludzie szczują przeciwko dobremu adwokatowi, który pomaga i słucha tego co ludzie mówią. Polecam Panią Mecenas raz jeszcze.

Zbigniew Nowy wpis

Pani adwokat jest osobą bardzo dokładną sumienną nie spóźnia się Serdecznie polecam Zbigniew

Zośka Nowy wpis

Pani mecenas Marta Jakubowska-Brodecka jest opanowana na sali rozpraw zawsze przygotowana, sprawa wygrana Gorąco polecam

Zbigniew Nowy wpis

Rewelacyjna praca wykonana przez Panią Mecenas. Sprawa wygrana. Zawsze bardzo dobrze przygotowana. Wielka fachowość i doświadczenie. Bardzo polecam.

Imagination Nowy wpis

Miałam kontakt z wieloma adwokatami i radcami prawnymi, ale mecenas Marta Jakubowska-Brodecka jest najlepszą z nich. Zawsze świetnie przygotowana, pisze bardzo precyzjne, przemyślane pisma, ma ogromną wiedzę i intuicję, a także doświadczenie. Do tego jest niezwykle kulturalna, spokojna, opanowana i profesjonalna. Za to na sali sądowej potrafi pokazać co potrafi. Adwokaci często nie przyjmują trudnych spraw bo później ewentualna przegrana kiepsko wygląda w statystykach, Pani Marta nie boi się spraw trudnych, wymagających szczegółowej, socjalistycznej wiedzy. Robi wszystko co można, żeby pomóc klientowi. Co ważne zawsze jest z nią kontakt (oddzwania jeśli nie może odebrać) i zawsze wystawia fakturę za swoje usługi (co jest rzadkością). Negatywne opinie to raczej konkurencja albo roszczeniowy klient. Polecam każdemu Panią Mecenas.

Brałeś udział w rekrutacji do M J B Kancelaria Adwokacka Marta Jakubowska-Brodecka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Adelajda

Pani adwokat Marta Jakubowska-Brodecka jest po prostu wyśmienita, zawsze przygotowana na rozprawę potrafi uspokoić przed rozprawą i wesprzeć dobrym słowem. Na sali sądowej walczy jak lew, zadaje świadkom podhwytliwe pytania które zbijają ich z tropu Serdecznie polecam aby takich więcej adwokatów

Henryk

Sprawa załatwiona szybko i skutecznie Polecam

Dorota

Pani mecenas jest naprawdę świetna bardzo dobrze radzi sobie na sali rozpraw. Gorąco polecam

Profesjonalna i sumienna Pani Adwokat Marta Jakubowska-Brodecka. Służy radą i ma ogromną wiedzę. Bardzo mi pomogła, za co jej serdecznie dziękuję. Pisma trafione w punkt, dokładne i staranne. Bardzo polecam, świetny Adwokat ????

Magda

Mecenas Marta Jakubowska-Brodecka bardzo mi pomogła w dwóch moich bardzo ciężkich sprawach. Zawsze bardzo dobrze przygotowana do sprawy, perfekcyjna i solidna. Sumiennie wykonywała wszystkie powierzone jej obowiązki. Dla przeciwników procesowych była bez litości. Gorąco polecam bardzo dobry Adwokat.

Bardzo polecam. Bardzo dobry i kompetentny Mecenas. Sprawa wygrana.

Cecylia

Jestem osobą starej daty i z dużą ilością adwokatów miałam do czynienia, ale Mecenas Jakubowska-Brodecka jest skarbem palestry. Bystra, mądra i co najważniejsze posiadająca ogromną wiedzę. Sprawa została wygrana. Pomoc ze strony Pani Mecenas jest wielka. Jestem jej bardzo wdzięczna. Bardzo gorąco polecam Panią Mecenas za jej pomoc, doświadczenie i wiedzę.

Mariusz

Korzystałem dwukrotnie z usług Pani mecenas i obie sprawny wygrane. Zawsze profesjonalnie przygotowana do sprawy. Na swiadkach nie zostawia suchej nitki. :) polecam polecam polecam !!!!

Wiktor

Bardzo polecam. Adwokat Marta Jakubowska-Brodecka to najlepszy mecenas. Pomogła mi i moim dzieciom w bardzo trudnej sprawie, kiedy inni tzw mecenas odsyłali mnie z kwitkiem albo brali masę pieniędzy i nic nie robili. Jej zaangazowanie i wiedza jest nieporównywalnie większą od innych mecenasów, których miałem nieszczęście spotkać. Dlatego to co piszą inni, to nie dotyczy Mecenas Jakubowskiej-Brodeckiej. Pełen profesjonalizm i ogromną wiedza. Gorąco polecam.

