Opinie o Danex Danuta Majkowska 2 Zakład Renowacji Powierzchni Emaliowanych Danuta Majkowska w Gniezno

counter
Tonik Nowy wpis

Nie rozumiem dlaczego uwagi do firmy trafiły na forum pracownicze, może to konkurencja?

Megi

OSTRZEGAM!!!!!!! wszystkich potencjalnych klientów firmy 'Danex' p. Danuty Majkowskiej. Dwa lata temu pracownik tej firmy dokonał u mnie renowacji wanny. Mimo zapewnień, że przez następne 30 lat nic się nie będzie z wanną działo, to po roku użytkowania wanny pojawiły się pęknięcia na powierzchni wanny. Zgłosiłam ten fakt pani Majkowskiej i do tej pory, a minąl już rok nie mogę się doczekać naprawy usterki. Każdy mój kontakt telefoniczny z panią Majkowską jest traktowany w sposób negatywny. Słyszę tłumaczenia, że są niedługo święta, albo urlop, bądź nastąpił jakiś wypadek losowy i pracownik nie może do mnie przyjechać. Ostatni p. Majkowska zapewniała mnie, że już na pewno usterka zastanie naprawiona i podała termin wykonania usługi. Ale niestety w wyznaczonym terminie nikt u mnie się nie pojawił. Uważam, że był to wybieg żeby na jakiś czas mieć spokój od moich telefonów. Teraz p. Majkowska nie odbiera ode mnie telefonu. Dodam jeszcze, że ani razu nie usłyszałam od tej pani słowa 'przepraszam". Dlatego wszystkich państwa ostrzegam przed tą firmą. Jest nieuczciwa i reklamacje nie są realizowane.

S Nowy wpis
@Megi

Czy ma Pani może nr telefonu do nich bo chce zgłosić ich do prokurstury bo nie odżywiają się do mnie a nie znam adresu pizdrawiam i wdzięczna będę za pomoc

Żaneta Nowy wpis
Klient
@S

Proszę zadzwoni do mnie podam kontakt 502823311

Barbara

Miałam niestety (nie)przyjemność skorzystać z "usługi renowacji wanny" przez firmę Danex.. Poza krótkim termin oczekiwania na "usługę", cała reszta to już całkowita porażka. Wanna jest źle wyprofilowania, na dnie są "góry i doliny" odpływ wyżej niż (usunięte przez administratora) wanny. Niestety usterki można stwierdzić dopiero po dwóch dniach po całkowitym wyschnięciu wanny. Zachowanie Pani Majkowskiej jest skandaliczne - albo nie odbiera telefonów albo obiecuje usunięcie usterek i na obietnicach się kończy.

Andrzej Nowy wpis
@Barbara

Czy w jakikolwiek sposób udało Ci się zareklamować wadliwie wykonaną renowację wanny? Czy finalnie doszło do naprawy, czy jednak nie udało Ci się skontaktować z firmą?

Adik709

Nie wiem o co chodzi ale domyslam sie ze to napewno hejt konkurencji ja mialem robiona wanne i jestem bardzo zadowolonypolecam

Joanna
@Adik709

To fajnie, że jesteś zadowolony z Danex. Dzięki za opinię, bo właśnie szukałam informacji o tym, czy warto się do nich zgłosić. A co myślisz o ich cenach? Są w porządku?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

SKR

Nigdy nie korzystajcie z usług tej firmy.Pani Majkowska (usunięte przez administratora) ludzi i nie wywiązuje się ze swoich obietnic. Szybko dochodzi do realizacji usługi,ale jeśli chodzi o usuwanie usterek to już sprawa wygląda bardzo źle.Czekam już trzeci miesiąc na poprawę źle wyprofilowanego odpływu wanny,co uniemożliwia mi korzystanie z niej (zwężony odpływ i i stojąca woda w wannie). Usługa jest wykonana bardzo niestarannie, a p.Majkowska podczas rozmowy telefonicznej zaproponowała,żeby usterkę poprawić samemu tzn wyskrobać pozostałości po emalii nożem. Absolutnie nie polecam tej firmy. Po zebranym wywiadzie o tej firmie dowiedziałem się,że konkurencja musiała poprawiać niejedną wannę ,wykonaną przez pracownika tej Pani.

TakNie

Napiszcie jak wygląda obecna sytuacja i praca. Jesteś obecnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie Danex Danuta Majkowska 2 Zakład Renowacji Powierzchni Emaliowanych Danuta Majkowska w mieście Gniezno.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Danex Danuta Majkowska 2 Zakład Renowacji Powierzchni Emaliowanych Danuta Majkowska - Gniezno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad