Opinie o Ewelina Boczniewicz E-Dent w Środa Śląska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ewelina Boczniewicz E-Dent. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ewelina Boczniewicz E-Dent o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewelina Boczniewicz E-Dent w Środa Śląska

jaro

Nie polecam cały gabinet śmierdzi papierosami brudno proteza naprawiona mało staranie gniecie i obciera cena wysoka nie polecam

*****. *** Nowy wpis
@jaro

Panie ,, nie zgodzę się z Panem protetyczką jest wybitną ludzie z Wrocławia do niej jeżdżą a jeżeli Panu coś nie pasuje to zgłoś Pan szkodę u siebie w PZU , masz Pan przeca pakiet w PZU jedź Pan do przychodni PZU

Krystyna Nowy wpis
@jaro

Jak pan może wypisywać takie głupoty to jest szkalowanie tej osoby.Ja również korzystałam z usługi pani Eweliny i jestem mega zadowolona ,moje ząbki są jak prawdziwe ,znam ludzi którzy przyjeżdzają do niej z bardzo daleka ,okolice Warszawy jak również z zagranicy z Francji Anglii i pytanie do pana czy do (śmierdzącego gabinetu i byle jakiego fachowca )ktoś by leciał do Polski ,a może jest pan z klanu tych ludzi którzy próbowali ją zniszczyć ,serdecznie nie pozdrawiam

Gruby Nowy wpis
@jaro

Panie ja z Niemiec przyjeżdżam żeby protezy naprawić,,,..,. Fajna babka ☺️ miło, przyjemnie i w dodatku z humorem

ENS Nowy wpis

Polecam serdecznie E- det, bardzo miły kontakt z Panią Eweliną, pełen profesionalizm.Gabinet czysty i schludny. Na pewno wrócę w razie konieczności.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewelina Boczniewicz E-Dent - Środa Śląska

Ewelina Boczniewicz E-Dent