Agnieszka

Aig
@Agnieszka

Dzień dobry, Jestem w podobnej sytuacji. Mogę liczyć na kontakt?

aga
@Agnieszka

cała prawda, u mnie było to samo

Edyta
@aga

a skąd wiesz że to wina podejścia adwokata? Może nikt nie dałby rady wybronić waszych spraw no ale jesteście sfrustrowane i musicie znaleźć winnego?

@Agnieszka

Też jestem w gronie (usunięte przez administratora) przez tą panią"Adwokat". Bardzo proszę o kontakt. Może razem coś zdziałamy w Radzie Adwokackiej na tą cwaniarę. Mój mail: janinabuklak@gmail.com

@Edyta

Witam całe grono trolli. Widzę że konkurencja nie śpi. Byłam klient Pani Mecenas i nie zgadzam się z żadnym powyższym stwierdzeniem. Według mnie pełen profesjonalizm, dokładność, terminowość i przygotowanie do prowadzonej sprawy oceniam na 100pkt. Spraw wygrana i z całego serca polecam Panią Mecenas

Karol

Ta Pani bierze pieniądze bez paragonu, a potem wypiera się, że coś brała. (usunięte przez administratora) ludzi, nie interesują ją sprawy, tylko kasa. Taka osoba to wstyd dla Palestry

Bic

nie polecam, wyciąga kasę, jest nieprzygotowana

nie możne tak być
@Bic

Opinia bardzo trafna z wysokim progiem rzetelności. Tylko pieniądze .. Pan prześle pieniądze na mój rachunek bankowy wtedy zaczynam działać.." Nie dajcie się nabrać na to bierze od 5-18 tys. Początkowo działa ,później już nic. Nie chce wygrać lecz tylko wsiąść pieniądze .

Aig
@nie możne tak być

Dzień dobry, Jestem w podobnej sytuacji. Mogę liczyć na kontakt?

aga
@Bic

Brak kompletny przygotowania, czyta akta na sprawie dopytuje o co chodzi klienta, masakra

@Aig

Wanda

Pani mecenas nigdy nie byla zainteresowana wygraniem sprawy.Moja sprawa dotyczyla wlasnosciowego poddasza . Sasiad w czasie mojej nieobecnosci w Polsce wprowadzil na moje poddasze ekipe budowlana i wedlug wlasnego pomyslu je przebudowal, poniewaz dodatkowo chcial ocieplic swoja kuchnie ktora byla pod poddaszem. On nie mial zadnego zezwolenia ani ode mnie ani od Prezydenta Warszawy.Na istniejaca betonowa podloge polozyl druga betonowa 20 cm podloge.Tym samym wysokosc poddasza obnizyla sie i nie moge ubiegac sie o zezwolenie na adaptacje poddasza na mieszkanie.Potem jeszcze dodatkowo wokolo poddasza dobudowal mur. Ta samowolna przebudowa stworzyla dogodne warunki do osiedlenia sie dzikich ptakow ktore odchodami zanieczyscily poddasze. Na poddaszu leza martwe,gnijace ptaki i bardzo smierdzi ! Swiadkowie strony przeciwnej klamali na rozprawach a pani mecenas cicho siedziala.Nigy nie zadala im zadnych pytan. Nic nie napisala to co bylo ze mna ustalone przed rozprawa w Sadzie Okregowym. Zniknal pozostawiony u niej bardzo wazny dokument ! Nigdy nie otrzymalam rachunku potwierdzajacego wplate gotowki dla pani mecenas.Sprawe przegralam. Samowolne wejscie oraz przebudowanie czyjes posesji wg. polskiego prawa jest karalne ,a ja przy milczacej zgodzie pani mecenas przegralam. Nikomu nie polecam pani mecenas.

Honorata

Widze że opinie klientow są podzielone, ale ta branża nie nalezy do łatwnych!! Chciałabym odbyć u pani Adwokat aplikację adwokacką. Czy ktoś wie, czy jest to w ogóle możliwe? Może ktoś odbywał tam już swoją aplikację?

Zakłopotany

O "profesjonaliźmie" pani adwokat świadczy Fakt przesłania pisma sprawy osobie trzeciej która nie jest stroną Ciekawe ile dokumentów jest przesyłane na adresy osób nieuczestniczących w danej sprawie Zaznaczam że udostępniła wszelkie dane które może wykorzystać nieuczciwa osoba

Zostaw merytoryczną opinię o M J B Kancelaria Adwokacka Marta Jakubowska-Brodecka - Warszawa

• Jak się pracuje w M J B Kancelaria Adwokacka Marta Jakubowska-Brodecka?

Zobacz opinie na temat firmy M J B Kancelaria Adwokacka Marta Jakubowska-Brodecka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M J B Kancelaria Adwokacka Marta Jakubowska-Brodecka?

M J B Kancelaria Adwokacka Marta Jakubowska-Brodecka
  • Mariensztat 11 lok. 3